Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves jobbikosok, nem érzitek...

Kedves jobbikosok, nem érzitek, hogy ez azért már sok?

Figyelt kérdés

Rendszeresen panaszkodtok a GYK fórumon, hogy nem értitek, miért fasisztáznak/náciznak titeket, hiszen ti tágra nyílt szem, angyali, éteri lények vagytok, akikez csak a nagy kezdőbetűs Magyarság érdekel.

Na, bejutott a pártotok segítségével egy Zagyva Gyula nevű jóember. Ez a fazon konkrétan a legalja proli pesti talponállók stílusában azt mondta egy képviselőtársának, aki rászólt, hogy egy vitanapon arról kéne vitázni, ami a téma, nem pedig arról, ami eszébe jut, hogy " ezt majd a folyosón megbeszélik" és elég egyértelmű volt, hogy beszélgetés alatt azt érti, hogy lerúgja a fejét vasalt bakanccsal. Erről kérdés is lett, mire a helyi jobbikosok 99.99 százaléka lelkesen csápolt, hogy "demegmondta, demegmondta".

Most ha jól értem, szerintetek, ha valaki nem tartja be az elvárt normát, és még nagy is a pofája, az oké? Mert ha igen, rendben van, csak akkor nem akarok többet "deviáns cigányokról" olvasni, mert ez is ugyanaz.


2010. máj. 19. 16:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
69%
Nem érzik.
2010. máj. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
67%
Nem,hogy örülnének,hogy bent vannak a parlamentben...,gyakorlatilag még a tojáshéj a fenekükön van és ők osztják az észt(JOBBIK):@ Remélem azért ez nem marad igy és fejlődni fognak a srácok..,no nem vissza hanem előre!Az itteni jobbik fanok meg kicsit elvakultak,nézd el nekik,had éljék ki magukat!:D
2010. máj. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
83%
Nem bizony
2010. máj. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
47%
De miért beszélsz félre? Nem azért szóltak rá, mert nem erről kéne vitázni. Valamit beszólt neki az egyik fideszes, amit nem hallottunk, de valószínűleg benne volt az összes linkség ami lehetséges, és egy hazaszerető ember személyes támadásnak veszi, ha a kétharmados fidesz képviselői leszarják az országot. Ezért szólt vissza neki, ami persze nem volt egy túl demokratikus lépés, mégis úgyérzem megérdemlik azok, akik újságot olvasni járnak be az Országgyűlésbe, aztán havonta felveszik a fizetésüket munka nélkül
2010. máj. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
68%
Én önmagában szeretem a Jobbikot, csak nem hiszek neki, Fideszes vagyok, de ha a Jobbik igaz párt, akkor le a kalappal előtte, viszont Zagyva kb. az én feltételezéseimet igazolja be, ugyanúgy ahogyan Morvai is, pedig imádnám, ha most nem lenne igazam.
2010. máj. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
24%

Azért mert van egy tahó köztük, nem ilyen az összes. Ennyi erővel, lehetne likvidálni az összes mszp-st mert van köztük egy ( sok- rengeteg sok) tolvaj? Irtsuk ki az összes cigányt mert sok köztük a bűnöző ?

Hagyd abba az általánosítást nem kell tömeghisztériát csinálni belőle

2010. máj. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
29%

"Valamit beszólt neki az egyik fideszes, amit nem hallottunk"

És ha nem hallorruk, akkor te honnan tudod, ó nagy médium?

2010. máj. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 A kérdező kommentje:

84

Zagyva a legkisebb gond, már ha értelmezően olvasod a szöveget. Az érdekelne, hogy ha az ilyen megmozdulások után - valaki egy elképesztő tahóságot ír/mond - éljenez a teljes gyk-s jobbikos közönség, vagy legalább is a 80 százaléka, akkor milyen jogon kérik ki maguknak, ha valaki mondjuk újnyilasoknak nevezi őket?

2010. máj. 19. 16:39
 9/70 anonim válasza:

Én semleges vagyok mint svájc:D


Nálam ma az Anti-Hungary nevű oldal verte ki a biztosítékot, amit a drága szlovákok nyitottak.Undorító amit ott szlovák és magyar is művel.Egész reggel sírtam már annyira gáz ez az egész:(

2010. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 BlackSword ***** válasza:
42%

ma 16:36!

Egy?

-Egy akit hiába kértek oly sokan szépen is, hogy ne tegye, mégis a gárda egyenruha részét képző mellényben tette le az esküjét...

-Meg egy aki csak így beszolt egy képviselőtársának, pedig ő tért el a témától...

-Meg mégegy aki állandóan játsza a Hisztinát...

-Meg egy aki meleg felvonuláson melegekkel fényképezkedik külföldön, idehaza meg uszít ellenük...

Lassan elfogy a frakció... Inkább egy értelmeset

2010. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!