Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád, hogy a reggeli...

Támogatnád, hogy a reggeli csúcsidőben a nyugdíjasoknak is kelljen jegyet venni?

Figyelt kérdés

nyilván csak elméleti kérdés, mert sokat ér a nyugdíjasok szavazat, de szerintem még sincs rendben, hogy tele van reggel a busz ingyen utazó nyugdíjasokkal. legalább a reggeli csúcsidőből ki kéne szorítani őket.

Az még kicsit off, de vmiféle íratlan szabályként be lehet vezetni más boltokban is, hogy a munkába, iskolába igyekvő embereket a nyugdíjasok szépen előre engedik.


Meglepő, de ezt már pár kisebb boltban tapasztaltam.



2018. aug. 23. 08:59
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
94%
Mint mondtam, vissza kell adni mindenkinek a befizetéseit kamatostól, a diákot utaztassák a szülei és vegye meg mindenki a teljesárú jegyet!
2018. aug. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
83%

Őszintén remélem, hogy te is leszel nyugdíjas, és kizárólag hozzád hasonló gondolkodású fiatalok lesznek a környezetedben.

Ki tudja nekik milyen remek ötleteik lesznek az idős emberekkel kapcsolatban ?

2018. aug. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. aug. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
73%
LOL. Én orvosit végeztem Pesten, kedves kérdező, nem könyvtár-ruhatár szakot, ha már itt tartunk. Tisztelem és becsülöm a szüleimet és az ő korosztályukat, ugyanis végigmelózták az életüket, és többek között lehetővé tették, hogy MOST létezzen állami ösztöndíjas felsőoktatás. Ha már itt tgt a kiművelt emberfők szükségességére hivatkozott...😀 Az a legkevesebb, hogy ingyen utazhassanak, akkor, amikor akarnak, ugyanis nem másodrendű állampolgárok. Elég szomorú, ha lökdösődniük kell, mert a neveltetés és az alapvető intelligencia hiányából fakadóan az utazóközönség egy tagja sem segít nekik felszállni. Az, hogy téged a szüleid taníttatnak, semmivel nem tesz magasabbrendűvé náluk, önmagában ebből a közösség még semmit nem profitál. Persze ennek az egésznek az átlátásához és az összefüggések megértéséhez kicsit több IQ kell, mint a cipőméreted.
2018. aug. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 tgt ***** válasza:
17%

55-ös: „Az a legkevesebb, hogy ingyen utazhassanak, akkor, amikor akarnak, ugyanis nem másodrendű állampolgárok”

Miért, aki nem ingyen utazik a másodrendű állampolgár?

2018. aug. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
79%
Nem megy a szövegértés, tgt?😂 A kérdés arról szólt, hogy csúcsidőben, az egyébként nem létező “diákjáraton” ne utazhassanak, én pedig azt írtam: “akkor, AMIKOR AKARNAK”. Capisci?😀
2018. aug. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 tgt ***** válasza:
4%
Akkor olvasd vissza, hogy mit írtál.
2018. aug. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
65%
Megértem, tgt, hogy nehéz túltenni magad azon, hogy elfogytak az érveid.😂
2018. aug. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
74%

Eléggé előítéletes megközelítés az, hogy nyugdíjasoknak reggel nem lehet dolguk. Szerinted nem életszerű, hogy akkor mennek orvoshoz, és nem azért, mert nem bírnak aludni, vagy hogy betegyenek az ifjúságnak.


Sajnálom, hogy rád ennyire hatott a fideszes megosztópolitika, hogy mindenki áskálódjon a másik ellen, így empátia nuku, és ha egyik vagy másik csoport ellen a Fidesz sérelmet követ el, pl. csökkenti a szabadságok számát, vagy csorbítja a munkavállalói jogokat, ahogy történt, akkor a nyugdíjasok nem állnak ki, mert nem az ő ügyük, és ha arról van szó, hogy a nyugdíjasoknak tesznek keresztbe, akkor a hozzád hasonlók még tapsolnak is.


Nem kell csodálkozni, hogy nyakig szarban vagyunk. Pontosabban csak azon, hogy még nem lepett el a szar, de ami késik, nem múlik.

2018. szept. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nyugdíjasoknak teljes árú jegyet kell venniük a csúcsban, akkor a tanulóknak is azt kell venni!

Ők legalább olyan "pofátlanul" foglalják a helyet a tömegközlekedési eszközökön - ráadásul még csak követelni tudnak, de semmit nem tettek le az asztalra...

2018. szept. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!