Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád, hogy a reggeli...

Támogatnád, hogy a reggeli csúcsidőben a nyugdíjasoknak is kelljen jegyet venni?

Figyelt kérdés

nyilván csak elméleti kérdés, mert sokat ér a nyugdíjasok szavazat, de szerintem még sincs rendben, hogy tele van reggel a busz ingyen utazó nyugdíjasokkal. legalább a reggeli csúcsidőből ki kéne szorítani őket.

Az még kicsit off, de vmiféle íratlan szabályként be lehet vezetni más boltokban is, hogy a munkába, iskolába igyekvő embereket a nyugdíjasok szépen előre engedik.


Meglepő, de ezt már pár kisebb boltban tapasztaltam.



2018. aug. 23. 08:59
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
51%

# 39/60


"Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy különbül művelem az anyanyelvünket,"


annyira "különbül" műveled a magyar nyelvet, hogy 'megéri' helyett a'megéli' szót használtad, a központozásoddal is vannak problémák, a fogalmazási képességed is totál átlagos, érvelni meg nemigen tudsz, ezt a szintet bármelyik a "haszontalan" bölcsész hozza csukott szemmel, ergo van igazság abban, amit a kérdező írt: nekem is úgy tűnik, hogy egy vagy a magabiztos, de műveletlen (buta) idősek közül, akik vmiért meg vannak róla győződve, hogy az öregkorukra automatikusan bölccsé válnak.

2019. aug. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
20%

a kérdésre válaszolva:


csúcsidőben fizessen mindenki a tömegközlekedésért.

2019. aug. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
18%

"LOL. Én orvosit végeztem Pesten, kedves kérdező, nem könyvtár-ruhatár szakot"


LOL. dejó XD.


"ugyanis nem másodrendű állampolgárok"


tehát azokban az országokban, ahol csúcsidőben fizetnek a nyugdíjasok is az utazásért, ott másodrendű polgárok, vagy mit akarsz ezzel mondani?


"Elég szomorú, ha lökdösődniük kell, mert a neveltetés és az alapvető intelligencia hiányából fakadóan az utazóközönség egy tagja sem segít nekik felszállni."


és ki írt olyat, hogy azért kell lökdösődniük? gondjaid vannak a szövegértéssel és/vagy nem sok fogalmad van a tömegközlekedésről, vagy csak hazudsz.


"Az, hogy téged a szüleid taníttatnak, semmivel nem tesz magasabbrendűvé náluk"


ilyet sem írt senki.


"Persze ennek az egésznek az átlátásához és az összefüggések megértéséhez kicsit több IQ kell, mint a cipőméreted."


:D

ember, te beszélsz IQ-ról? érvelni, szöveget értelmezni sem tudsz, miközben lenézel más szakokat.


komolyan, soha nem fogom megérteni ezt a gőgöt az orvosoknál. elárulom, hogy egy villamossági cégnél dolgozom, és a leghülyébb ügyfeleink a tanárok és az orvosok. ők azok, akiknek jó a memóriájuk viszonylag és tudtak magolni az iskolában, de mindent 20x el kell magyarázni, mire megértik, ellenben akkora arcuk van, hogy az hihetetlen. abba bele sem menjünk, hogy hány ökörséget hallottam orvosoktól az utóbbi években a Wilson-kór tüneteinek összekeverésétől kezdve irtózatos baromságokig történelmi, gazdasági témákban. vmiért azt gondoljátok, hogy csak mert sokat kell tanulni orvosin, mindenkinél okosabbak vagytok. nem, nem vagytok, sőt.

2019. aug. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!