Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok főként, mit szóltok...

Jobbikosok főként, mit szóltok ahhoz, hogy Toroczkai nyíltan buzdít az agresszióra, gyilkolásra?

Figyelt kérdés
Nyíltan kijelentette, hogy Gyurcsányt még a KISZ táborban kellett volna agyonlőni, ahogyan most Orbán Viktorral is ezt kellene tenni. Az is elhangzott, hogy mindenkinek meg kellene tanítani hogyan kell elsütni a ravaszt, ha más bőrszínű emberrel találkozna. A jobbik ezidáig nem határolódott el ezen kijelentésektől. Valóban ilyen kormányra van ma szüksége az országnak 2014 - ben?
2011. aug. 10. 21:29
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ezt valóban kifelejtettem, hogy a bőrszínnel kapcsolatos megjegyzés nem Toroczkaihoz fűződött, csak annak a másiknak nem jutott hirtelen eszembe a neve. A válaszod zöld kezet ér, egyrészt mert pirosat soha nem nyomok, mert hülyeségnek tartom, másrészt pedig az átlag jobbikos beszólásokhoz képest ez sokkal intelligensebb volt. Persze mindezek ellenére nem szeretném ha jobbik kormány lenne bármikor is az ország élén. Igaz, csak akkor lehetnének igazán veszélyesek ha két harmadot szereznének, erre pedig valljuk be, semmi esélyük.
2011. aug. 10. 23:06
 12/22 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje ma 22:39


Nem rossz szándékkal raktam be a másik kérdést.

Csak azért, mert itt hiányolták a forrást, ill. a különféle nyilatkozatokat. E téren pedig a másik kérdésben már előrébb járnak a válaszadók... :)

2011. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem is haragudtam érte. Számomra akkor még a tévében látottak jelentették a forrást.
2011. aug. 10. 23:21
 14/22 anonim ***** válasza:

23:21

Tudom, már írtad. Csak bocsánatot kértél az előbb, ezért írtam, hogy nem rosszindulatból volt.

Ne aggódj, kolopele, nincs gáz, csak elbeszélünk egymás mellett.

2011. aug. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Se a jobbik, se a többi nem képviseli a mai nemzeti oldalt. Egyet kellene észrevenni, hogy aki tehet érted az nem a parlamentben ül. A nemzeti oldal a parlamenten kívül van.

És akinek van esze és használja is, az látja, hogy a világban jelenleg a nemzeti oldal lejáratása megy, kezdve Oslóval, bár lehet már az sem az első állomás volt. Minden országban el akarják érni, hogy az emberek undorodjanak a nemzeti szó hallatán, torockaiék is erre vannak fölbérelve, a legutóbbi tettük is ezt bizonyítja. Toró meg a többi, a jobbik mitől nemzeti? A külcsinyt leszámítva semmi nem marad, se erkölcs, se cél, se gondolat, se lépések.

2011. aug. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

21:51

Ez egy nagy lufimese volt amit leírtál, az ilyet szokták 100 %-ra fölpontozni, mert jó hallani, mint egy választási beszédet.


"a bűnözőknek a börtön legmélyén a helye!"

én kötelet adnék annak aki nem tud hasznos tagja lenni egy közösségnek, ha 3x elkövet vmi bümcselekményt akkor nincs tovább, se börtön, se kegyelem.



"a cigányok nagyon elszemtelenedtek"

mintha kölykökről beszélnél. Rengeteg közte a késelő, a visszaeső bűnöző, a gyilkos, de nem csak a cigányokről van szó, mert a fehérnek mondott valami, még rosszabb, mert benne még meg is bízol.


"Persze ezért nem kell őket megölni, nekik is joguk van az élethez,"

Ha elveszi más életét, vagy ahogy írtad többször megvernek valakit csak mert nem tetszett a képe, akkor nincs helye a közösségben, vagy börtön életfogytig önfertató módon, vagy kötél. Nagyon gyengén állsz a dolgokhoz. Az egész ország gyengén áll hozzá mindenhez. És az oka az, hogy az emberek érzelmi alapon reagálnak, törvényt hozni érzelmi alapon sosem szabad. Elismétlem, hogy szerintem mi a helyes: az a magyar állampolgár, aki 3x bűnt követ el (nem settenkedő szalámilopásról van szó, hanem komolyabb) arra a személyre nincs szüksége egy rendes, fejlődni akaró közösségnek.


"csak alkalmazkodjanak, ne élősködjenek (ez a magyarra is vonatkozik), ne a segélyt várják, ne rontsák a közbiztonságot, és máris nem lenne mitől félniük."

álomlufi, szeretnék egyszarvút, csokiszökőkutat, pillangót... mindig meg volt adva nekik az esély a fölzárkózásra, most is megvan az ingyen tankönyv, a segélyek és miegymás. Meddig kapják még? Ha eddig nem tudtak fölzárkózni, akkor sajnálom. Ne várják a segélyt? Amikor azt tanítja a gyereknek, hogy szülj legalább 4 kölyköt és meglesz minded? Olyan vagy, mint egy városi tini, akinek felszakadt a körme és sír, hogy gonosz a világ. Tudod te hogy mi megy ebben az országban? Tudod hogy mit jelent a fegyelem? A rend a tisztesség? Mert te sem arról beszélsz. Amíg ebben a rendszerben élünk, nem fog változni semmi sem, szokj hozzá. Ha négy év múlva mész szavazni az x-ed egy pecsét lesz, amely újabb 4 évre így hagyja a világot.



"Vona és társai nem ilyen ostobák..."

...

2011. aug. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Egyébként nektek jobbikosoknak van egyáltalán valamilyen más elképzelésetek az életről mint a cigányok és zsidók kiirtásának a gondolata? Mert ezeken kívül képtelenek vagytok bármi másról beszélni. Egy ország kormányzásához ennyi nem elég. Nektek teljesen mindegy ha valaki tisztességesen dolgozik, a munkájával lett sikeres, munkahelyeket teremtett. A ti szemetek előtt csak a cigány és az idegen gyűlölet lebeg. Azt meg ki tudja, hány közületek az aki nem is dolgozik, és mi tartjuk el. Persze ez ugye természetes.
2011. aug. 11. 01:27
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Moderátor,kérem törölje a kérdést!
2011. aug. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Hiába, fáj az igazság!
2011. aug. 11. 09:55
 20/22 anonim ***** válasza:
Na erről beszéltem. Aki látta a válaszom amitt kitöröltek az tudja.
2011. aug. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!