Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok, ehhez mit szóltok?

Jobbikosok, ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

[link]


Engem ez most ábrándított ki a jobbikból.

Egy VOLT barikádos publicista panaszai vonáról, pörzséről, meg a többiről. Bort isznak de vizet prédikálnak. Ez a nagy összetartozás...


2010. jún. 13. 17:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Én mindössze annyit hogy az összes fidesz szavazót ki kellen irtani gázkamrákban és pakson elfűteni őket a reaktorban.
2010. jún. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
23%
a 63ast inkább irtani kéne.
2010. jún. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
25%

Jobbik...cöh...utállom, ha valaki más tollával ékeskedik. Már pedig ez a párt eljutott idáig(bejutott a parlamentbe) a MIÉP programjaival. Annyiban becsülöm, hogy megvan a véleménye a cigányokról. De könyörgőm...egy párt, zsidó EU képviselővel(Morvai Krisztina) vezetésével miért viselkedik így az MSZP-vel és az SZDSZ-el, amik tele vannak zsidókkal?? Nekem senki ne mondja, hogy ez a Jobbik párt-ami tele van volt MSZP-s képviselőkkel és zsidókkal-nem akar semmit az MSZP-től vagy az SZDSZ-től...úgyis szövetkeznek majd, és sok ember álla fog a padlóig zuhanni (nekem csak akkor, ha a FIDESZ-el szövetkezik...)

MIÉP emberek! MIÉP!!...nem pedig Jobbik...normális programja sincs...a pártolójuk többsége tele van buta magyarokkal, akik azt se tudják mikor volt TRIANON, de mégis fáj nekik és már csak a düh hajtja őket, az etnikum növekedése miatt(amelyben egyet értek)... de akkoris...feldühít...sok buta ember...Istenkém...

2010. jún. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen az élet. Persze ez nem jó, de el kell fogadni. Én egy ilyen munkalehetőséget amúgy is csak másodállásnak tekintenék, s közben megpróbálnék normális állást találni és dolgozni.
2010. jún. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem a rasszizmus legalább akkora bűn, mint a lopás,csalás, hazugság! Egy embert a tettei alapján kell megítélni és nem a származása alapján!
2010. jún. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
36%
Azt hittem, h valami nagy leleplezés lesz, meg bevallják, h minden cikk kamu volt, de a srácnak annyi a baja, h nem kapott pénzt.
2010. jún. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
74%
37%, nehogy már legalább akkora bűn legyen:) Önmagában azzal, hogy valaki valamiért nem szeret bizonyos etnikumokat még nem árt senkinek, nem okoz semmiféle anyagi, fizikai kárt. De ha csöndben marad, még szellemit sem:) Gondolni meg azt gondol, amit akar, mint mindenki más.
2010. jún. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez bomlasztás belülről... CSAK A JOBBIK!
2010. jún. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!