Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves jobbikosok, nem érzitek...

Kedves jobbikosok, nem érzitek, hogy ez azért már sok?

Figyelt kérdés

Rendszeresen panaszkodtok a GYK fórumon, hogy nem értitek, miért fasisztáznak/náciznak titeket, hiszen ti tágra nyílt szem, angyali, éteri lények vagytok, akikez csak a nagy kezdőbetűs Magyarság érdekel.

Na, bejutott a pártotok segítségével egy Zagyva Gyula nevű jóember. Ez a fazon konkrétan a legalja proli pesti talponállók stílusában azt mondta egy képviselőtársának, aki rászólt, hogy egy vitanapon arról kéne vitázni, ami a téma, nem pedig arról, ami eszébe jut, hogy " ezt majd a folyosón megbeszélik" és elég egyértelmű volt, hogy beszélgetés alatt azt érti, hogy lerúgja a fejét vasalt bakanccsal. Erről kérdés is lett, mire a helyi jobbikosok 99.99 százaléka lelkesen csápolt, hogy "demegmondta, demegmondta".

Most ha jól értem, szerintetek, ha valaki nem tartja be az elvárt normát, és még nagy is a pofája, az oké? Mert ha igen, rendben van, csak akkor nem akarok többet "deviáns cigányokról" olvasni, mert ez is ugyanaz.


2010. máj. 19. 16:26
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
67%

" Kedves kérdező, nem akarlak megbántani, de te tényleg nem vagy egészen normális. (egy nem nagymagyar)"

Miért ne lenne? Fejtsd ki!

Én maximálisan egyetértek vele.

2010. máj. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
57%
Én is egyetértek a kérdezővel,mi vele a baj?
2010. máj. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
8%
Kedves kérdező, de én úgy érzem, hogy már elég ezekből a h.lye kérdésekből!
2010. máj. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 BlackSword ***** válasza:
68%

"Figyelj! Nem kell ahhoz rasszista nácinak lenni hogy utáljuk a cigányokat"


Itt olyan szépen ki van fejtve a rasszizmus fogalma...


De mit ír erről a Wiki: A rasszizmus olyan gondolkodásmódot jelent, amely az emberek külsejében megfigyelhető eltéréseket kiemeli, ezekhez morális, társadalmi és politikai különbségeket rendel hozzá, és az így létrehozott csoportok között – feltételezett tulajdonságaik vagy értékeik alapján – hierarchiát állít fel.


A tömeges népírtás, ahogy itt korábban írták, hogy az "összes cigány ki lesz írtva" már bűncselekményre (emberiség ellenses bűncselekményre) történő felhívás ami szintúgy bűncselekmény...

2010. máj. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
54%
Akkor a jobbik egy bűncselekményes párt...
2010. máj. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
10%
Akkor "lávoljátok" őket, és védjétek a jogaikat. Hiszen megérdemli a dolgos népcsoport.
2010. máj. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
Kérdező, tégedet rendesen felültettek. Zagyva óva intette a Fideszt, hogy jobban tennék, ha gőgösen nem röhögcsélnének a trianoni vitanap témáján, mert feltételezhetően a választóik is egyetértenek vele. Erre üvöltötte Zagyvához egy Fideszes képviselő, hogy "Hülye!". Erre válaszolt Zagyva. Ha nem hiszed el akkor a parlament oldalán nézzed vissza. Ajánlom, hogy a végén nagyon hangosítsad fel a hangszórót, mert sajnos nagyon halkan hallatszik.
2010. máj. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
Az senkit nem érdekel, hogy a másik képviselő mit szólt/mutatott be Zagyvának, amire ő ezt reagálta... jó kis kettős mérce. És ha ez a Zagyvagyerek annyira zavaró, akkor megkérdezem, hogy az nem zavaró, ha valamelyik képviselő alszik/újságot olvas/keresztrejtvényt fejt, magyarán szarik az egészre, csak ott ül? Jó, nem így kell felszólalni mint ő, mert ez valóban nem parlamentbe való, de én nem idegeskedem ezen, röhögtem egy jót, igaza volt, 2 percben eltért a témától na... soha nem csinálta meg 20 év alatt egy képviselő sem? No hát, dehogynem, csak az nem volt jobbikos, és nem volt elítélendő... kicsit tegyétek már félre az érzelmeiteket, halljátok meg mit mondott, és nézzétek meg a másik oldalt is. Kicsit felkavarta az állóvizet, nem a megszokott unalmas parlamenti közvetítést láthattuk, ennyi :D
2010. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
39%
Lehülyézték??Senki nem hallotta...,sztem halucinálsz!
2010. máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
61%

"Kicsit felkavarta az állóvizet, nem a megszokott unalmas parlamenti közvetítést láthattuk, ennyi :D"


off: Anno,aki emlékszik Torgyán volt a leghatalmasabb!Már a könnyem folyt annyira nevettem rajta...:"Horn Gyula mondjon le!!"<-ezt mindig hozzáfűzte mondandója végén:D Akkor szerettem nézni a parlamentet!

2010. máj. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!