Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A itt a gyk-n mikor fogadják...

A itt a gyk-n mikor fogadják el végre a fórumozók hogy az emberek már nagy részének elege van a fidesz meg az mszp politikájából? Hogy az emberek nagy része már nem hisz nekik és a Jobbikhoz állnak át?

Figyelt kérdés

mást akarunk már


már új idők járnak


2010. ápr. 17. 20:51
 71/96 anonim ***** válasza:

ja valakinek a politika tudása csak addig terjed


hogy náci és vonák


de hogy 2-3 millió ember tart el 10 et

az nem számít

vagy hogy eladták az országot

2010. ápr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/96 anonim ***** válasza:

valakinek az a politikai nézete

"nem ciki e a toll a csendőr sapkáján"


valakinek meg az hogy a vidék közbiztonságát meg kell oldani



na ez a nagy büdös külöbség

2010. ápr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/96 A kérdező kommentje:
23:06 így van
2010. ápr. 17. 23:09
 74/96 A kérdező kommentje:
ne csodálkozzatok ha ilyen vonákozással nácizással fasiztázással nem vesz senki komolyan titeket
2010. ápr. 17. 23:10
 75/96 anonim ***** válasza:
0%

"-pája- kezdő fiatalok"


Nekem ennyi elég is. 8 általános megvan? És ilyen emberek akarnak Szebb jövőt hozni?Először gyakorold a MAGYAR nyelvet és utána szórd az igét. Az államháztartás hiányát pedig az MSZP okozta, mégis sokan a Fideszt okoljátok. Miért is? 8 évig ellenzéki volt, minden törvényjavaslatukat leszavaztak a szocik, akkor miért is a Fideszt szidjátok? A Jobbiknak teljesen mindegy ki van kormányon, úgyis csak a sarat dobálnátok rá. Mikor a Jobbik megalakult, még jó irányba kezdett menni, de mióta a Vona, Morvai meg a társaik irányítják csak az ócsárolás megy.

2010. ápr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/96 A kérdező kommentje:

"Nekem ennyi elég is. 8 általános megvan? És ilyen emberek akarnak Szebb jövőt hozni?Először gyakorold a MAGYAR nyelvet és utána szórd az igét. Az államháztartás hiányát pedig az MSZP okozta, mégis sokan a Fideszt okoljátok. Miért is? 8 évig ellenzéki volt, minden törvényjavaslatukat leszavaztak a szocik, akkor miért is a Fideszt szidjátok? A Jobbiknak teljesen mindegy ki van kormányon, úgyis csak a sarat dobálnátok rá. Mikor a Jobbik megalakult, még jó irányba kezdett menni, de mióta a Vona, Morvai meg a társaik irányítják csak az ócsárolás megy.

"


fáj az igazság?

fáj hogy a ti pártotok okozta az egész magyar válságot?

gazdasági és morális válságot?


fidesz is mit csinál felveszi az imf et


ki a bánat fizeti majd vissza?

majd te?


nem tudtok semmire magyarázatot adni


menjél legózni

2010. ápr. 17. 23:15
 77/96 anonim ***** válasza:

"pedig az MSZP okozta, mégis sokan a Fideszt okoljátok. Miért is? 8 évig ellenzéki volt, minden "


fidesznek volt lehetősége 2006 van OV minden héten nagygyűlést szervezett


elküldhette volna a szoci kormányzást de a végén még is megfutamodott és elbújtak


most meg mint aki jólvégezte a dolgát átveszik a hatalmat


felveszik a hiteleket

jönnek a megszorításokat


a többiek meg éljenek kenyéren és vizen

2010. ápr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/96 anonim ***** válasza:

Max az emberek egy része kevesebb mint 900 ezer

a másik 3millió650 ezer az elhanyagolható mi?

2010. ápr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/96 anonim ***** válasza:

1. Édesanyám nem büdös, és nem krva, de főképp nem náci. Ezt szögezzük le előre, mert egy rossz szót nem szóltam rád, sem a családodra, szal ezek alapján az értelmi szint adott, 40 évesen pedig, elég szomorú, mert nem sok jellemfejlődési lehetőség van.


Kicsit gondolkozni kellene a nácizás előtt szerintem, és akkor nem lenne a család emlegetve!

Az én értelmi szintemmel semmi baj, sőt néha még nekem kellemetlen, a jellemfejlődés első szakasza az amikor nem nácizunk kollektív, csak mert ez a divat.


2. Mikor mondtam én egy szóval is, hogy csak fiatalok, "mivel a fiatalok inkább használják a netet", inkább, ez nem jeleni azt, hogy csak a fiatalok. Természetesen a média háttér megvolt a fidesznél, de az, hogy csak hergeléssel nyertek volna, nem igaz. Azt tették, amit egy "egészséges" ellenzék tudott tenni. A Jobbik mit tett volna? "A rá szavazó 53% ha tudná „ sejtené” hogy mit akarnak csinálni egyből 10-15% lenne"


A Fidesznek az önkormányzatok lehettek volna a fő fegyverei, és akkor még harc sem lett volna.

De ha azt mondod hogy ez nekik így érte meg, azt is megértem. Csak senki ne mondja hogy nem tehettek semmit, mert ez vagy átgondolatlanság, vagy hazugság.


Te tudod mit fognak tenni? Légyszíves világosíts fel minket, mert tudtommal, a FIDESZ is csak azért nem mondott konkrét igéreteket, mert nem tudja mi vár rá az "átadás-átvételkor".


Na ez viszont tévedés.

Engem nem lehet etetni azzal hogy mindenbe beletekintve, szakértő gárdával a háta mögött nem világosak a számok. IMF láncon vagyunk, nem tudnak jelentőset csalni.


3. Orbán Viktor odamegy a székházhoz, ő lesz a "forradalmi" vezér, és a kormánybuktatás, nyílván tetszett volna az ENSZ, EU, NATOn szervezeteknek is. Szerencsére, vagy sajnos, demokrácia van. A titkosítás, nem vitatom, nyílván náluk is volt korrupció, de kinél nem. A Jobbiknál is ugyanúgy lenne, mindenhol van, kicsiben, nagyban az egész világon. A munkahelyeken, az iskolákban, csak nem mindet hívják annak.


Pontosan az általad említett szervezetek miatt nem lett volna nagydolog lemondatnia.

Vagy szerinted, Orbánra küldték volna a rendőröket? Le volt zsírozva már a TV székház alatt.

Ki lett adva a parancs OV nak és GYF nek is hogy mit kell tenni.

„ Soros Gyuribácsi, vagy valamelyik barárja”


4. Én úgy érzem, 98-2002 között nem volt olyan rossz a helyzet, és sok gazdasági szakember is így vélekedik erről, de te biztos jobb vagy mindegyiknél, akkor csak boldogítsd magad a Szebb jövőddel, és drukkoljál, hogy bukjon meg a Fidesz, csak gondolkozz, azzal neked is rosszabb lesz. Én soha nem állítottam, hogy a Fidesz tökéletes, de jelenleg ez a legjobb alternatíva, a Jobbiknak csak a szája jár...


Nem barátom nem vagyok jobb, sőt Bajnai sem jobb sem rosszabb mint Varga, csak a hátterünk a kötöttségeik nem azonosak.


Leírok valamit neked!


1998-2002 között emelkedett a gazdaság teljesítménye, de az emberek jövedelme nem.

Mert lehet hogy sokat emelt OV de az infláció gyakorlatilag el is vitte, már előtte.

Az az, reálértéken semmit.

Aztán jött Medgyessy- Gyurcsány, és emelt egy nagyot a jövedelmeken, az meg elvonta a jövedelmeket a gazdaságtól!


Összegzés:

Volt egy a vállalkozásélénkítő, és egy fogyasztásélénkítő kormány koncepció, és egyik sem jött be!

Ez hogy is lehet? Hiszen minden közgáz felfogás szerint egy gazdaságban ha ezek az elvek hatnak „ főleg egymás után” akkor ott virágzásnak kellene lennie! Ehez még add hozzá hogy a reáljövedelmeink, gyakorlatilag, nem nőttek 1990 óta, miközben felvettünk és elprivatizáltunk

100 000 000 000€ t. Ekkora befektetéssel, már Svájcnak kellene lennünk.


Akkor hol a baj?

Ott hogy minden oldalról el megy a gazdasági teljesítményünk.

Egyszerűen olyan magas a tőke részesedése a termelt profitból, hogy nem hogy újra tőkésedne, de a saját fenntartásunkat nem fedezi a maradék. Orbán ugyan olyan hibás a duális gazdaság kialakulásában mint a többiek. És mára már olyan méreteket öltött, „ főleg a ker multik” hogy bár milyen élénkítést akarunk csinálni, és bár hogy meg akarunk szorítani, annak nem lesz értelme.

Hiszen a fogyasztási rotáció és a multik magas üzleti és piaci részesedése minden teljesítményünket elvisz, és direkt adókból, nem lehet egy országot még 63% adó teher mellett sem működtetni.

Ha megszorítunk, hogy versenyképesek legyünk, akkor is csak a multik számára leszünk versenyképesek, mert a munkabérek és az okozott fogyasztásemelkedés el fog tűnni.

És mivel nem a mi tőkénk érvényesül a versenyképességben, ezért ott sem lesz hasznunk.


Orbán sajnos ezen nem képes változtatni, bár ezt amit leírtam tudja Varga vagy Matolcsi, de akár Járai is. Csak nem tehetnek semmit, mert mindegyik jól járt a nemzetközi nagytőkével, így érdemben nem tárgyalhatnak a tőke és a munka profit leosztásának kérdésében. Mert zsarolhatóak.

Így mi marad Orbánnak? A társadalmi sarc, és semmi más.

Én is örülnék ha nem így lenne, de amíg valakiket Soros támogat, és a baráti köre, arra ne számítsunk többé!

2010. ápr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/96 anonim ***** válasza:

"hogy mi az igazság?

az elmúlt 20 év katasztrofális vezetése

élenjárókból sereghajtók lettünk"


Hol éltél 20 évvel ezelőtt? Én Magyarországon és valahogy nem jött le a fene nagy élvonal. A rendszerváltás után kb. 98-tól 2004-g volt kicsit jobb. Csökkent az infláció, beindult a dolgozó családok támogatási rendszere Aztán zuhanás lefelé.

2010. ápr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!