Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok, ehhez mit szóltok?

Jobbikosok, ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

[link]


Engem ez most ábrándított ki a jobbikból.

Egy VOLT barikádos publicista panaszai vonáról, pörzséről, meg a többiről. Bort isznak de vizet prédikálnak. Ez a nagy összetartozás...


2010. jún. 13. 17:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%

mit szólok hozzá ?

háát...dögöljön meg az összes cigány ----> ezt

2010. jún. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%
be kéne szüntetni a jobbikot!
2010. jún. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
én speciel utálom ha valaki regényt ír kevés tartalommal. addig olvastam el hogy nem kapott kellő fizetést, ezek után érthető miért távozott. de azért remélem nem várta el, hogy majd nem cionista sajtósként annyit fog keresni mint bettelheim az m1 nél? vonáék se audi a8 as száguldoznak
2010. jún. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%

A válasz írója 46%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:59


és még te nevezed magad liberálisnak? pf...

2010. jún. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
35%
amúgy nem is beszélsz hülyeséget, a jobbikot már a megalakulásakort azonnal be kellett volna szüntetni, és lett is volna rá jogalap sztem simán, csak valamiért mégis hagyták ...
2010. jún. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%

Mondj egy jogalapot rá seg.gfej!

Demagóg kirekesztő liberális vagy, a te fajtádat kéne beszüntetni egy jó kis deportálással.

2010. jún. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%
Vihar a biliben...
2010. jún. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%

nem nagyon értem a kérdezőt. emiatt ábrándult ki a jobbikból? ha a jobbikban isteneket láttál idáig, akkor persze ,hogy kiábrándulsz előbb-utóbb.


A srác hülye volt, nem kicsit nagyon. Nyilván nem lehet megélni ebből, ezt tudnia kellett, de hát látjuk, 23 éves. Mit hitt? hogy majd nyomatja a témát egy POLITIKAI lapban és akkor majd abból fog megélni? Én sem adnék fizetést erre(igaz nem is napi 8órában dolgoztatnám az embereket), hisz aki csak a pénzért dolgozik politikai témában, az nem fogja szívvel lélekkel csinálni szerintem. Valójában ezek is aktivisták.


Én a helyében nem ebben bíztam volna, hogy majd ott csinálok karriert, ebben nincs semmi rendkívüli.

Én nem azért vagyok jobbik szavazó, mert minden szart beléjük képzelek. Nem egy barikos cikkírónak a csalódása és a rádöbbenése arra, hogy mi az a "való élet" fog kiábrándítani egy pártból.

2010. jún. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
31%

18:06

Bruhaha...

Lehet, hogy most még nem a8-al száguldozik. De arra nagy tétben mernék fogadni, hogy 1-2 év múlva nem egy óbudai panelban fog lakni és nem egy 10 éves suzuki-val fog járni...

Egyébként meg végleg akkor dőlt el, hogy ez a párt semmivel sem különb a többinél, amikor azok a képviselők akik 20-30%-ot hoztak szépen kimaradtak az országgyűlésből, de pl. az 5%-os Hegedűsné, akit még egy Debreczeni József féle bohóc is a földbe döngölt, bent csücsül.

2010. jún. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%

Mit kell ezen csodálkozni? Így működik egy párt. Pontosabban: így működik egy csak rövid távra tervező, zsákmányszerzésre berendezkedett pártvezetőség, amelynek olcsó, lelkes amatőrök állnak a rendelkezésére, akiket felhasználhat.


A levélírót azért tudták kihasználni, mert hagyta. Vona nem jótékonysági egyletet működtet, hanem zsíros állások és befolyásos pozíciók megszerzését célzó gépezetet (pártot), mégpedig az átlagos politikusnál is cinikusabb hozzáállással. Hogy ilyen a Jobbik, azt meg kb. minden külső megfigyelő sejthette már legalább 6-7 hónapja. Le is írtam itt, is, vagy 50-szer, csak hát a hozzászólásaim elvesztek a sok "győzzön a Jobbik! Szebb jövőt!!!" és "Kétharmadot szerzünk a választáson!!!" csatakiáltás tengerében.

2010. jún. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!