Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves jobbikosok, nem érzitek...

Kedves jobbikosok, nem érzitek, hogy ez azért már sok?

Figyelt kérdés

Rendszeresen panaszkodtok a GYK fórumon, hogy nem értitek, miért fasisztáznak/náciznak titeket, hiszen ti tágra nyílt szem, angyali, éteri lények vagytok, akikez csak a nagy kezdőbetűs Magyarság érdekel.

Na, bejutott a pártotok segítségével egy Zagyva Gyula nevű jóember. Ez a fazon konkrétan a legalja proli pesti talponállók stílusában azt mondta egy képviselőtársának, aki rászólt, hogy egy vitanapon arról kéne vitázni, ami a téma, nem pedig arról, ami eszébe jut, hogy " ezt majd a folyosón megbeszélik" és elég egyértelmű volt, hogy beszélgetés alatt azt érti, hogy lerúgja a fejét vasalt bakanccsal. Erről kérdés is lett, mire a helyi jobbikosok 99.99 százaléka lelkesen csápolt, hogy "demegmondta, demegmondta".

Most ha jól értem, szerintetek, ha valaki nem tartja be az elvárt normát, és még nagy is a pofája, az oké? Mert ha igen, rendben van, csak akkor nem akarok többet "deviáns cigányokról" olvasni, mert ez is ugyanaz.


2010. máj. 19. 16:26
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
10%
16:52-es a rasszista szót meg a zsidók találták ki... ők szintén ki lesznek irtva
2010. máj. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
Figyelj! Nem kell ahhoz rasszista nácinak lenni hogy utáljuk a cigányokat, ez csak az mondja aki burokban él, és nincs cigány az utcájukba sem! Akinek megvan, és igaz magyar, az biztos hogy utálja őket mert olyanok. Az kivánom aki nem igy gondolja ahogy én éljen egy cigány család mellet legalább 1 hétig és kiváncsi leszek hogy változni fog e a véleménye..
2010. máj. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 A kérdező kommentje:

56

Brávo. A nyolc osztály ugye megvan?

2010. máj. 19. 16:56
 24/70 anonim ***** válasza:
16%
pfff kérdező te nagyon nagy tudatlanságban élsz remélem egyszer kinyílik a szemed.... Csak lehet hogy már késő lesz
2010. máj. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
13%
A kérdezőnek nincs meg a 8. osztálya.. :D
2010. máj. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 A kérdező kommentje:

56

Fejtsd ki legalább három, egyértelmű mondatban, miért lesz késő. Csak nem megtámad három gárdistahuligán botokkal és kövekkel?:)


80

Akinek megvan, és igaz magyar, az biztos hogy utálja őket mert olyanok. Az kivánom aki nem igy gondolja ahogy én éljen egy cigány család mellet legalább 1 hétig és kiváncsi leszek hogy változni fog e a véleménye


Tehát aki "igazmagyar" (sics), az utálja a cigányokat. Nekem a szomszédaim romák, nincs velük baj, na ezt hogy?

2010. máj. 19. 16:59
 27/70 anonim ***** válasza:
11%
Majd ha agyonverik egy családtagodat akkor kíváncsi leszek hogyan látod ;)
2010. máj. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
52%

"Figyelj! Nem kell ahhoz rasszista nácinak lenni hogy utáljuk a cigányokat"

Valóban nem. De az ilyen kijelentések, hogy "ki lesz irtva az összes cigány", meg a zsidók "ők is ki lesznek irtva", egyértelmű rasszizmus, mert származás, etnikai hovatartozás miatt diszkriminál és akar megsemmisíteni egy embert, személyes érdemeire való tekintet nélkül.


Mellesleg az alpári módon viselkedő cigányokat én sem szeretem, de pont attól leszel rasszista, hogy általánosítasz és csak a bőrszín alapján ítélsz

2010. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
9%
Kedves kérdező, nem akarlak megbántani, de te tényleg nem vagy egészen normális. (egy nem nagymagyar)
2010. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
51%

" Majd ha agyonverik egy családtagodat akkor kíváncsi leszek hogyan látod ;)"

Na ezért vagy te rasszista.

Feltételezed, hogy csak mert cigány, bűnöző is. Ez kimeríti a rasszizmus fogalmát.

És egy magyar nem verheti agyon? Vagy, hovatovább, egy jobbikos "pártkatona" nem verheti agyon?

2010. máj. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!