Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még is, mit várnak a balibek...

Még is, mit várnak a balibek a Jobbiktól, avassa mártírrá a baloldalt és hurrázzon a tüntetéseken? Veszítse el a szavazótáborát és menjen az elvei ellen, vagy ez ha van sapka, ha nincs esete? Mit vártok balosok, mi lenne szerintetek a helyes?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 17:27
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Már hallom az acsarkodó liberálisokat, ami számomra elég fúrcsa, hiszen én lennék valahol az agresszív csőcselék!
2012. jan. 3. 17:30
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom mit kellene tennie, de azt nem vártam, hogy védelmezi Orbánt. Legalábbis elég furcsán jön ki. Talán szervezhetnének jobb oldali tüntetést a kormány ellen.
2012. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Senki nem akarta, hogy a jobbikosok kimenjenek a tüntetésre. A kurucinfós kommenteket olvasva látszik, hogy éppen a JOBBIKOSOKAT zavarta, hogy nem csináltak semmit.

Persze, a baloldalról is olvasni ilyen kritikákat, de csak elenyésző számban.

Olvasd el te is a kommenteket, és láthatod, hogy szó szerint(félig nyíltan) irigyek a jobbikosok, hogy most nem az övék az utca.

2012. jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Én nem várok semmit, azt különösen nem, hogy a Jobbik erősítse a balos tüntetéseket. Csak tényként konstatálom, hogy az Orbán-kormányzás a Jobbikból messze nem vált ki akkora indulatokat, hogy az utcára menjen, ahogy azt az MSZP-SZDSZ-kormányzás alatt tette. De miért is váltana? Nem állnak olyan távol egymástól. A Jobbik folyton azon zúgolódik, hogy a FIDESZ lenyúlja az ötleteit. És ez igaz. Ennek a két pártnak az ideológiai és az eszmei alapjai érdemben nem térnek el, csak a Jobbik időnként valamivel radikálisabb, és kétségtelenül ez egy külön személyi centrum. De minden gond nélkül együtt tud működni a két párt bármikor, ha a kölcsönös érdekek úgy kívánják. Miért is égetne fel a Jobbik egy jövőbeli koalíciós partneri státuszt Orbán oldalán csak azért, hogy most pár embernél esetleg hitelesebbnek tűnjön a kormányellenes utcai megmozdulásaival?
2012. jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 doboszoli ***** válasza:
77%

A Jobbik már régen bepucsíott a Fidesznek.

A parlamentben még néhányan harcolnak, de a többség már beállt a sorba.

(mit fogok én kapni ezért..)

2012. jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit kellene tennie, de azt nem vártam, hogy védelmezi Orbánt. Legalábbis elég furcsán jön ki. Talán szervezhetnének jobb oldali tüntetést a kormány ellen.



Nem tudom miből gondolod hogy a Jobbik védelmezi?

2012. jan. 3. 17:54
 7/16 A kérdező kommentje:

""doboszoli válasza:


A Jobbik már régen bepucsíott a Fidesznek.

A parlamentben még néhányan harcolnak, de a többség már beállt a sorba.

(mit fogok én kapni ezért..)



Még is mit kellene kapnod?


Persze nem a véleményed volt a kérdés, hanem hogy mit csinálnál a Jobbik helyében?

2012. jan. 3. 18:01
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

A tüntetéseken NEM a ballib van csak ott,és nem is ők szervezik. Sokkal több a civil szervezet.

A Jobbik nem akar szembemenni a kormánnyal, sem most,sem a parlamentben.

Nem érdekli őket az ország sorsa,a jogbiztonság,sajtószabadság,a rossz gazdálkodás. Csupán a szájuk jár.

2012. jan. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Aki néz parlamenti közvetítéseket (az Isten óvjon tőle titeket) az láthatja, hogy a Jobbik ott szól be az MSZP-nek és a Fidesznek ahol tud. Nincs az egyikkel sem, végig harmadik erőként definiálták magukat.
2012. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
A Jobbik most pont azt csinálja, ami számára a legésszerubb: hátradol, kér egy kávét és jól szórakozik az eseményeken. Bármi más szerintem jelenleg csak a kárukra lenne. (nem vagyok balos)
2012. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!