Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád, hogy a reggeli...

Támogatnád, hogy a reggeli csúcsidőben a nyugdíjasoknak is kelljen jegyet venni?

Figyelt kérdés

nyilván csak elméleti kérdés, mert sokat ér a nyugdíjasok szavazat, de szerintem még sincs rendben, hogy tele van reggel a busz ingyen utazó nyugdíjasokkal. legalább a reggeli csúcsidőből ki kéne szorítani őket.

Az még kicsit off, de vmiféle íratlan szabályként be lehet vezetni más boltokban is, hogy a munkába, iskolába igyekvő embereket a nyugdíjasok szépen előre engedik.


Meglepő, de ezt már pár kisebb boltban tapasztaltam.



2018. aug. 23. 08:59
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
77%
*NEM jólneveltség😀
2018. aug. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
81%

Érintett nyugdíjas vagyok, 70 fölött és bizony csúcsidőben is szoktam közlekedni.

Vállalom a lelövetést is, de muszáj eljutnom az unokáimhoz. Fiam - menyem dolgoznak, a szabadságuk véges, a nyár még tart, a gyerekek nem lehetnek felügyelet nélkül. Ugyanez van tanítási időszakban, ha beteg valaki.

A mi generációnk többsége kötelességtudó, segítőkész , próbálunk egy adag terhet levenni a gyerekeink válláról.

Én is tudnék lustálkodni, tévézni egész nap, nem törődni senkivel, de engem nem így neveltek!

Ha ezért le kell lőni engem, állok elébe.

2018. aug. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
12%
Sok ilyen és ehhez hasonló problémát megoldana az, ha csak azoknak lenne szavazati joga, akik fizetnek adót.
2018. aug. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 A kérdező kommentje:

# 12/13

az a bizonyos választ nem én írtam, és azóta töröltettem is.


„A mi generációnk többsége kötelességtudó, segítőkész”


:D

persze. vannak köztetek ( ha megengeded, h tegezzelek) normálisak is, az többség nem az, sőt életem során cska néhány ilyen nyugdíjassal találkoztam.

a kérdésem meg ne azokra vonatkozott, akiknek fontos halaszthatatlan dolga, hanem azokra, akik 1 órával később is mehetne bevásárolni, de mégis egy diákjáratot választ, miközben a könyöke az oldalomban, és szidja a mai fiatalságot.

ja meg te korosztályodból szavaztak legtöbben a mostani garnitúrára áprilisban, köszönjük.

2018. aug. 23. 10:24
 15/63 anonim ***** válasza:
80%

kicsit módosítva kérdező írása: persze, vannak köztetek, diákok közt ( ha megengeded, h tegezzelek) normálisak is, a többség az, sőt életem során csak ilyen diákkal találkoztam.

Ritka az ilyen antiszociális törtető vadállat, mint a kérdező.

2018. aug. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 A kérdező kommentje:

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.

# 15/15


ha érdemben nem tudsz hozzászólni, nyugodtan vonulj tovább. a személyeskedésed senkit nem érdekel.

2018. aug. 23. 10:35
 17/63 anonim ***** válasza:
78%

érdemben válaszoltam, te szerencsétlen, milyen személyeskedés? Az nem személyeskedés, hogy likvidálni akarod, aki utadban van??

Menj, " rohanj a prédára siess a vadra"!

2018. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
62%

Mikor még diák voltam és buszos dolgozó én is ezt tapasztaltam.

A nyugdíjasok mind a korai buszokkal mentek én sem értettem soha sem miért nem jó a 9-es busszal felmenni nekik.


Nyári höség szeptember és május között nincsen, nyáron meg nincsenek diákok...

2018. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 A kérdező kommentje:

# 17/18


„Az nem személyeskedés, hogy likvidálni akarod”


1, hát igen, itt kezdődnek a gondok, nem tudod, mi az a személyeskedés.

2, a likvidálás szó jelentésével sem vagy tisztában, vagy nem megy a szövegértés.


és ne haragudj, de több válaszodra nem reagálok, azért a válaszolóktól is elvárok egy minimális műveltséget és intelligenciát.

2018. aug. 23. 10:47
 20/63 anonim ***** válasza:
96%

nyugodj le, nem vagy több nálam, csak azt hiszed - amit itt elvársz, hogy közösen hörögve szidjatok egy embercsoportot - történetesen most életkor szerint kiválasztott csoportot.

Ez a "magyar politika" a gyakorin

- még le is hurrogtál valakit, hogy kire szavazott. Sem az idődet beosztani, sem koncentrálni nem tudsz, antiszociális vagy - ezért persze mindenki más hibás és személyeskedő.

A #4-ben pedig válaszoltam a kérdésedre, de nem felelt meg az elvárásodnak, ezért csupán lepontoztad. Na minden jót! mentem.

2018. aug. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!