Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ehhez jobbikosok?

Mit szóltok ehhez jobbikosok?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 11. 19:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
36%

1: Ezek nem magyarok, álruhás zsidók.

2: Nem ők számítanak, hanem a többiek. Azért ők, mert csak. Ne kérdezz hülyeségeket, mert elvisz a gárda.

3: Említettem már, hogy zsidók?

4: Mi jobban tudjuk, mi kell a határon túli magyaroknak. Mi olyan bátrak vagyunk ugyanis, hogy halált megvető hősiességgel verjük más farkával a csalánt, lásd a szlovákiai magyarokat.

5: Zsi...ja, ez már volt.

6: Mi a szent koronára esküdtünk, szóval nehogy már bárki is azt mondja, hülyeséget csinálunk.

2010. jún. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
87%

Köszönjük emese.


Azt tudod, hogy hány magyar lakik erdélyben? Ennek mekkora része is az a tiltakozó 500?


Tehát ha én összeszedek 500 orbán ellenes embert onnan, akkor kijelenthetjük, hogy egész erdély utálja orbánt ugye?

2010. jún. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
77%

előzőnek ment a plusz!

Amúgy meg nehéz ezzel mit kezdeni. Majd valami kialakul belőle. SZerintem nem lesznek nagy gondok.

2010. jún. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Segítetek ti mindenkinek....Ha kér belőle ha nem...

Azért mert 500 értelmiségi fogott össze ez ügyben,az azért nem azt jelenti hogy ennyien vannak összesen...

Nesztek ez is: [link]

2010. jún. 11. 19:18
 5/32 anonim ***** válasza:
57%
Szegedi az MTV-ben azt mondta, hogy ezt a petíciót (vagy egy másik hasonlót) Michael Jordan, Gerő Ernő és Kun Béla is aláírták. Élethű.
2010. jún. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
80%
hm, szóval te jobbik ellenes, te azt mondod, hogy az az 500 ember többet ér mint a többi? többet ér mint a többi több százezer szava? ezek az emberek magyarabbak mint a többi? Nem furcsa, hogy mindig a jobbikosokat vádoltátok ezzel, hogy így gondolkodnak?
2010. jún. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Linkeld már ide Te is azt a többszázezer véleményt légyszi!
2010. jún. 11. 19:26
 8/32 anonim ***** válasza:
91%

már bocs, de neked kell bebizonyítanod, hogy nem CSAK 500 ilyen vélemény van.


te állítod, hogy az egész erdélyi magyarság ugyanezt gondolja, ezt neked kell bizonyítanod.


Ha én azt mondom, hogy téged utál minden magyar, akkor nem neked kell bizonyítanod, hogy nem így van, hanem nekem, hogy így van, hisz én állítottam elsőnek valamit. azt alá is kell támasztani.

2010. jún. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
90%

500 ember nem olyan sok szerinted.

Mindig lesznek olyan emberek, akik nem értenek egyet valamelyik párttal.

Bármelyik pártra mondhatjuk, hogy nemkivánatos, akit utál legalább 500 ember.

2010. jún. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
19%

Ja, de bezzeg mikor az a pár száz (ünnepnapokon pár ezer) idióta barom verte magát a Kossuth téren, törte össze a fél várost, meg kirabolták a tévészékházat, akkor nyilván az előző hozzászólók szerint azok 10 000 000 magyar ember véleményéért "harcoltak".

Mintha ti szoktátok volna emlegetni azt a kettős mércét...

2010. jún. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!