Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyarországon diktatúra...

Ha Magyarországon diktatúra van akkor, ezeket a médiumokat hogyhogy nem iktatták még ki?

Figyelt kérdés

RTL KLUB

hvh.hu

index.hu

ATV

444

168 óra

Magyar narancs

Alfahír

24.hu

Zsúrbupi!



2018. okt. 9. 19:53
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
75%
Értelek, én valahogy ezt a cenzúra-dolgot nem tapasztaltam, de te tudod. Amúgy azáltal, hogy Zsindexnek hívod továbbra is kénytelen vagyok azt feltételezni, hogy van benned elfogultság bizonyos enberek felé. Én akkor is azt javaslom, hogy olvass bele a sajtóba amit kipécéztél magadnak. Szerintem a sok ergya portál közül akkor is az egyik legmértékadóbb az Index, nekem legalábbis. Pro és kontra nézve. Pedig szeretek kritikusan figyelni dolgokat, komolyan.
2018. okt. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
25%

Nem kedvelem őket, ez eddig se volt titok. És mivel az ő kutyájuk kölyke, ezért hívom így.

Az ellenoldal meg "kuruttyinfózik". Ha nekik szabad, nekem is.

Hogy miért azt olvasom inkább? A válasz egyszerű - mert az ottani cikkírók egy kanyit nem kapnak a cikkjeikért. Nem áll érdekükben hazudozni, mert semmi hasznuk nem származik belőle.

2018. okt. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
43%

#42

Tetszik amikor valaki még ennyire hisz valamiben.

Azért ne lepődj meg túlságosan amikor majd neked is világos lesz, hogy bizony, ők sem a két szép szeméért írogatnak oda az olvasóiknak.

2018. okt. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
92%

Úgy lehet, hogy a diktatúra kiépítése az egy folyamat. Vagy mondta neked valaki, hogy az úgy működik, hogy augusztus 25-én még demokrácia van és 26-ára virradóra diktatúra? A listád is bizonyítja, szerepel is rajta két olyan médium amit már kapizsgál a Fidesz közeli kompánia:

[link]

[link]

A szokásos folyamatok kezdetüket vették, épül, szépül a diktatúra, időbe telik, legyünk türelemmel.

2018. okt. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
90%
#43 az ottani cikkírók semennyi fizetést nem kapnak a leközléseik után, tehát nem áll érdekükben hazudni. A kormánypropagandádnak viszont annál inkább. Ezek a tények, a többi hitvita.
2018. okt. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
90%

#34 nem említettél.

Ok, tehát összevissza beszélsz, lila gőzöd sincs miről. Nem nézem el.


A cikk kora csak az egyik dolog, mert arról hadováltál, hogy nap mint nap "antimagyar" cikkek jelennek meg, de még is csak 3 éves cikket sikerült találni, amiben máig sem tudom, mi az antimagyar.

Nem jelenti nekem a non plusz ultrát, ezt csak te sugallod.

2018. okt. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
0%

#46 te olvasol is, vagy csak write-only üzemmódban nyomod?

Írtam korábban, hogy annakelőtte rendszeresen olvastam, aztán ahogy lassan minden napra jutott magyarellenes cikk, ott is hagytam a francba az egészet. A fórumjukon meg azóta is kötelező kellék a magyarfikázás, és netről elcsórált szlengek hülyegyerekes pufogtatása. Akkora szánalomtömegek, még saját szövegük sincs, azt is mástól nyúlják...

Én pontosan tudom, miről beszélek. Ha téged nem győz meg eléggé, sajnállak. Tough shit.

2018. okt. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
60%

Csak miközben évek óta ignorálod, az Index maradt kb. a legalaposabb magyar online sajtóportál. Ez olyan mintha azért nem mennék egy étterembe mert 8 éve pocsék volt, közben volt ott tulaj és személyzetváltás.

Az indexen nem pocskondiázzák a magyarságot, Magyarországot. Kritikus hangnemmel fel tudnak lépni a hülyeség ellen, meg tudnak görbe tükröt is állítani. Mondjuk ez általában sokaknak fájó. De nem hiszem hogy attól vagyok magyar, ha mindenért megveregetem a magyar vállakat. Az Index egy liberális eszmerendszerű, de tisztességes magyar sajtótermék. Valódi újságírói munkával.

2018. okt. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
0%

A zsindex konkrétan a legalja hírportál. Csúsztat, szerecsenmosdat, ködösít, ferdít, a legsúlyosabb vádakat meg egyszerűen letagadja. Pontosan azt csinálja, amit anno a nácik, csak az előjel más.

Az meg nettó kamu, hogy nem pocskondiázzák a magyarokat, konkrét példát is hoztam rá, és ha olvasnám még azt a kamugyárat, jóval többet is tudnék hozni, de úgyis kimagyaráznád mindegyiket. Alapból ott kezdődik a korrekt újságírás, hogy részrehajlás nélküli cikkeket írnak, ahol nem kedveznek egyik oldalnak se. De libbantéknál ez nem divat.

2018. okt. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!