Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ez volna a helyes út az IMF-el?

Ez volna a helyes út az IMF-el?

Figyelt kérdés

Akinek egy kis esze van tudhatja,hogy az IMF ahol megjelenik ott csak a szegénység következik.

A kölcsön visszafizethetetlen kamatokkal kell visszaadni és beleszólnak feltételként az ország törvényeibe,aminek már semmi köze a gazdasághoz.

Mivel a politikai pártok egymásra licitálnak,hogy kell vagy nem kell hitel,én azt mondom Népszavazás.

Igen népszavazás.Döntse el a nép akar-e hitelt.

Ha úgy dönt,hogy akar(amit nehezen hiszek),akkor nem lesz majd kit okolnia.



2012. aug. 3. 13:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
90%
Add fel, kérdező, kiderül, hogy tudatlan vagy! :)
2012. aug. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 A kérdező kommentje:
Így reagának azok,akikkel nem akar valaki vitatkozni.Mert nem érdemes.Az egótokat sérti,ugye
2012. aug. 3. 20:10
 63/72 A kérdező kommentje:
Ja és még valami...szánalmasak vagytok,de nagyon.És jókat röhögök azon,hogy okosnak hiszitek magatokat.
2012. aug. 3. 20:11
 64/72 yossarian44 ***** válasza:
90%

Így legyen ötösöm a lottón... :D


Na jól van, ez vicces volt egy kicsit, de hát ha semmit nem tudsz mondani, nincs mit erőltetni.


Vegyél egy makroökonómia könyvet, és akkor talán ragad rád valami.


Segítek: az oldalak 1-től mennek felfelé, és az a sok ismeretlen szó az magyarul van, ne angol szótárra keress rá amikor elakadsz, hanem az értelmezőre.

2012. aug. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem kiderül hogy a reptoid zsidók miatt van az egész.

Ők alapították az IMF-et 192 tagállam vezetőit megszállva hogy a ezen primitív bolygó lakosait kifosszák különösen azt a jelentéktelen Duna által kettészelt országot a Kárpát-medence közepén.Szükségük van a termőföldünkre és a vizünkre ,mert ez a kettő a fő táplálékuk,amit papírhúszezresekkel fűszereznek.


Kérdező lehető legnagyobb jóindulattal mondom menjél el amíg méltóságod egy kicsiny morzsáját megőrizheted.

2012. aug. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 A kérdező kommentje:

"Szerintem kiderül hogy a reptoid zsidók miatt van az egész. "


Szégyelld magad,te antiszemita!

2012. aug. 3. 20:23
 67/72 anonim ***** válasza:
Én csak most csöppentem ebbe a vitába. Kérdező, ha vannak ész érveid, akkor miért nem győzöd meg róla a többieket? Itt nem te nem válaszolsz az ő kérdéseikre, érveikre. Egyébként jó tudni, hogy hiteleket állandóan felvesz az állam a piacról, mondhatni nap mint nap, amikor lejárnak a csomagban kibocsátott állampapírok. Szóval ez a hitelfelvétel, nem úgy megy ahogyan azt az emberek többsége képzeli. Jelenleg az IMF hitel kamatának többszöröséért. Várom az érveket!
2012. aug. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 yossarian44 ***** válasza:
90%

Azt várhatod előző!


Nagyon jót írtál, csak az a baj, hogy ez a kérdezőt rohadtul nem érdekli.

2012. aug. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
92%

"Kérdező, ha vannak ész érveid, akkor miért nem győzöd meg róla a többieket?"


Ha lennének... De nincsenek :)

2012. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim válasza:
54%

... kétszer írtam legalább 5 oldalnyi szöveget ide, de mindkétszer kitöröltem, mert egyszerűen nincs hozzá kedvem, hogy napokon keresztül védeni kelljen a VÉLEMÉNYEMET a kommenthuszárokkal szemben...


Meghagyom az első gondolatot belőle, a többit meg gondolja mindenki hozzá:



Lassan oda fogunk jutni, hogy nemzeti konzultációban meg fogják kérdezni tőlünk, hogy:

"Egyetért-e azzal, hogy Magyarországon növekedjen az életszínvonal, teremtődjenek új munkahelyek és a fizetések reálértéke megközelítse az Európai Unió legfejlettebb 10 tagállamáét?"

Igen??? Akkor jó!

2012. aug. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!