Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok főként, mit szóltok...

Jobbikosok főként, mit szóltok ahhoz, hogy Toroczkai nyíltan buzdít az agresszióra, gyilkolásra?

Figyelt kérdés
Nyíltan kijelentette, hogy Gyurcsányt még a KISZ táborban kellett volna agyonlőni, ahogyan most Orbán Viktorral is ezt kellene tenni. Az is elhangzott, hogy mindenkinek meg kellene tanítani hogyan kell elsütni a ravaszt, ha más bőrszínű emberrel találkozna. A jobbik ezidáig nem határolódott el ezen kijelentésektől. Valóban ilyen kormányra van ma szüksége az országnak 2014 - ben?
2011. aug. 10. 21:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Még a kuruc.info is elhatárolódott ezektől.
2011. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értek egyet ezzel. Várjuk meg, mit mond rá konkrétan a Jobbik, de ha támogatná is ezt az álláspontot, én magam, mint jobbikos, ezt ellenzem. Lelőni nem kell senkit, azonban tény, hogy a bűnözőknek a börtön legmélyén a helye! Akár politikus, akár fehér, akár cigány, ne veszélyeztesse az emberek biztonságát és életét. Nekem az pl tetszett, ami Gyöngyöspatán és Hajdúhadházon tettek, lássuk be, sok helyen a cigányok nagyon elszemtelenedtek, én a Dunántúlon élek, de itt is azért járnak bálokba, hogy szétverjék az ottani fiatal, fehér férfiakat, sokszor nem egy ismerősömet láttam véresen a földön feküdni, csak mert "nem tetszett a képe". Pedi gén fiatal nőként még jóban is vagyok némelyikkel, engem nem bántottak, de nem tetszik, amit másokkal művelnek, elég könnyen kikel belőlük az agresszív állat. Persze ezért nem kell őket megölni, nekik is joguk van az élethez, csak alkalmazkodjanak, ne élősködjenek (ez a magyarra is vonatkozik), ne a segélyt várják, ne rontsák a közbiztonságot, és máris nem lenne mitől félniük. Meg kell őket nevelni sajnos, mert én is úgy látom, ahogy a Jobbik, hogy ezek maguktól nem fognak beilleszkedni. De alapvetően nem értek egyet a fentiekkel, és úgy gondolom, ez vagy valami kamu-cikk (olvastam az idexeset), vagy a Jobbikhoz valami oda nem illő vadbarom került, aki ha így folytatja a lejáratást, el lesz tüntetve a színről. Vona és társai nem ilyen ostobák...
2011. aug. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy elhatárolódnak. Az javít a helyzeten? Toroczkai és Zagyva együtt nevetgéltek a felvételen. Megkockáztatom, még arra is képes lennék hogy elhiggyem, néhány jobbikos tényleg csak a hazáját szereti, nem gyűlöl más embereket. De az ilyen akciók nekik sem tesznek jót a megítélésükben. Ez már azért nyíltan rasszizmus.
2011. aug. 10. 21:52
 4/22 anonim ***** válasza:
55%
A kuruc.infó is elhatárolódott tőlük, és mondta, hogy ez durva...a Jobbiknak köze nincs Toroczkaihoz. Szerintem amúgy egy beépített liberális, akinek le kell járatnia a nemzeti oldalt.
2011. aug. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ez nem kamu cikk, az imént volt lejátszva a felvétel a tévében, ahol nem is tagadták. Sőt, azt is mondta hogy tudja hogy itt vannak a tv riporterek, játsszák csak le nyugodtan. Azért lássuk be, nagyon sok olyan fiatal van akik szélsőséges nézeteket vallanak, és rájuk ez igenis hatással lehetnek, aminek beláthatatlan következményei lehetnek. A bőrszínt pedig nem kizárólag a cigányokra értette.
2011. aug. 10. 21:56
 6/22 anonim ***** válasza:
66%

szövegértés 1es. nem buzdított semmire. szerintem van párezer ember, aki lelőtte volna. most meg ugyanez van Orbánnal. Ő sosem volt PC alkat. Az elhatárolósdiskodás pedig nem a Jobbik szokása.


amúgy nézzétek meg mi van Londonban. a zsaruknak pl meg kéne tanulni elsütni a ravaszt, mert azok is "más bőrszínűek".

2011. aug. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Akkor fogalmazzunk úgy hogy burkoltan buzdított. A lényeg akkor sem változik. Rólam mindenki tudja a politikai nézeteimet, de még Gyurcsányt sem gyilkolnám, vagy gyilkoltatnám meg, ahogy semmi bajom a nem magyar emberekkel sem( és itt kicsit lássunk messzebb a cigányoknál). Akkor szerinted ez így rendben van, és egyetértesz ami elhangzott?
2011. aug. 10. 22:07
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló témájú kérdés, linkkel együtt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__208..

2011. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Sajnálom, a tévében látottak kapcsán tettem fel a kérdést, nem láttam hogy már van hasonló.
2011. aug. 10. 22:39
 10/22 anonim ***** válasza:
36%

A Jobbik és a HVIM/Betyársereg nem ugyanaz a szervezet.A Tyirityán-féle Betyársereggel semmi kapcsolatuk nincs,a HVIM-el pedig "laza szövetségben" állnak,ami főleg abban mutatkozik meg hogy Zagyvát beengedték a parlamenti frakciójukba.


A Jobbik tehát nem tartozik felelősséggel Toroczkai és Tyirityán által tett primitív kijelentésekért.Ebből következik hogy nincs is szüksége nyílvánosan elhatárolódnia tőlük(Persze egymás közt elhatárolódnak tőlük hisz ezek a kijelentések nem vágnak egybe a Jobbik gondolatvilágával).


Saját véleményem:


Toroczkai csak azt mondta ki egyszerű formában amit a fél ország gondol Gyurcsánnyal kapcsolatban.Persze nem szerencsés egy több ezer fős tagsággal rendelkező szervezet vezetőjének ilyen és hasonló kijelentéseket tenni.De ezt még le lehet nyelni.Úgy ahogy a Fidesznél is lenyelték a régebben megmondóembert játszó Kövér Laca nem kevés hasonló kirohanását.

Toroczkaival nem értek egyet,de megértem.


Tyirityán Zsolt aki a "zsidós" és "bőrszínes" kijelentést tette egy jelentéktelen szereplő.Ha ismeri valaki az előéletét akkor tudhatja hogy tőle nem is lehetett mást várni.Iskolázatlan,műveletlen kocsmai verekedő.Kár hogy a nemzeti oldal csak lejáratja magát azzal hogy ilyen figurákat hív el rendezvényre előadást tartani.

2011. aug. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!