Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbikosok! Itt mondjátok...

Jobbikosok! Itt mondjátok hogy a cigányok nem dolgoznak, máskor meg hogy nincs munkahely, most akkor hogy van ez?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 21:17
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
61%

Kanadában, nyugat európában lett volna jobban, de nem éltek vele ott sem, szóval ez nem jött be, bebuktad!


És nincs elég munkahely azért mennek azok is akiknek muszáj, tényleg munkát vállalni, nem lumpolni, meg a többi.

2013. szept. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
62%
9-es utolsó mondatához:volt rá precedens,egy polgármestert meghurcoltak,mert a segélyért cserébe közmunkát várt el.
2013. szept. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
37%
De dolgoztak, nagyobb arányban mint az elgondolásotok szerint, abba nem gondoltok bele, hogy sok vállalkozó feketén is dolgoztat/dolgoztatott ? ma is vannak olyan gyárak, ahol feketén dolgoztatnak! hát hülye lenne bejelentetni magát, ha felkínálják a fekete munkát! emberek, nézzünk bele mélyebben a dologba!
2013. szept. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
67%
Lenne munkahelyük, ha képeznék magukat. Némelyiknek a 8 általánosa sincs meg. Egy szakmunkás iskolát is legfeljebb csak 1-2 évig látogatnak. Tisztelet a kivételnek. Árkot ásatni lehet velük, de már nincs ilyen mértékű fejlesztés és az építőipar is haldoklik ahhoz, hogy nagy tömegekben szükség legyen rájuk. Én már azzal is beérném ha a saját portájukat beültetnék legalább krumplival, kukoricával, tyúkokat tartanának meg disznót és legalább a kajájuk egy részéről gondoskodnának. Ha a saját kertjüket nem teszik rendbe, akkor mit várunk el tőlük a munkahelyen?
2013. szept. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
67%
Hogy akarna dolgozni az,aki már az iskolába se járt be és elnézték neki?
2013. szept. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
35%
#13 vagyok. apám romaszármazású, 20 évet nyomott le egy cégnél, és abból 10 évet feketén, a munkáltatója magyar volt, volt, mikor könyörgött hogy jelentse be, az volt amit válalkozó mondott! akkor most kiöa legnagyobb rabló ? ha "magyar" válallkozó azt mondja hogy bejelentelek, akkor az úgyvan! ha nem akkor nem a fekete munkás a hibás érte. és persze olyan mintha nem dolgozna! ne csak felszint nézzétek! és 22e szocból éhen lehet dögleni! és ugyanúgy van magyar is szocin, mint roma! persze hogy több magyar dolgozik mint roma, hisz többen vagytok! így hogy nincs munka heletőség inkább magyarba bíznak, őket alkalmazzák! nem tanúlt emgert is be lehet tanítani, én kőműves vagyok, de a gyárban forrasztottam, gépeket kezeltem, ennyire ne temessetek!
2013. szept. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
35%
csak a lenézés beszél belőletek :S
2013. szept. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
41%

Na előjött a vállakozások hibáztatása is....


Bucika, én értem amit mondasz, de a nem akarás miatt nem a vállalkozások a hibások, és nem is a többségi társadalom!

2013. szept. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
53%

" hibások"


*hibásak

2013. szept. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
31%
jólvan tanárbácsi értettem! húúúúú most jobb a lelkednek? na, a fenti igazságra nem tudsz már mit írni, csaj okoskodsz! igen ki a hibás??? a magyarok se voltak szentek mikor nem jelentették be a romákat direkd te buta! nem akartak utánuk adózni! vágod okoska ??:D
2013. szept. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!