Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ez volna a helyes út az IMF-el?

Ez volna a helyes út az IMF-el?

Figyelt kérdés

Akinek egy kis esze van tudhatja,hogy az IMF ahol megjelenik ott csak a szegénység következik.

A kölcsön visszafizethetetlen kamatokkal kell visszaadni és beleszólnak feltételként az ország törvényeibe,aminek már semmi köze a gazdasághoz.

Mivel a politikai pártok egymásra licitálnak,hogy kell vagy nem kell hitel,én azt mondom Népszavazás.

Igen népszavazás.Döntse el a nép akar-e hitelt.

Ha úgy dönt,hogy akar(amit nehezen hiszek),akkor nem lesz majd kit okolnia.



2012. aug. 3. 13:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 A kérdező kommentje:

"Már bizonyított, hogy:

1. Fogalmad sincs, hogy hogyan működik egy hitel.

2. Lövésed sincs sem a piaci hitelek, sem az IMF kamatlábáról.

3. Azt sem tudod, hogy mi az az IMF - legalábbis nagyon ez jön le a szövegedből.

4. Lövésed nincs a magyar államadósság történetéről.

5. Semmilyen kérdésre, felvetésre nem válaszolsz, csak beszólsz mindenkinek, aki merészel veled nem egyet érteni. "


Már bizonyitott?!Ki által?Ti általatok.Már bocsi de ez nem bizonyíték,csakmert itt 2-3 hülye úgy gondolja!

1.Úgy működik a hitel,hogy többszörösét adod vissza a felvett ősszegnek!

2.Azt hiszem erről neked nincs lövésed!

3.Ha neked ez jön le az a te felfogóképességed korlátait bizonyítja.

4.kicsit több mint neked!

5.Túl sokat kélne írni,hogy mindent elmondjak,de közben rájöttem,hogy itt nem érdemes

2012. aug. 3. 19:18
 52/72 anonim ***** válasza:
90%
HArmadszorra kérdezem meg kérdező: te MIT TENNÉL?
2012. aug. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 yossarian44 ***** válasza:
93%

"Már bizonyitott?!Ki által?Ti általatok.Már bocsi de ez nem bizonyíték,csakmert itt 2-3 hülye úgy gondolja!"


Nem, te általad. Olyan dolgokat állítasz, amit egy majom a Google mellé ültetve meg tud cáfolni.


"1.Úgy működik a hitel,hogy többszörösét adod vissza a felvett ősszegnek!"


Ja, az autó meg úgy működik, hogy gurul. A repülő, meg úgy, hogy repül.


Ennél azért többet kéne mondanod, hogy elhiggye akárki is, hogy egyáltalán tudsz valamit a hitelről, azon túl, hogy egy öt betű szó.


"2.Azt hiszem erről neked nincs lövésed!"


:D


Mondod te, az idióta, aki visszafizethetetlen IMF-kamatokról beszélsz, miközben már túl van az ország egy visszafizetett IMF hitelen.


Legközelebb mi lesz, az egy kilós súlyra mondod, hogy felemelhetetlen, aztán amikor elkezdem emelgetni, közlöd, hogy lövésem nincs a súlyemelésről?


:D


"3.Ha neked ez jön le az a te felfogóképességed korlátait bizonyítja."


Akkor mond csak, mi is az IMF?


"4.kicsit több mint neked!"


Lássuk, mesélj, fantasyt rég olvastam, különösen olyan vicces fajtát.


"5.Túl sokat kélne írni,hogy mindent elmondjak,de közben rájöttem,hogy itt nem érdemes"


KAMUUUUU!!!


Korábban keltem fel ennél öcsi, aki tíz percnél régebb óta fórumozik, az tudja, hogy ez az érvelés hülyeség, de nagyon. Olyan taplók szoktak ezzel jönni, akik nagy arccal észt osztanak, aztán képtelenek alátámasztani és ezt ők is nagyon jól tudják.


Ezért azt mondják, hogy túl sokat kell írni, és úgy sem értené az ő zsenialitásokat a nagy buta többség, aztán nyüszítve visszavonulnak.


Embereld egymagad, izzítsd be mindhárom agysejted, és hajrá, mutasd meg mit tudsz.


Mert amit eddig produkáltál, az semmi.

2012. aug. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 yossarian44 ***** válasza:
90%

"Embereld egymagad"


Embereld meg magad, na ezt akartam mondani... :D

2012. aug. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
90%
Nos, el is tűnt a kérdező, mielőtt megmagyarázta volna nekünk, agymosott, az igazságot nem ismerő embereknek, hogy milyen összeesküvő szervezet ez a szemét IMF :D
2012. aug. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 yossarian44 ***** válasza:
90%

"Nem sokra mentél a te agysejtjeiddel ugyanis egy tömegbirka vagy"


Úristen, mi az a tömegbirka? Valami fizika fogalomként működő lábasjószág?


Van térfogatbirka is?


Félretéve a hülyeséged feletti gúnyolódást, miért pont én lennék a birka? Te visszhangzod a jobbos-bolsevik hülyeségeket, alátámasztás nélkül.


Ha valamire nincs válaszod - márpedig nincs válaszod - akkor csak simán beszólsz (mint most is).


Tényleg semmid nincs, azon túl, hogy addig ismételgeted a szénné cáfolt hülyeségeid, amíg bele nem őrülsz - vagyis, hát, ahogy nézem, ezen a ponton már túl vagy.


Ez eddig még mindig egy nagy nulla.

2012. aug. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 A kérdező kommentje:
Hülyéknek hiába a magyarázat.
2012. aug. 3. 19:52
 58/72 yossarian44 ***** válasza:
90%

Piha, mondtam, ezzel a marha, agyhalott, nyomorék érveléssel senkit nem versz át.


Nagyon jól tudjuk, hogy nincs magyarázatod, mert sz.rt nem tudsz. Csak speciel engem - még - szórakoztat a vergődésed.


Már látom mi lesz: sértegeted még egy darabig azokat, akik csuklóból vágják, hogy hol mondasz marhaságot, aztán szépen elkullogsz, ahogy az összes többi hozzád hasonló szokta.

2012. aug. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
92%
Engem is szórakoztat, amiket írsz, légyszi, írd meg, hogy milyen aktuális nemzetközi összeesküvések készülődnek az IMF vezetésével!
2012. aug. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 yossarian44 ***** válasza:
90%
Csatlakozom, sőt, ha akarod, nyugodtan vond bele a zsidókat is, attól már nem lesz nagyobb marhaság a mondanivalód.
2012. aug. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!