Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves Jobbikosok! Ehhez mit...

Kedves Jobbikosok! Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 2. 21:20
1 2
 1/11 clint ***** válasza:
52%
mit kéne szóljanak ehhez a jobbikosok???
2010. szept. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezt.
2010. szept. 2. 21:27
 3/11 clint ***** válasza:
29%
Minden bizonnyal azért adta rendőrkézre, mert valami bukta volt és nem akartak botrányt.
2010. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%

És ehhez?


[link]

2010. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Érdekes ilyenkor nincs a sok hangoskodó diszmagyar aki elitéli a bűnözést.
2010. szept. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%

Vona Gábor, a Jobbik elnöke a Világgazdaságnak adott interjúban leszögezte: megrendelésre készült a Nézőpont Intézet tanulmánya, amely szerint akár szét is szakadhat a párt választási kudarc esetén.


- A Nézőpont Intézet szerint olyan belső nézetkülönbségek vannak az ősjobbikosok és a parlamenti frakció között, amelyek választási kudarc esetén akár pártszakadáshoz is vezethetnek. Ez valós veszély?


- Megrendelésre készült tanulmányról van szó, ami szégyent hoz a politológia szakmára. Ezzel a trükkel már a tavaszi választás előtt próbálkoztak, de akkor sem jött be. Minden pártban vannak viták, de nem kell bolhából elefántot csinálni. A párt egységes, és ezt nem csak azért mondom, mert én vagyok az elnök, hanem mert tényleg nem létezik ilyen probléma.

2010. szept. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

"Érdekes ilyenkor nincs a sok hangoskodó diszmagyar aki elitéli a bűnözést."


LOL olvasd már el azt a cikket józanul is!

2010. szept. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 clint ***** válasza:

"Érdekes ilyenkor nincs a sok hangoskodó diszmagyar aki elitéli a bűnözést."

én elítélem. Na de ehhez mi küze a jobbiknak, vagy a magyarságnak????????

2010. szept. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
"Azt állította, hogy az ajánlócédulák „tiszta” úton kerültek hozzájuk, ennek ellentmond azonban, hogy a sok ajánlószelvény meglétét azzal magyarázta, hogy megbízójának kiterjedt ismerősi köre van, és egy üveg borért is megkapják azokat." ez sokat elárul a mai magyar politikai kultúráról!
2010. szept. 3. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

amúgy sztem ezek ilyen ajánlócédula-kartellek vagy mik :D

valszeg minden párt igénybe vette már a szolgáltatásukat! lsd: Fidesz, mert Tarlós nem tudom, hogyangyűjthetett volna ennyit, mikor annyi a szegíííny devizahiteles földönfutó csóringer! :D

2010. szept. 3. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!