Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ez volna a helyes út az IMF-el?

Ez volna a helyes út az IMF-el?

Figyelt kérdés

Akinek egy kis esze van tudhatja,hogy az IMF ahol megjelenik ott csak a szegénység következik.

A kölcsön visszafizethetetlen kamatokkal kell visszaadni és beleszólnak feltételként az ország törvényeibe,aminek már semmi köze a gazdasághoz.

Mivel a politikai pártok egymásra licitálnak,hogy kell vagy nem kell hitel,én azt mondom Népszavazás.

Igen népszavazás.Döntse el a nép akar-e hitelt.

Ha úgy dönt,hogy akar(amit nehezen hiszek),akkor nem lesz majd kit okolnia.



2012. aug. 3. 13:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 yossarian44 ***** válasza:
90%

Kérdező, szerintem szívj el egy cigit, vagy vegyél be egy nyugtatót, mert úgy vagdalkozol itt, mint aki megőrült.


Ismét, hadd hordjam előtérbe kérdéseid és állításaid nevetséges voltát:


1. Miért tartod lehetetlennek, hogy Magyarország felelős a felhalmozott államadósságért?


A magyar államháztartás vette fel a pénzt, és el is költötte a költséges és borzasztóan drága tömegközlekedésre - nálunk ugye a nyugdíjasok ingyen utaznak, ilyen a világon nincs - a fenemód drága és szervezetlen egészségügyre, a különböző szociális juttatásokra, amit boldog-boldogtalan megkapott, a 13. havi bérekre és nyugdíjakra, és még sorolhatnám.


Ezeket a pénzeket minden ember felvette és elköltötte, és senkit nem érdekelt, hogy az ország tényleg megengedheti-e ezt magának, vagy hitelből van az egész.


Hitelből volt, és most vissza kéne fizetni.


Akkor ki is a felelős?


2. Miért lenne felelős az IMF az eddigi államadósságért?


Kétszer vettünk fel IMF hitelt, az elsőt 1998-ban visszaadtuk, a második meg elég kicsi összeg, a teljes államadóssághoz viszonyítva.


A magyar állam eladósodottságához hogyan is jön az IMF?


3. Most akkor miben is árt Magyarországnak az IMF?


Azt láthatjuk, hogy a kamatok barátiabbak, mint a bárki mástól felvett hitel, és türelmesek a visszafizetéssel is.


Akkor miért is rossz, hogy tőlük kapunk hitelt?

2012. aug. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 yossarian44 ***** válasza:
90%

Gratulálok ahhoz, hogy nem nézel TV-t, képzeld, én sem.


Nekem helyette például sikerült odafigyelnem közgáz órán, ami neked láthatóan elmaradt.

2012. aug. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 yossarian44 ***** válasza:
90%

Mellesleg, csak úgy kíváncsiságból, van itt valaki, aki az IMF-el kapcsolatos információit a tévéből nyeri?


Szerintem senki...

2012. aug. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 A kérdező kommentje:

"kamatok barátiabbak, mint a bárki mástól felvett hitel"


Már bocs,de a kamat és a barát szó nem fér meg egy monatban.


Amúgy pedig tisztában vagytok vele,hogy az államadóságot már többszörösen visszafizettük?csak a kamat miatt nem lehet szabadulni.

Akkora hedonizálás itt sosem volt,amekkora összeget vissza kell fizetni.Még ha 50 millió lakosa lenne az országnak,akkor sem.


ismertek ti államadóságnélküli országot?Van ilyen is pl.Brazilioa,Kína.

De többnyire minden országnak van államadóssága.


Ha ezt emelni akarják a nemzetközi pénzügyi szervezetek,akkor csinálnak egy válságot.

2012. aug. 3. 17:28
 45/72 anonim ***** válasza:
93%

"Már bocs,de a kamat és a barát szó nem fér meg egy monatban. "


Ekkora fszságot már rég hallottam. Mégis mit gondolsz? Ki ad ingyenpénzt? Még te sem adod oda a pénzed ingyen, nem? Vagy te keresed azt a bankot, akinek odaadhatod a pénzed úgy, hogy ő nem fizet kamatot? Vagy minden pénzed otthon tartod és bankszámlád sincs?


A korábbi kérdésemre meg nem válaszoltál: te mit tennél?

2012. aug. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
90%

Jó, én ilyet ritkán írok, de te hülye vagy, vagy propagandista.

Következetesen olyat írsz, ami nem igaz.



Kína

[link]

[link]



Brazíliánál sok eltérő adatot találtam, de nekik is van rendesen.

2012. aug. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
90%

Jajj, vegyétek már észre kivel vitatkoztok:


"De többnyire minden országnak van államadóssága.

Ha ezt emelni akarják a nemzetközi pénzügyi szervezetek,akkor csinálnak egy válságot."


Ez mindent elmond.

Minden félbolondnak megálltok az utcán is? Akkor ne menjetek a Blaha felé. Szóval hagyjátok már ezt a szerencsétlent.

2012. aug. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 A kérdező kommentje:

Valójában én beszélek itt egy rakat hülyével,akik okosnak hiszik magukat.


attól még,hogy többen vannak a hülyék-nem biztos ,hogy nekik van igazuk.

2012. aug. 3. 18:01
 49/72 anonim ***** válasza:
90%

""Kedves kérdező, azt hiszem te vagy itt az egyetlen agymosott."


Veled ellentétben nem a tv-ből tájékozódom.Sőt már egy éve tv sem nézek..."


Senki sem mondja, hogy csak és kizárólag a tévé mos agyat.


""Hiszi a piszi, echobarbár."


hiszel,amit akarsz atv barát"


Na nem nézel tévét, akkor honnan tudod, hogy melyik kicsoda? :)


"Valójában én beszélek itt egy rakat hülyével,akik okosnak hiszik magukat. "


Mint már te is írtad: az érzés kölcsönös.

2012. aug. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 yossarian44 ***** válasza:
90%

"Amúgy pedig tisztában vagytok vele,hogy az államadóságot már többszörösen visszafizettük?csak a kamat miatt nem lehet szabadulni."


Ez úgy, ahogy van, hazugság.


Meg amúgy is, ekkora hülyeséget valószínűleg azóta nem mondott senki, amióta Drábik János utoljára megszólalt.


Ha visszaadtad az adósságot, akkor nincs kamat. Ezt már tudnia kéne minden felnőttnek. Olyan nincs, hogy visszaadod az összes pénzt, aztán fizeted a kamatot, a kamat csak addig érvényes, amíg van tartozás.


Párszor már lett valamennyi visszaadva az államadósságból (az egész teljesen sosem), aztán új államadósság lett felvéve.

A legtöbbet Horn fizette vissza, még az ő ciklusában.


Az ÁKK (az adósságkezelő központ) ezt nyilvántartja, a Google a barátod, könnyen megtalálhatod a honlapjukat, és művelődhetsz.


"Akkora hedonizálás itt sosem volt,amekkora összeget vissza kell fizetni.Még ha 50 millió lakosa lenne az országnak,akkor sem."


Ezt a kijelentésed mire alapozod? Tudod mekkora az az államadósság, és milyen kamatlábon megy?


"ismertek ti államadóságnélküli országot?Van ilyen is pl.Brazilioa,Kína."


Nekik is van adósságuk. Következetesen mondasz baromságokat.


"Ha ezt emelni akarják a nemzetközi pénzügyi szervezetek,akkor csinálnak egy válságot."


Ja persze, az orvosok meg ha túlórázni akarnak, kimennek az utcára lövöldözni, aztán meg visszaosonnak a rendelőbe, sebesültet műteni. Az utcaseprők meg esténként szemetet szórnak szét.


Egyszerű kis világban élsz te.

2012. aug. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!