Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves jobbikosok, nem érzitek...

Kedves jobbikosok, nem érzitek, hogy ez azért már sok?

Figyelt kérdés

Rendszeresen panaszkodtok a GYK fórumon, hogy nem értitek, miért fasisztáznak/náciznak titeket, hiszen ti tágra nyílt szem, angyali, éteri lények vagytok, akikez csak a nagy kezdőbetűs Magyarság érdekel.

Na, bejutott a pártotok segítségével egy Zagyva Gyula nevű jóember. Ez a fazon konkrétan a legalja proli pesti talponállók stílusában azt mondta egy képviselőtársának, aki rászólt, hogy egy vitanapon arról kéne vitázni, ami a téma, nem pedig arról, ami eszébe jut, hogy " ezt majd a folyosón megbeszélik" és elég egyértelmű volt, hogy beszélgetés alatt azt érti, hogy lerúgja a fejét vasalt bakanccsal. Erről kérdés is lett, mire a helyi jobbikosok 99.99 százaléka lelkesen csápolt, hogy "demegmondta, demegmondta".

Most ha jól értem, szerintetek, ha valaki nem tartja be az elvárt normát, és még nagy is a pofája, az oké? Mert ha igen, rendben van, csak akkor nem akarok többet "deviáns cigányokról" olvasni, mert ez is ugyanaz.


2010. máj. 19. 16:26
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
80-as! Elnézést a modortalan hozzá szólásomtól, igy vissza olvasva szégyenletes, csak rossz napom volt és igen nem a kérdésre válaszoltam! :(
2010. máj. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező ne haragudj, de hülye vagy.


Nem hallottam mit és hogyan mondott Zagyva, de az biztos hogy ha vmi bunkóságot mondott abból nem következik hogy újnyilas, náci, fasiszta stb. lenne. A kettőnek semmi köze egymáshoz!

2010. máj. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:37

Nem hallucinálok. Tessék visszahallgatni. Én akkor élőben hallgattam az MR5-ről, és ott tisztán lehetett hallani. (legalábbis én hallottam)

2010. máj. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:

Zagyva Gy. Gyula a szentkoronaradio.com portálnak elmondta, hogy nem azért "szólt be", hogy majd a folyosón megbeszélik, mert figyelmeztették őket, hogy eltértek a napirendtől, mint ahogy ez sugallja a fidesz-közeli HírTV.


"Azért kértem szót, mert elfogadhatatlannak és felháborítónak tartottam, amit a fideszes képviselők műveltek a Trianoni vitanap és az emlékülés felvetése kapcsán, azok a képviselők, akik egyébként álságosan úgy tesznek mintha érdekelné őket az elszakított területeken élő testvéreink sorsa, és amikor érkezik egy ilyen felvetés -ami egyébként nekik semmiféle-, kockázatot nem jelentene akkor olyan elképesztően irritáló módon viselkednek, hogy amennyiben azt a saját szavazóik látnák, hát valószínű bottal kergetnék ki őket az ülésteremből" - mondta el megkeresésünkre Zagyva.


Arra a kérdése, hogy akkor miért hangzott el, a "ezt majd a folyosón megbeszéljük" mondat, Gyula elárulta, hogy egyszerűen lehülyézte őt az egyik fideszes képviselő. Ezt nem fenyegetésnek szánta, mint ahogy állítja a HírTV és a MandinerTV, amiért majd megteszi a szükséges lépéseket a HVIM vezére. Hamisít és félretájékoztat a HírTV - szögezte le Gyula. [szentkoronaradio.com]


A folyosón nem történt incidens. A politikai nyilatkozat vitája kedden folytatódik a parlamentben.

2010. máj. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
59%

Majd hülye lenne azt nyilatkozni, hogy ő a hibás.

Neki sem ment el az esze.

2010. máj. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 A kérdező kommentje:
Tehát ha jól értem, most az a mentsége, hogy egy abszurd, hülye ötleten röhögtek, és ezért akart ütni-verni?
2010. máj. 19. 19:04
 47/70 anonim ***** válasza:

"Majd hülye lenne azt nyilatkozni, hogy ő a hibás.

Neki sem ment el az esze."


És miből gondolod hogy nem mond igazat? Ja, hogy jobbikos, értem.

2010. máj. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
Akkor most megbocsájtasz vagy sem?
2010. máj. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
54%

"És miből gondolod hogy nem mond igazat? Ja, hogy jobbikos, értem."

Nem. Ha egyébként egy hiteles ember lenne, akkor elhinném neki. De hát nem az.

Nekem amúgy minden politikusról ez a vélemény. Senki nem fog maga ellen vallani. Senki nem fogja bevallani, hogy hülye volt. Max. ha érzi hogy a karrierjének már amúgy is vége (lásd Gyurcsány) vagy ha valami mögöttes szándéka van vele.

2010. máj. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
64%
Az én szememben a Jobbik egyre hiteltelenebbé teszi azt amiért elvileg küzd. Ez már komolyan visszájára fordul, nem tudom mikor látják be.
2010. máj. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!