Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Mit szóltok a...

Jobbikosok! Mit szóltok a következő cikkhez?

Figyelt kérdés

[link]


Arra kérlek titeket hogy olvassátok végig, és ne legyetek előítéletesek azért mert zsidó írta. Köszönöm.

Mi a véleményetek?


2010. júl. 18. 03:35
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*Mit szóltok, bocs az elírásért
2010. júl. 18. 03:36
 2/19 anonim ***** válasza:
65%

"A szélsőjobboldali sajtó és pártok többsége gazdasági hazaáruló. Szimpla ostobaság, közgazdasági műveletlenség és kocsmaszagú előítéletek miatt hazájukat magyar emberek ezreinek munkát adó külföldi befektetésektől fosztanák meg. Zsigeri gyűlöletből vagy arra alapozó politikai számításból."


Eddig olvastam kb.

Én mért ne lehetnék előítéletes egy fröcsögő zsidóval szemben? Hát ő is az.

2010. júl. 18. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen, de épp azért mondom hogy olvassátok végig, mert lehet hogy sértő, de nem ír hülyeségeket szerintem.
2010. júl. 18. 05:07
 4/19 anonim ***** válasza:
52%

Vetettem rá még egy pillantást. Az az alapkicsengése ugye, hogy a Jobbik, meg hasonlók el akarják zavarni a multikat, pedig azok munkát adnak a magyar embereknek.


Tévedés.

Senki nem mondta a Jobbikban, hogy ki kell zavarni a multikat, úgy, ahogy vannak. Azt mondják, hogy adózzanak a multik!

Mert bizony ahogy jelenleg vagyunk, adunk nekik adókedvezményeket, vagy éppen adómentességet több tíz évre, mindenféle támogatást, ők meg ígérnek addig fűt-fát, aztán ha elfogy a kedvezmény, kirúgják a dolgozókat, lehúzzák a rolót, és elhúznak Malajziába. Hát akkor már legalább addig adózzanak az államnak amíg itt vannak, vagy ha ez nem jó, akkor ne is jöjjenek ide, megölni a saját iparunkat az olcsó áraikkal.


[link]


Ilyenekhez például mit szólsz? Ehhez is tapsikolni kéne?

Ne jöttek volna ide, meg ne adtuk volna el a magyar állami vállalatainkat...

2010. júl. 18. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez is egy gyöngyszem:


[link]

2010. júl. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
43%
Na hogy fordulna fel az Opel is. Idáig süllyeszteni a magyar autóipart bakker!
2010. júl. 18. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
33%
Hála istennek hogy már legalább a rohadalom Sony kitakarodott.
2010. júl. 18. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és akkor a végére nézzük a kedvencemet:


[link]


Mert nekünk fontos az emberi erőforrás.

2010. júl. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
Asszem ehhez nem is kell kommentet fűzni. A Jobbik csak adóztatná őket, én úgy baxnám ki őket hogy a lábuk sem érné a földet és még ki is tiltanám az országból.
2010. júl. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
57%

Tanulhatnátok legalább minimális gazdaságpolitikát!

Akkor nem írnátok ilyen ostobaságokat.

A tőke és a multi csak ott marad meg,ahol haszna is van. Ha nincs,akkor továbbáll. Ez pedig jelentős munkanélküliséget eredményez.

Éppen elég példa erre a sok megszünt gyár és üzem!

Hiába háborog bárki is, a gazdasági törvényszerűségeket tudomásul kellene venni.

Ha nincs tőke,nincs elég felvevő piac,akkor nincs termelés sem és munkahely sem. Ez ilyen egyszerű!

2010. júl. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!