Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A itt a gyk-n mikor fogadják...

A itt a gyk-n mikor fogadják el végre a fórumozók hogy az emberek már nagy részének elege van a fidesz meg az mszp politikájából? Hogy az emberek nagy része már nem hisz nekik és a Jobbikhoz állnak át?

Figyelt kérdés

mást akarunk már


már új idők járnak


2010. ápr. 17. 20:51
 61/96 anonim ***** válasza:
71%

Ahogy látom itt a Jobbikosok veregetik egymás vállát és ha véletlen betéved egy ember aki ellent mond nekik azonnal lehurrogják, véleményét elutasítják, sőt figyelembe sem veszik. Ezek alapján őszintén mit lehet mondani a Jobbikról és követőikről?... Csőlátás a legjobb szó erre, vagy inkább az agymosás.... Ha nektek a Vona Gábor az ideális miniszterelnök jelölt akkor csak sajnálni tudlak benneteket, de ha ne adj Isten kormányzáshoz jutna pár hónap után ti lennétek az elsők akik a parlament előtt tüntetnétek ellene.Akkor aztán eljönne a "Szebb jövő"... Többet nem is írok, engem is csak lehurrogtok meg lepontoztok. Fényezzétek csak tovább egymást és a hatalmas eszméiteket.


Ui.: 21:50-es legalább átlátja mi a helyzet.

2010. ápr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/96 anonim ***** válasza:
69%

Meghagyom a tegezést, mégha fiatalabb is vagyok, az interneten bevett szokás, valamint a könyebb kifejezhetőség érdekében.

1. Édesanyám nem büdös, és nem krva, de főképp nem náci. Ezt szögezzük le előre, mert egy rossz szót nem szóltam rád, sem a családodra, szal ezek alapján az értelmi szint adott, 40 évesen pedig, elég szomorú, mert nem sok jellemfejlődési lehetőség van.

2. Mikor mondtam én egy szóval is, hogy csak fiatalok, "mivel a fiatalok inkább használják a netet", inkább, ez nem jeleni azt, hogy csak a fiatalok. Természetesen a média háttér megvolt a fidesznél, de az, hogy csak hergeléssel nyertek volna, nem igaz. Azt tették, amit egy "egészséges" ellenzék tudott tenni. A Jobbik mit tett volna? "A rá szavazó 53% ha tudná „ sejtené” hogy mit akarnak csinálni egyből 10-15% lenne" Te tudod mit fognak tenni? Légyszíves világosíts fel minket, mert tudtommal, a FIDESZ is csak azért nem mondott konkrét igéreteket, mert nem tudja mi vár rá az "átadás-átvételkor".

3. Orbán Viktor odamegy a székházhoz, ő lesz a "forradalmi" vezér, és a kormánybuktatás, nyílván tetszett volna az ENSZ, EU, NATOn szervezeteknek is. Szerencsére, vagy sajnos, demokrácia van. A titkosítás, nem vitatom, nyílván náluk is volt korrupció, de kinél nem. A Jobbiknál is ugyanúgy lenne, mindenhol van, kicsiben, nagyban az egész világon. A munkahelyeken, az iskolákban, csak nem mindet hívják annak.

4. Én úgy érzem, 98-2002 között nem volt olyan rossz a helyzet, és sok gazdasági szakember is így vélekedik erről, de te biztos jobb vagy mindegyiknél, akkor csak boldogítsd magad a Szebb jövőddel, és drukkoljál, hogy bukjon meg a Fidesz, csak gondolkozz, azzal neked is rosszabb lesz. Én soha nem állítottam, hogy a Fidesz tökéletes, de jelenleg ez a legjobb alternatíva, a Jobbiknak csak a szája jár...

2010. ápr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/96 A kérdező kommentje:

"ezt a sok vonákot!"


látod ennyi eszed van csak személyeskedni tudsz

2010. ápr. 17. 22:47
 64/96 A kérdező kommentje:

ha itt lenne az egész fidesz frakció sőt az összes fideszes fanatikus társaság


még akkor se lenne igazatok

ennyik vagytok az igazságot ti se tudjátok átmagyarázni...

2010. ápr. 17. 22:49
 65/96 anonim ***** válasza:
A itt a gyk-n mikor fogadják el végre a fórumozók hogy az emberek már nagy részének elege van a jobbik erőszakos nyomulásából? Hogy az emberek nagy része nem hisz nekik vagy csak más a véleménye.
2010. ápr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/96 anonim ***** válasza:

" Ahogy látom itt a Jobbikosok veregetik egymás vállát és ha véletlen betéved egy ember aki ellent mond nekik azonnal lehurrogják, véleményét elutasítják, sőt figyelembe sem veszik. Ezek alapján őszintén mit lehet mondani a Jobbikról és követőikről?... Csőlátás a legjobb szó erre, vagy inkább az agymosás.... Ha nektek a Vona Gábor az ideális miniszterelnök jelölt akkor csak sajnálni tudlak benneteket, de ha ne adj Isten kormányzáshoz jutna pár hónap után ti lennétek az elsők akik a parlament előtt tüntetnétek ellene.Akkor aztán eljönne a "Szebb jövő"... Többet nem is írok, engem is csak lehurrogtok meg lepontoztok. Fényezzétek csak tovább egymást és a hatalmas eszméiteket.


Ui.: 21:50-es legalább átlátja mi a helyzet."


akik ide betéved és nem jobbikos

az vagy szidja

alaptalanul rágalmazza

vagy személyeskedik

nácizik fasiztászik


köze nincs az ész érvekhez

kínjába elkezd vonákozni

mert nem tud mást mondani


ha meg minden kötél szakad akkor azt mondja a

hát kéremszépen mindenkinek van korrupciós ügye a jobbik is korrupt


ja csak hogy ők pont ez ellen (is) jöttek létre

mert talán elég volt a 20 éves korrupciókból


úgy próbálják őket beállítani mint ha nácik lennének

holott csak az a bűnök hogy szeretik a hazájukat

kimondják az igazat


a jobbik ellenesek

vagy demagógok

vagy személyeskednek

vagy valótlant állítanak


aztán sápítoznak hogy senki nem hallgatja meg őket

csodálkoznak?


ilyen vonákozó valakit ki vesz komolyan?

senki

2010. ápr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/96 anonim ***** válasza:
És mond már meg mi az a nagy igazság?Állandóan csak azzal jöttök hogy ti tudjátok mi az igazság, tessék rajta, mond el nekünk is had tudja a pór nép... Tőlünk elvárjátok az érveket, ti meg csak az igazsággal takaróztok, kicsit szánalmas...
2010. ápr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/96 anonim ***** válasza:

Már bocsi de ez egy nyilvános oldal nekem úgyanúgy jogom van a saját politikai nézeteimhez mint neked.

Mi bajod azzal hogy másnak ia van véleménye, így csak azt a nézetett erősited hogy a náci párt és komcsi eszközökkel ráerőszakolja magát másokra.

2010. ápr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/96 anonim ***** válasza:

" És mond már meg mi az a nagy igazság?Állandóan csak azzal jöttök hogy ti tudjátok mi az igazság, tessék rajta, mond el nekünk is had tudja a pór nép... Tőlünk elvárjátok az érveket, ti meg csak az igazsággal takaróztok, kicsit szánalmas..."


hogy mi az igazság?

az elmúlt 20 év katasztrofális vezetése

élenjárókból sereghajtók lettünk


pedig az mszp már mindenféle támogatást is kapott az eu tól

és mégis csak ilyen kis hétvégi fasiztázókkal van tele a média



ez a nagy büdös igazság

meg az hogy 70 80 százalék az államháztartási hiány

már most

szerinted mégis hány milliárddal lépjük túl a keretet?


ja majd felvesszük az IMF t


és mégis ki a jó ég fogja visszavitetni?


vagy majd felvesszük az adósság rendező hitelt is?

10% volt a munka nélküliség

hát nem hogy javult volna már 11% lett


a pája kezdő fiatalok nagy része nem talál állást


ha nem dolgoznak akkor ki a bánat fogja kitermelni a nyugdíjakat ?

vagy más szociális juttatást


2 millió fog eltartani 8 at?

vagy hogy lesz


ja megoldjuk felvesszük az imf et

2010. ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/96 anonim ***** válasza:

"Mi bajod azzal hogy másnak ia van véleménye, így csak azt a nézetett erősited hogy a náci párt és komcsi eszközökkel ráerőszakolja magát másokra.

"


ha ez a politikai nézeted hogy vonák

vagy mocskos jobbik akkor gratulálok


de ha nem akkor fejtsd ki

2010. ápr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!