Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A itt a gyk-n mikor fogadják...

A itt a gyk-n mikor fogadják el végre a fórumozók hogy az emberek már nagy részének elege van a fidesz meg az mszp politikájából? Hogy az emberek nagy része már nem hisz nekik és a Jobbikhoz állnak át?

Figyelt kérdés

mást akarunk már


már új idők járnak


2010. ápr. 17. 20:51
 51/96 anonim ***** válasza:
Mégis mi bajom lenne a neonácikkal. Ha elvben olyan valaki, az még nem is annyira baj, de láttuk mi lett, ha elfajul a dolog. Pár ember belehalt. De végülis a holokauszttagadás teljesen normális a részetekről, nem? Nem magával a nacionalizmussal van a baj (mert alap esetben mindenkinek fontosnak kéne, hogy legyen a hazája), hanem annak az eltorzult változatával...
2010. ápr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/96 A kérdező kommentje:

22:06


"Ez, de szánalmas komolyan. Mennyit röhögtem a sok tizenéves mosottagyú neonáci hülyén"


ja a szövegértés

2010. ápr. 17. 22:08
 53/96 anonim ***** válasza:
A nagynénédnek mi köze a dologhoz. Én azt mondtam, ha ki lehet mondani azt, hogy van cigánybűnözés, akkor azt is ki lehet mondani, hogy van részben újjáéledő nácizmus, ebből sehol nem következik, hogy akit megtámadnak a cigányok az náci.
2010. ápr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/96 A kérdező kommentje:

" A nagynénédnek mi köze a dologhoz. Én azt mondtam, ha ki lehet mondani azt, hogy van cigánybűnözés, akkor azt is ki lehet mondani, hogy van részben újjáéledő nácizmus, ebből sehol nem következik, hogy akit megtámadnak a cigányok az náci."


nem de a cigány bűnözés az valós dolog...

a német nácizmus újra éledése az nem...


a Jobbik nem náci párt

mi nem vagyunk fasiszták


ezt értsd meg végre

2010. ápr. 17. 22:13
 55/96 anonim ***** válasza:
Nem, a holokauszttagadás nem beállítottság kérdése. Ha pl egy zsidó Jár utána mi is történt valójában ő is rá fog jönni hogy nem úgy volt. Lásd: David Coole. Ez kizárólag ismeretszerzés kérdése.
2010. ápr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/96 anonim ***** válasza:
Nonácizmust meg ne vegyétek már egy kalap alá a cigánybűnözéssel. Szerintem egyáltalán nem mindegy hogy valakinek van egy politikai beállítottsága, nézetei vagy eljár rabolni.
2010. ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/96 A kérdező kommentje:

"Nonácizmust meg ne vegyétek már egy kalap alá a cigánybűnözéssel. Szerintem egyáltalán nem mindegy hogy valakinek van egy politikai beállítottsága, nézetei vagy eljár rabolni."


na ez se egy utolsó szempont


mondjuk én nem vagyok fajgyűlölő

a cigányokat nem szeretem maguknak köszönhetik

2010. ápr. 17. 22:24
 58/96 anonim ***** válasza:

Ez, de szánalmas komolyan. Mennyit röhögtem a sok tizenéves mosottagyú neonáci hülyén.


A büdös k édesanyád a náci!

Talán itt kel hogy kezdjem így 40 évesen!


1. Az egész kérdésnek nincs értelme, mert egyrészt, itt a gyakorikérdések.hu-n (ami mellesleg nem politikai vitafórum, de ha nektek ez kell érvelek, úgysem árt azt is gyakorolni néha) többségben vannak a Jobbik szimpatizások, mivel a fiatalok inkább használják a netet, ilyen jellegú dolgokra. Másrészt, a kérdésnek maximum a választás előtt lett volna értelme. Az emberek döntöttek, és így "az emberek már nagy részének elege van a fidesz meg az mszp politikájából? Hogy az emberek nagy része már nem hisz nekik és a Jobbikhoz állnak át?


Nem csak fiatalok vannak itt, és a józan és nem kor függő.

A neten sok infóhoz juthatsz, és nem csak a média mágia áldozata vagy.

Hogy is nyert a Fidesz? 4 év hergeléssel, és kőkemény média háttérrel és lejáratással.

A rá szavazó 53% ha tudná „ sejtené” hogy mit akarnak csinálni egyből 10-15% lenne.

Ugyan úgy megvezette a Fidesz most az embereket mint az MSZP 2006ban, és a sorsa is hasonló lesz!


" kijelentés, egy idióta agyában születhetett csak meg, mert normális ember nem állít ilyet. 2. Végre magyarázza el nekem valaki, hogy a FIDESZ-nek mi köze van az elmúlt 8 év kormányzati vezetéséhez. Elárulom semmi. Nézzetek utána a törvényjavaslatok mennyi részét "utasították vissza". Ellenzékben voltak. Nem tehettek mást. Egy lehetőség lett volna, amit vlaszeg a Jobbik csinált volna, azaz polgárháborút csinálni, de ezek után hitelét vesztette volna a párt, mert demokrácia van. Kormányt csak jogi keretek között lehet megbuktatni. Nem hőbörgéssel meg paradicsomdobálással. És nem is TV ostrommal.


Semmit nem tehetett volna? Dehogy is nem! Csak ugye egy tőről fakad minden rendszervarázsló párt, és a Fidesz is belebukott volna a totális MSZP bukásba. „ milyen érdekes, hogy 20 év alatt semmi nem dőlt ki a mutyiból, és pont most kellett titkosítani! Ellenzék? Az összes önkormányzat a Fidesz kezében volt, kb egy hét alatt megölhette volna az MSZP-t. Arról nem is beszélek, hogy ha OV az élére áll a tömegnek és nem elmenekül, ha odamegy a Tv székházhoz, akkor nincs erőszak, és megy a kormány.

Mi az hogy hőbörgés? Az hőbörgés hogy az emberek a szelíden nem elmozdíthatót erővel mozdítják el, ha becsalják őket” egy országot” ha sz@rul és rájön hogy miért, ha már a végét rúgja, mert hiába dolgozik nem él meg belőle! Az az, annyiba nem nézik mint a rabszolgát?


Így is Fideszes kezdeményezés volt, a vizitdíj, kórházi napidíj eltörlése, valamint a kint rekedt magyarok állampolgárságának megadása is. Nem ők tehetnek róla, hogy nem mentek el elegen szavazni. Szóval, a Fidesz sokmindent tett, lehet nem eleget, de nem ők tehetnek a kialakult helyzetért


A Fidesz is ugyan olyan részese a kialakult helyzetnek mint az MSZP, hiszen a bajok már akkor elkezdődtek amikor a Fidesz volt hatalmon. Ők is hozzá járultak a duális gazdasághoz, a Medgyessy csomag hatásához” meg is szavazták” és sorolhatnám. Persze a nagytőkével kialakított kapcsolatuk miatt nem tehettek akkor sem és most sem érdemben semmit!


. 3. Úgy veszem észre, az ide gyakran író jobbik szimpatizánsok, nem tudnak érvelni. Ha valami viszonylag alátámasztott dolgot állít egy Fideszes, az vagy nehéz életű liberális, vagy zsidó, vagy cigány zsideszes.

Vagy demagódia. Kérdem én, az én állításaimban, hol a demagógia? A Jobbikos viszont csak az. Az összes állításuk főleg érzelmi alapú. Mint minden radikális irányzatot, ezt is a társadalmi, gazdasági válság hozta létre, és amennyiben a Fidesz sikeres kormányzatot fog folytatni (reméljük), akkor minden bizonnyal meg fog szűnni.


Nem nem barátom, velem beszélhetsz a gazdaságról is, és két perc alatt bedarálom a Fideszt, mert baromság amiket állítanak, és baromság amiket 1998-2002 között csináltak. „ bár itt meg kell jegyeznem hogy messze jobb volt mint az MSZP felfogása.


u.i.: Ha elolvastad, nyugodtan zsidózz, cigányozz, nem érdekel, mert én tudom, hogy magyar vagyok, tudok helyesen írni (nyílván hibázok én is), nem utálom a cigányokat, a zsidókat, a kommunistákat, sőt még a jobbikosokat sem. ÉS NEM CSAK A JOBBIKNAK VAN IGAZA! VALAMINT LEHETŐLEG PRÓBÁLJATOK ÉSZÉRVEKET ÍRNI, ÉS BEFEJEZNI AZ ÉRZELEM ALAPÚ POLITIZÁLÁST, MERT SZÁNALMAS!


Nem érzelmi alapon politizálok, de tudom hogy a rendszerváltás az valójában csak az MSZMP a nemzetközi nagytőke és az akkor új pártok megállapodása volt. És amíg ez a garnitúra fog kormányozni, igazán nagy változtatások nem lehetségesek, mert a pénzcsapjai a gazdaságunknak, nyitva vannak.

És ezt Orbán soha nem tudja elzárni, mert elvan kötelezve, és zsarolható!


Remélem nem volt érzelmi alapú!

2010. ápr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/96 A kérdező kommentje:
köszönöm 58 as
2010. ápr. 17. 22:28
 60/96 anonim ***** válasza:
38%
ezt a sok vonákot!
2010. ápr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!