Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves jobbikosok, nem érzitek...

Kedves jobbikosok, nem érzitek, hogy ez azért már sok?

Figyelt kérdés

Rendszeresen panaszkodtok a GYK fórumon, hogy nem értitek, miért fasisztáznak/náciznak titeket, hiszen ti tágra nyílt szem, angyali, éteri lények vagytok, akikez csak a nagy kezdőbetűs Magyarság érdekel.

Na, bejutott a pártotok segítségével egy Zagyva Gyula nevű jóember. Ez a fazon konkrétan a legalja proli pesti talponállók stílusában azt mondta egy képviselőtársának, aki rászólt, hogy egy vitanapon arról kéne vitázni, ami a téma, nem pedig arról, ami eszébe jut, hogy " ezt majd a folyosón megbeszélik" és elég egyértelmű volt, hogy beszélgetés alatt azt érti, hogy lerúgja a fejét vasalt bakanccsal. Erről kérdés is lett, mire a helyi jobbikosok 99.99 százaléka lelkesen csápolt, hogy "demegmondta, demegmondta".

Most ha jól értem, szerintetek, ha valaki nem tartja be az elvárt normát, és még nagy is a pofája, az oké? Mert ha igen, rendben van, csak akkor nem akarok többet "deviáns cigányokról" olvasni, mert ez is ugyanaz.


2010. máj. 19. 16:26
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 BlackSword ***** válasza:

ma 17:35!

És ha lehülyézte??? Akkor sem így kellene reagálni... Tudhatnák, hogy minden parlamenti párt a bukásukat akarja... Ergo nem kellene méginkább kelteni a feszültséget, és nem kellett volna visszaszólni... Mert így csak annyi maradt meg, hogy beszólt... Ha nem reagált volna akkor viszont az maradt volna meg, hogy "ezek mégiscsak normálisok, mert ülnek fel egy provokációnak"... És ez a provokáció csak a benelegítés vázlata volt...

2010. máj. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
Kulturáltan reagált a jobbikos képviselő. A fidesz minek provokál? Ha nem reagált volna, akkor inkább papucsnak tűnt volna, akinek nyugodtan be lehet szólogatni, később pedig már meg is lehet dobálni a beszéde közben. Azt nem volt kulturált, ahogy a fideszes képviselő viselkedett.
2010. máj. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
Senki se tökéletes, de akkor is felfújták ezt a dolgot és minden elszólását, meggondolatlan kirohanását a Jobbiknak, egyébként is írtam már, hogy "kezdők", a Fidesz is volt kispárt, és kezdő, 90-es években meg ők voltak a "gonosz", szóval nem egymással kéne szájkaratézni se itt se a Parlamentben, inkább együtt feléleszteni az országot és kisöpörni az MSZP-t a Parlamentből. Szégeny, hogy iylen 8 év után bejutottak egyáltalán! Fel kell ébresztenünk agymosott honfitársinkat! Szebb jövőt!
2010. máj. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
szégyen*
2010. máj. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
62%

Az tény, hogy nem "csúnya párt", de azért még nem élünk annyira önző és egoista világban, hogy mindenki a saját érdekeit nézze csak. Pláne a média.

Mellesleg azért az szerintem nem keltene ekkora visszhangot, ha csak önös érdekek miatt akarnák lejáratni.

Ahogy a mondás is tartja: Nem zörög a haraszt...

Lehet abban valami, hgoy félnek a Jobbiktól. Ezt nem kétlem. De szerintem ezt az egészet a Jobbik borzasztóan túllihegi. Nem körülöttük forog a világ.


"Ez is elvakultságot tükröz. Egyik párt sem szent. Ráadásul a jobbik beismeri, ha a tagjai tévednek."

Dehogy ismeri be!

Mondj egy példát, ahol egy Jobbikos egy Jobbikos és egy nem Jobbikos közül a nem Jobbikos mellé állt! Náluk amit az ő képviselőjük mond, az szent és sérthetetlen. Biztosan van kivétel, de jóval kevesebb, mint a többi pártnál.


"Ez egyáltalán nem volt megfélemlítés."

Ez éppen nem. Valóban. De nagyon sok egyéb igen.


"Könnyű volt ebbe az egy szerencsétlen mondatba belekapaszkodni a fidesznek, de ennyi. Mindenki nagyon jól tudja, h. a jobbikos képviselő nem arra gondolt, h. majd kint jól elveri a fideszes képviselőtársat"

Jelen esetben el tudom képzelni, hogy nem arra gondolt, de, mint korábban is mondtam, nem zörög a haraszt...

Ha nem lennének amúgy is ilyenek, nem jutna eszébe az embereknek rögtön ez.


"de könnyebb ferdíteni, a jobbikot szidni, és hülyének tettetni magunkat"

Ez így igaz. És jelen esetben valószínűleg helytálló is. De, mint mondtam, nem vádaskodnának ilyesmivel, hogyha egyébként, az egész pártot nézve, alaptalan lenne az egész.


Nekem nagyon szimpatikusak a Jobbik céljai. Tényleg. Rájuk is szavaznék, hogyha lenne egy normális pártvezetésük, aki képes ésszerűen hozzákezdeni a megvalósításhoz és nem csak uszítana (mert ezt csinálják) és nem lenne annyi hangoskodó, rasszista, antiszemita és elvakult szimpatizánsuk.

Komolyan. A Jobbik-szimpatizánsról mindenkinek az árpádsávos sálas, randalírozó, zsidózó, rasszista bunkó jut eszébe, aki folyamatosan azt ordibálja, hogy "Vesszen Trianon", szidja a szlovákokat és aki nem ért vele egyet, azt rögtön lehülyézi és agyon akarja verni.

Biztos vannak nagyon sokan akikre ez nem igaz, de nagyon sokan vannak, akikre viszont igen. És ez a baj.

2010. máj. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:

Kedves 20:24-es, 20:29-es és 20:30-as!

Az lehet, hogy ezt éppen felfújták, de félreértitek a kérdést.

Attól, hogy itt nem csak a Jobbikos elvtársnak volt vaj a füle mögött, egyáltalán nem jelenti azt, hogy egyébként is angyalarcú kisbabák. Vajon miért talált ekkora táptalajt ez a felvetés? Ezen kéne elgondolkodni.

2010. máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:

Itt most nem arról van szó, h. mi jut eszembe a jobbikról. A Parlamentben elvileg értelmiség ül. Ők miben keltenek félelmet? Ebben az esetben az sem számít, h. kik a szavazók.

Mellesleg a jobbik igenis volt, h. elhatárolódott egy-egy tagjától (ezt most nem írom le részletesen, de nézd csak a durva lejárató kampányidőszakot, volt rá példa). A lejáratásról és a rasszizmusról meg annyit, h. nálunk a gárdisták és a cigányok közösen vesznek részt az árvízvédelemben, egymást segítve. De erről sehol nem hallasz, csak a hiteltelen kuruc infón. De én ezt itt saját magam látom, persze a média erről nem számol be. Akkor még jó, h. a rasszizmus jut mindenkinek eszébe, ha jobbikról van szó (és tekintsünk el attól, h. hivatalosan a jobbiknak semmi köze a gárdához).


Nekem szimpatikus a jobbik, az egyetlen bajom, az, h. szerintem még erőtlen.

2010. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdésben felvetett dolog nem oké.


Mi az oké: tudni, hogy amit teszel, főként ha hivatalos személy vagy vagy viseled az ország jelképeit, azzal az országot minősíted, és ha magyar vagy, nem hozhatsz szégyent rá, semmilyen körülmények között.

2010. máj. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:

GYIK -ra nagyrészt elvakult pártfüggők járnak.

elvakult Jobbikosok és elvakult Fideszesek..

A másik véleményét senki se tartja tiszteletben, csak az jó neki amire ő szavazott, de annak minden döntése mesteri neki, a másik pártnak semmi jó cselekedetét nem ismeri el..

De ha elszúr valamit, akkor pattog.

2010. máj. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
Nem értek veled egyet, utolsó hozzászóló :)
2010. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!