Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbikosok! Itt mondjátok...

Jobbikosok! Itt mondjátok hogy a cigányok nem dolgoznak, máskor meg hogy nincs munkahely, most akkor hogy van ez?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 21:17
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
29%

"Mindig az jön ki"persze,mert roma vagyok""


Na ez meg kb. az árpádsávos "mélymagyarokra" is igaz.

Magukra aggatnak mindenféle trianonos- árpisávos kiegészítőt, azt mikor karlenditgetve szétbarmolják a buszvárót, (egyéb rombolásukról, akarnok öntörvényú viselkedésükről nem beszélve) jön, hogy maaaagggyyyyargyülőlet van. Meg mindenki őket fasisztázza.


A viselkedésük nagyrészt megegyezik a c.gányokéval. Úgyanolyan öntörvényüek, csapatokban vonulgatnak, provokálják a békés többségi magyarságot rombolásukkal, vonulgatásaikkal. Valaki magyarázza el, hogy miért kell állandóan vonulgatniuk, a fél várost lezárva? Azonkivül, hogy magamutogatóan vagánykodnak, és királynak érzik magukat.


"A 23000 Ft az a pénz, amit kézhez kapnak. Ennél jóval többe kerülnek az államnak. Szerinted például a szüléseik"


Nem tudom egy átlag szoc. segélyezett férfi hányszor jár el szülni, de a "körzetihez" sem minden nap jár az is biztos. És házakat se nagyon építenek mostanában. A szocpolos építkezések meg mindenkinek jártak.


"Nem tudom milyen munkahelyre tudnál benyomni ennyi iskolázatlan embert. "


Nem tudom,......nekem van egy csomó ismerősöm aki érettségizett vagy egyetemi végzettséggel rendelkezik és mindenki ezt az "alamizsnát" kapja. Munkahely meg annyira nincs, hogy a közmunka-hivatalnál még utcaseprést sem tudnak adni. Egyszerűen nincs munkahely még az egyetemet végzettnek sem!!!


Még egyszer azt tudom tanácsolni:


"Kivánom neked, hogy a hatalmas havi 23 000 -ből kelljen vegetálnod!!! Mert ennyi a szoc. tám összege."

2013. szept. 18. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
41%
Ja és a "segélyek" 70-75% -át még a dzsobbik szerint a magyarok kapják! A valóságban lehet még többet is!
2013. szept. 18. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
30%

Már megint hungarofóbkodsz 58-as IQ, terelve a témát?


Kanadában, nyugaton "segítettek" volna de a kedvenceiteken, de hát ott sem éltek vele, szóval nics miről beszélni.


Amúgy sem értem a problémádat, hisz' a magad fajtájú rasszistázik a leghangosabban ha arról van szó!

2013. szept. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
57%
Nem vagyok jobbikos de azért válaszolok. Munkahely nem sok van, de a cigányok többsége a látszatát nem kelti annak hogy dolgozni akarna.
2013. szept. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:

58-as.

Ekkora rombolást,amit te itt leírtál a "nagymagyarokól" írsz,miért nem mutatja a média?

Ekkora ziccert nem hagynának ki,"nagymagyar" pólóban eldobnék egy zsebkendőt,este híranyag lenne!

Ne vízionálj!

2013. szept. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim válasza:
Úgy van hogy ugyan olyan emberek mint te,te szerencsétlen!!!
2013. szept. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:

"Még egyszer azt tudom tanácsolni:


"Kivánom neked, hogy a hatalmas havi 23 000 -ből kelljen vegetálnod!!! Mert ennyi a szoc. tám összege."



Ezek után én csak azt javaslom, hogy tanulj tovább, ajánlom a közgazdaságtant. Addig ne nagyon vitatkozz a transzferekkel kapcsolatban.

2013. szept. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:

Hülye vagy kérdező már bocs.

Cigányok tényleg nem dolgoznak és nyilván van munkahely csak egy állásajánlatra 10x annyian jelentkeznek mint normál esetben.Plusz diplomával nem megy az ember utcát söpörni meg a mekibe sem már csak büszkeségből is.Kivél mindig van.

2013. szept. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
0%
Valjátok be, aza baj hogy szaporodunk. ne szépítsetek itt, hogy nem dolgoznak, stb! mindenki tudja hogy az eu a fő bűnös. szaporodnak, ez itt a ti fő problémátok. amit megértek.... ha magyar lennék, én is felháborodott lennék! na ne nyálazzatok össze vissza, ha feltörnénk társadalmilag, akkor meg azért utálnátok! hogy elvesszük a munkahelyet, még jobban kevernék stb. . emberek húzátok már le a lepelt magatokról.
2013. szept. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
kis pontok ti vagytok a világban (nagyon sok kis pont sajnos) Attól még, hogy ez az ország el van rontva, tehetünk érte, hogy jobb legyen. De még ha nem is sikerül, nekünk akkor is ott az esély, hogy tanuljunk, külföldre menjünk, mert mi küzdünk és NEM MI vagyunk azok, akik a seggükön ülnek és várják a segélyt a 6 gyerek után... Nácizhatsz itt nekem, nem vagyok az, csak elegem van a fajtádból, ennyi. Azt hiszem ezzel a fél ország egyetért.
2013. szept. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!