Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még is, mit várnak a balibek...

Még is, mit várnak a balibek a Jobbiktól, avassa mártírrá a baloldalt és hurrázzon a tüntetéseken? Veszítse el a szavazótáborát és menjen az elvei ellen, vagy ez ha van sapka, ha nincs esete? Mit vártok balosok, mi lenne szerintetek a helyes?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 17:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

""A tüntetéseken NEM a ballib van csak ott,és nem is ők szervezik. Sokkal több a civil szervezet.

A Jobbik nem akar szembemenni a kormánnyal, sem most,sem a parlamentben.

Nem érdekli őket az ország sorsa,a jogbiztonság,sajtószabadság,a rossz gazdálkodás. Csupán a szájuk jár.



Igen civilek szervezték.

De akkor mit is keresnek ott a politikusok?


De látom hogy csak egy jobbikfób vagy te is, akit a tények hidegenhagynak.


A Jobbik az egyetlen párt aki nem pártként, pártpolitikai érdekek mentén viselkedik. Konstruktívak.

Ami a felfogásuk szerint használ az országnak, azzal egyetértenek oldaltól független, és amivel nem azzal szembe mennek szintén oldaltól független.


Aki néz parlamenti közvetítést annak a számára ez nem is lehet kétséges. És igen, kritizálja ugyan olyan hangnemben a fideszt és az mszp t is ha arra kerűl a sor.

2012. jan. 3. 18:23
 12/16 A kérdező kommentje:

"A Jobbik most pont azt csinálja, ami számára a legésszerubb: hátradol, kér egy kávét és jól szórakozik az eseményeken. Bármi más szerintem jelenleg csak a kárukra lenne. (nem vagyok balos)



Én Jobbikos vagyok, de szerintem is pontosan azt csinálják amit kell. Minek kerüljenek kéttűz közzé, hiszen ha van sapka ha nincs rajta az is baj.

2012. jan. 3. 18:30
 13/16 anonim ***** válasza:
84%
Hásze én is Jobbikos vagyok, ippen azér´ mondom.
2012. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
A Jobbik az MSZP-vel és Fidesszel is egyaránt szemben áll, és ez nagyon jó így. Nem kell közösködni egyikkel sem.
2012. jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%

Ok, ettől függetlenül (jobbikosként), én is hiányolok egy átfogó jobbikos tüntetést. De volt már olyan megmozdulás, amit a Jobbik támogatott, de akkor persze a média elhallgatta.

A nemzet koporsóját is körbevitték az országon, ami egy nem szokványos, de demonstrációt jelentett. Persze erről is csak néhány internetes hírportál adott hírt komolyabban.

Hiába van aktivitás, ha akkor kussol a média. Persze amikor a baloldal megy ki, akkor a baloldali média rendesen felfújja a dolgokat.

Itt tényleg csak azon múlik minden, van-e elég médiafelületed.

2012. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Vona Gábor le akarja rombolni ezeknek a tévéknek a székházát. Ha én lennék a csatorna igazgatója, a legkevesebb, hogy nem engedném őket szerepelni.
2012. jan. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!