Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz miért nem meri...

A Fidesz miért nem meri nyiltan, őszintén, gerincesen felvállalni a nagy tisztogatást, illetve, hogy saját embereit akarja a fontosabb posztokra tenni?

Figyelt kérdés
Pedig azt igérték, hogy a népet, amelynek nevével takaróznak, mindíg megkérdezik. Lehet, hogy csak addig kellett a nép, amíg hátunkon felkapaszkodtak a hatalomba.
2010. jún. 22. 13:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
0%

ma 17:36


Megkérdeztem, hogy az emberek hány %-a "él" a gondolkodással. Miért nem válaszolsz?

2010. jún. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
Azért, mert ahogy mondtam, hülye, értelmetlen és provokatív kérdésekre nem vagyok hajlandó válaszolni. Nyugodtan húzz be magad mellé egy pontot, nálam ez színvonalban minimum 5 pont levonás. Ettől nem fogsz ám fölém kerekedni, bármennyire is úgy tűnik neked.
2010. jún. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
0%

ma 17:40


Az volt az állításod, hogy a legtöbb ember "magáénak vallja" a gondolkodást, ugyanakkor "nem él vele". Na most ha azt állítod, hogy a legtöbb ember "nem él" a gondolkodással, akkor nyilván olvastál valamilyen tudományos cikket (esetleg te magad vezetted a felmérést), amiből kiderült, hogy az emberek több mint 50%-a "nem él" a gondolkodással. Engem a konkrét % érdekelt volna, vagy minimum egy pontos szakirodalmi hivatkozás.


Az értelmes, vitaképes ember és a felfuvalkodott kretén között szerintem az az egyik különbség, hogy az értelmes ember olyan állításokat tesz, amelyek ellenőrizhetőek. Ellenőrizni kétféleképpen lehet egy állítást. Ha az állítás a priori állítás, pl. fogalmak jelentésével vagy elvekkel kapcsolatos, akkor a logika próbáját kell kiállnia. Ha az állítás empirikus, akkor empirikus bizonyítás próbáját kell kiállnia. Az az állítás, hogy a legtöbb ember nem gondolkodik, pl. empirikus állítás. Akkor igaz, ha valaki megmérte, hogy hát tényleg, a legtöbb ember nem gondolkodzik. Ha ismersz ilyen mérési eredményt, akkor jogod van megtenni ezt az állítást. Ha nem ismersz ilyen mérési eredményt, mégis megteszed ezt az állítást, akkor hülyeségeket beszélsz, vagy durvábban fogalmazva HAZUDSZ.


Ha tényleg nem érted, hogy miért baj az, ha valaki hülyeségeket/hazugságokat beszél, akkor hogy képzeled, hogy "vitázhatsz"?

2010. jún. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:

59%, ismétlem, ha az a célod, hogy beállíts hülyének, akkor rossz ajtókon kopogtatsz, és nem, nem érzem úgy, hogy magam is megtenném helyetted. Ha 10 értelmes embernek megmutatnád, amit írtam, 10-ből 10 nem kérne semmiféle %-os eredményt, mert a mondanivalóm értelmezését semmiben nem segíti az a százalékos eredmény. Az kér ilyeneket, aki nem tud máson fennakadni, de valamibe görcsösen bele akar kötni, és ezt csak néhány sértegetéssel teletűzdelt mondatban képes előadni, mert ezzel akarja a felsőbbrendűségét kinyílvánítani.


Nem, továbbra sem fogok válaszolni érdemben és elvárásaidnak megfelelően az ilyen jellegű kérdésekre, én már csak ilyen kretén hazudozó vagyok. Próbáld ki egyszer te is, elképesztően jó érzés tud lenni.

2010. jún. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
0%

"ha az a célod, hogy beállíts hülyének, akkor rossz ajtókon kopogtatsz"


Nem kisfiam. Nekem teljesen érdektelen, hogy mekkora hülyének állítod be magad. Ha nem vennéd észre, folyamatosan segíteni próbálok neked, de elvakult önimádatod nem engedi, hogy tanulj. Ez kellemetlen, de nem nekem.


Leírtam, hogy az értelmes ember ellenőrizhető állításokat tesz. Aki nem ellenőrizhető állításokat tesz, hanem helyette fiktív állításokkal dobálózik, azzal komoly emberek nem nagyon fognak szóbaállni. Két eset lehetséges. Vagy egyszer megérted, hogy az állításaidat bizonyítanod kell, és akkor lehet belőled még akár értelmes politológus is. Vagy nem érted meg, és akkor nemigen lesz belőled senki.


Mit állítottál? Azt, hogy az emberek több mint 50%-a nem gondolkodik. Van erre bizonyítékod? Nincs. Állításod tehát hazugság? Az. Majd talán egyszer felnősz, és megérted, miért nem szórakoztató és miért nem "entellektüell" dolog, hanem egyszerű pukkancsság hazudozni és meséket igaz állításokként előadni. De mivel jelenleg az énvédő mechanizmusaid sokkal erősebbek a szakmai fejlődés iránti vágyadnál, ezért jelenleg a sértett kamaszos önérzeted arra ítél, hogy hülye maradj. Ismétlem: ez elsősorban a te bajod.

2010. jún. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
0%

"a mondanivalóm értelmezését semmiben nem segíti az a százalékos eredmény."


A mondanivalód értelmezéét nem kell "segíteni", a kérdés viszont az, hogy "mondanivalód" igaz-e. Igazat állítottál vagy hamisat? Közöltél valamit vagy hazudtál?

2010. jún. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
59%, a hülyeségről vitatkoznánk, de ezennel én befejeztem, átadom az utolsó szó jogát, sőt még azt is elmondom, hogy én úgy érzem, hogy győztesként távozom. Te nem fogod így érezni, mert szerinted én egy önimádó hülye vagyok. Nyugodtan ítélj meg távolról, az a te személyes szegénységed szerintem, remélem egyszer ma te is képes leszel felnőttként gondolkodni, de jelenleg úgy érzem, hogy ha nekem kell a fejlődés, akkor neked legalább annyira kell. Részemről az ügy lezárva.
2010. jún. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
*egyszer majd
2010. jún. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
0%

"én úgy érzem, hogy győztesként távozom."


Miután egyetlen konkrét kérdésre sem tudtál sértett hápogásnál többet kinyögni, ezt el is várom. "Győztes" - mi volt ez, háború? Szerencsétlen barom. Nos, ilyenek az antidemokraták :))))

2010. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
És mi evvel a gond,hogy a saját embereit teszi a fontosabb posztokra?????Akkor lepődnék meg igazán,ha nem igy tennének...,ezt igy kell!Miért szted mit akar ez az istenáldott nép?hogy a szocik legyenek továbbra is a fontosabb poszotokon?Ne reménykedj...
2010. jún. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!