Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyarországon diktatúra...

Ha Magyarországon diktatúra van akkor, ezeket a médiumokat hogyhogy nem iktatták még ki?

Figyelt kérdés

RTL KLUB

hvh.hu

index.hu

ATV

444

168 óra

Magyar narancs

Alfahír

24.hu

Zsúrbupi!



2018. okt. 9. 19:53
1 2 3 4 5
 31/49 tgt ***** válasza:
Érteni vélem, hogy mi a gondod azt Index cikkel. Gondolom az, hogy magyarnak nevezte az elkövetőket, és nem büdöscigánynak. Pedig a cikk korrekt volt, az állampolgárságot és nem a származást említette. Na mindegy, ha gyűlöletre és mások megbélyegzésére vágysz, a te helyed tényleg a kuruc.
2018. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
21%

Ha választhatok, inkább olvasom a kurucot.

Tudod miért, aranyapám? Mert az ottani cikkírók egy kanyit nem kapnak a leközölt tartalom után. A zsindexes zugfirkászok viszont igen. És mivel a bibók az oldal tulajdonosai, az ott olvasható cikkekből is az ő mentalitásuk köszön vissza. A kurucnak nem áll érdekében hazudni, nekik viszont igen.

Ahogy Willy Wonka mondaná: "Ez televízió, nem telefon, nagy különbség."


Körbemagyarázhatod még párszor a dolgot, nácizhatsz is hozzá jóízűeket, a tények makacs dolgok.

2018. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
50%
#27 ez mitől is magyargyűlölő cikk? Mellesleg 3 éves. Frissebb nincs erről a magyargyűlölő cionista cikkektől hemzsegő oldalról? :)
2018. okt. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
Az imént említettem több olyan témájú cikket, amit 7-8 éve olvastam a felsorolt témákban. Azóta nem olvasom azt a filoszemita hazugsággyárat, nézd el nekem. Mellesleg nem az volt a kérdés, hogy hány éves a cikk, ez lényegtelen konklúzió. Ha számodra ez a viccportál jelenti a non plusz ultrát, az nem engem minősít. A piros kezet pedig visszakaptad.
2018. okt. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

Ha nem olvasod 8 éve, nem ismered. Én olvasom a 888-at, a Magyar Időket is, legalábbis időről időre megnézem. Az Index amúgy pont most került kormányközeli kézbe, ha áttételesen is. Egyébként - noha valóban voltak mélyrepülései a médiumnak - mostanában az egyik legszélesebb látószögű hírportál. És nem azért mondom, mert számomra tetsző cikkeket írnak. Azt is lehozzák, ha egy migráns megerőszakolt egy akárkit, mindenféle szubjektív vélemény nyilvánítását mellőzve. A 888 mikor fog lehozni egy olyat, ami nem kedvez a kormánynak? Soha. Inkább kerülik a témát.


Szóval jelenleg minden médium elkötelezett valamelyik irányba, de szerintem az Index pont az ami a leginkább szakmai alapokon dolgozik. Oknyomoz, Jó riportokat készít (és nem rosszakat) nem állami megrendelésre dolgozik. Szakmai elhivatottságukat fémjelzi, hogy a szerkesztőség éppen mostantól közösségi finanszírozásra próbál átállni, mert érzik hogy nemsokára komoly befolyás alá akarják őket is hajtani. Szerintem ennél nagyobb jele a szakmaiságnak nincsen a sajtóban. Tök objektíve nézve. Ennyi sztem.

2018. okt. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
15%

Éppen elég cikket olvastam el onnét életem során, azokból tapasztalat alapján SZVSZ megítélhetek egy hírportált. Attól, hogy X éve nem olvasom, ami történt, az megtörtént. Leközöltek rendszeresen antimagyar cikkeket, ráadásul ugyanolyan stílusban, mint a "kuruttyinfó", és forrásokat ugyanúgy nem jelöltek meg. Libajnai idején minden napra jutott olyan cikk, ami ilyen-olyan formában a magyarokat szidta. A cikkek abszolút nem pártatlanok, szépen meg vannak kozmetikázva a tulaj szája íze szerint, a ködösítés, csúsztatás, szerecsenmosdatás rendszeresen visszatérő elem náluk. Amelyik cikk meg történetesen igazat mond, azt más hírportálokról lopják össze - szóval ne tévesszen meg, hogy széles látószögű hírportál...azért széles, mert sok helyről nyúlnak.


Jellemző, hogy az itteni magyargyűlölő csőcselék (tetró, PHP de kóser, yossarian, Evil Twin stb.) rendszersen őket hozták fel, mint "hiteles" forrást, a többire meg kapásból rávágták, hogy azok mind hazudnak, meg nácik.

Érdemes szétnézned a fórumjukon is, a magyarellenes fröcsögéseket sose cenzúrázták, bezzeg ha valaki kimondta az igazságot valamiről, másnap már készíthetett új regisztrációt.

A röhej az, hogy elvileg liberálisak, döngetik a mellüket a szólásszabadság, véleménynyilvánítás joga mellett, de az ellenkező véleményeket azonnal töröltetik. A "kuruttyinfón" ehhez képest kutyafüle van, nem cenzúra. Egy "náci" portálon nagyobb a szólásszabadság...

Azt már csak pluszban írom, hogy az ottani gyülevésznek még saját szövege sincs, mások dumáit lopják és azokat pufogtatják mint a kis hülyegyerekek a gyufapetárdát, és vigyorognak, mekkorát szól. Nem egy találó GYK-s meglátást, megfogalmazást láttam viszont később a fórumjukon sajátként eladva. Copypaszta foreva!

2018. okt. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

Elfogult vagy, így az álláspontod nem hiteles. Én próbálnám eltitkolni ha olyasvalamit fikázom, amit 7-8 éve nem figyelek.


Az pedig hogy mi antimagyar és mi nem, rettenetesen szubjektív, mint láthatjuk. Számomra a szélsőjobbos melldöngetős szittyasajtó - noha rendkívül magyarnak tartja magát - sokkal ártalmasabbnak tűnik az egészséges magyarságtudat építésére, mint az ha egy hírportál lefikáz egy-egy megélhetési magyarkodós politikust és saját kutatásból dolgozik, nem a nemzetközi fake-news-t veszi át válogatás nélkül.

2018. okt. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
Amúgy ez a cenzúra dolog..... ember, ne csináld már. Tudod, a messziről is jól látható trollokat bizony a névvel és fényképpel, magukat felvállaló emberek jelentik. És bizony sokszor kiderül, hogy ezek az arcok nagy melót fektetnek ebbe (valószínűleg sokan nem ingyen) hogy fröcsögnek meg uszítanak. Próbálom most objektíve feleleveníteni, hány arctalan kötözködőt láttam eddig a fb kommentekben és az az igazság hogy jellemzően jobbos dumákat tolnak ezek. Köztudott tény hogy erre már ipar épült, az oroszoknál főleg, de macedón és hazai fronton is megy ez szépen. Főleg a választások előtt volt ez így.
2018. okt. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
Amikor meglátok egy "Gipsz Jakab" nevű, 2 db ismerőssel és profilképén pl. vmi állatképpel, vagy turulmadárral látható delikvenst hogy elkezd pl. az Index vagy bárki oldalánál kommentben migránsozni meg Sorosozni, bevallom őszintén, veszem a fáradtságot és jelentem. És nem azért mert mást gondol mint én, hanem mert arctalan kamuember, kamuprofillal és ilyenre nincs szükség. Ennyi. Szóval nem az Index cenzúráz, hanem én, haha :) Már ha ezt annak vesszük...
2018. okt. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

Miért lennék elfogult? A 888-t se olvasom, ők is ugyanazt csinálják, csak az előjel más. Se a kormány hazugságaira, se a biboldók hazugságaira nem vagyok vevő.

Olvasgasd majd kicsit az említett válaszadók válaszait, különös tekintettel a stílusra. Elég sokatmondóak...


Itt most nem melldöngető turbómagyarokról vagy szidott politikusokról van szó. Szerinted majd pont én fogok falazni egy politikusnak!? Ők igenis megérdemlik a szidást. Én konkrét antimagyar megnyilvánulásokra gondoltam: a magyarok így, a magyarok úgy. Amolyan Kertész Ákos-féle tirádákra. És ilyenből több volt a zsindexen, mint elég.

A cenzúrát teljesen fölösleges kimagyarázni, ezzel konkrét tényt közöltem, hogy keményen megy a fórumukon a kettősmércézés (akárcsak a szövegek lopása). Aki nem értett egyet az aktuális cikkel, azt már ki is vágták, függetlenül attól, trollkodott-e, anyázott-e vagy sem.

Tudom, hogy manapság divatos a cenzúrát moderációnak eladni, de ettől a kettő még nem lesz ugyanaz.

2018. okt. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!