Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbikosok! Itt mondjátok...

Jobbikosok! Itt mondjátok hogy a cigányok nem dolgoznak, máskor meg hogy nincs munkahely, most akkor hogy van ez?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 21:17
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
44%
és az legyen a legkevesebb bajod hogy félre ütöm a betűt! nem mind egy az neked hogy tudok -e helyesen írni vagy nem ? azzal nem változik semmi csak stresszeled magad.
2013. szept. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
60%

A vállalkozások csak kis részben hibáztathatóak,nem szentek ezt el kell ismerni.


Ezen az oldalon volt egy fiatal roma lány,aki mindig azt mondta, hogy csak akarat kérdése az egész, semmi más.

2013. szept. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
57%

bár nem számít sokat a téma kedvéért, de a félreütés kicsit erős szó arra, hogy vagy 8 betűvel jobbra ütsz le egy karaktert.


amúgy az igekötőkkel is van bajod.

2013. szept. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
80%

15.vagyok.Szabolcsból van bennem romavér,de senkit nem érdekel(kissé látszik).

Munkahelyemen,lakókörnyezetemben megbecsülnek.Párom félig roma lány,szintén megbecsülik,Vecsésen,18 éves korában O.3. lett az amazon kupán.Kérésedre privátban küldöm a nevét.Ja,és Jobbikos vagyok.

Persze,sok előítélet is van,ez csak a becsületes romával szemben előitélet,a többivel szemben,sajnos tény.

Ha valakit megharap egy kutya,az összes kutyától félni fog.

Az aljas vállalkozó meg mindenkivel aljas

2013. szept. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
53%

Kicsi érdekesség tőlem is:


Srác vagyok, hosszú hajam van copfba kötve, terepmintás nadrágban járok, van amikor bakancsban.


Már hallottam olyat vissza kollégáktól is, h első találkozásnál nem tudtak hova tenni, ugyebár kissé szélsőjobbos stílusúnak tűnök első rálátásra.


De miután megismertek, kivívtam a tiszteletüket, szeretetüket, egyik se gondol rosszra.



De akkor mondok mást. A beszédstílusom nem a legmegnyerőbb mert hadarok, egy tanárom annó azt mondta, hogy az agyam jobban pörög mint a szám és nincsenek szinkronban.


Van, hogy valaki az első beszélgetésnél nem vesz komolyan mert szarul indítok. De ha akarom, akkor idővel meggyőzöm, hogy nem vagyok dilis.


Ezek mind külsőségek. Bőr szín, ruha, beszéd, frizura, stb... ez mind külsőség amiről ítélkeznek az emberek. De aki akar az tud bizonyítani.


Az én tapasztalatom az, hogy a cigók többsége nem hajlandó erre. Ezért az előítélet.

2013. szept. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
34%

" jólvan tanárbácsi értettem! húúúúú most jobb

a lelkednek? na, a fenti igazságra nem tudsz

már mit írni, csaj okoskodsz! igen ki a

hibás??? a magyarok se voltak szentek mikor

nem jelentették be a romákat direkd te buta!

nem akartak utánuk adózni! vágod

okoska ??:D"


Fú de gáz vagy ember, eleve nem is volt szó a pocsék írásodról! :D


És mit kellene erre még írni? Azt hiszed nagyot mondtál? Mindig is voltak ilyenek, de te ráhúznád a nem akarás hibáját ezekre a dolgokra, miközben állításod szerint van munkád mert akartál.


Akkor?

2013. szept. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
56%
igen, furán ütöm félre, mert mobilról írok. nem könnyű javítani sem. úgyhogy ha tetszik hanem, elkell viseljétek mert én nem packázok le írom ahogy tudom.. visszatérve a témára, nagyrészben a vállalkozok, is hibásak a dologban mert 100 romából, 80 feketén dolgozott! ha volt 8 brigád, és abbol 5 magyar, 3 roma, abból a 3 magyar tuti feketén dolgozott! de tudok olyanokat is hogy a magyarok is feketén dolgoztak! csak jobban feltünt a népnek a roma mert azok kevesebben voltak, és több volt köztük a fekete munkás!!!!
2013. szept. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:

Észre vetted,hogy szegregálsz?"magyar""cigány"!Na itt a baj!

Amúgy az ilyen vállalkozó a "magyart" se jelenti be.

2013. szept. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
28. vagyok,26-nak szólt,csak beelőztél.
2013. szept. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
56%
tényleg nem vokt szó a pocsék írásomról, de gondoltam megelőzlek titeket :D te copfos, azért tűrnek el mert magyar vagy, és téged begbízhatóbbnak hisznek, mint egy rézbőrűt!
2013. szept. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!