Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A itt a gyk-n mikor fogadják...

A itt a gyk-n mikor fogadják el végre a fórumozók hogy az emberek már nagy részének elege van a fidesz meg az mszp politikájából? Hogy az emberek nagy része már nem hisz nekik és a Jobbikhoz állnak át?

Figyelt kérdés

mást akarunk már


már új idők járnak


2010. ápr. 17. 20:51
 31/96 anonim ***** válasza:
45%

"rést ütöttünk a húsz éves pajzson"


Mint valami úttörődal. Egyébként a jobbiknak vannak saját mozgalmi dalai amit a gárda énekel? Vagy a vonákok nem, olyan muzikálisak?

2010. ápr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/96 A kérdező kommentje:

"Mint valami úttörődal. Egyébként a jobbiknak vannak saját mozgalmi dalai amit a gárda énekel? Vagy a vonákok nem, olyan muzikálisak?"


látjátok újabb személyeskedő támadás


a jobbik ellenes vádak vagy személyeskedők

vagy demagógok

vagy laptalanok


nem hazudtoltad meg magad te se

2010. ápr. 17. 21:27
 33/96 anonim ***** válasza:
59%

Nálunk sokan azért szavaztak az MSZP-re,mert tudják,hogy a Fidesz csak a gazdagoknak fog kedvezni.A kisebb keresetűek éppúgy megszívják majd,mint amikor kormányon volt a Fidesz.Sőt,most a válság miatt még rosszabb lesz a helyzetük.A Jobbikra pedig nem akartak szavazni mert felérték ésszel,hogy egy szélsőséges párt,megvalósíthatatlan programmal..Azzal végképp rombadöntenék az országot.

Nem vagyok MSZP-s,és Fideszes sem,nem szavaztam senkire,mert ma nincs olyan párt,akire érdemes szavazni,de hallom,amit az emberek mondanak.

A Jobbik pedig nem nyilatkozhat az egész ország nevében,mert a 8 millió szavazásra jogosultnak csak 1 %-a szavazott rájuk.A Parlamentben pedig a többi ellenzéki párttal együtt,csak töltelékek lesznek.Szavazáskor a többség dönt.Márpedig a Fidesz 2/3 nélkül is többségben van.

Ha valaki emlékszik az elmúlt 8 évre,akkor az MDF hányszor tiltakozott,és soha nem ért el semmit.Sok esetben a Fidesz is tiltakozott eredménytelenül.

Ezután sem lesz semmi eredménye az ellenzéknek.

Nem ártana azért néha gondolkodni is,nemcsak a Vezért isteníteni.

2010. ápr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/96 anonim ***** válasza:
80%
Újra ketté szakad az ország! Lesz jobbikos nagy hangú meg fideszes nagy hangú. És lesznek kis hangúak is. Az a baj hogy nem fogjuk hallani EGYMÁST mert mindenki kiabál egyszerre! Nem változunk! Nem tanulunk a régi esetekből! És nem tudunk egymás mellett élni! Szép volt, szép lesz ... (Legalább az ironíát érezzük együtt:S)
2010. ápr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/96 anonim ***** válasza:

"Nekem nem konkurencia a multi és nem is multinál dolgozok, nem érdekel, hogy a fidesz mit kezd velük. "



Te is büszke lehetsz magadra..



Még a büszkeség egy dolog, de a hülyeség!

Azt hiszi hogy ő rá, nem hatmak az országproblémái.

" nyugdíjas"

Hogy sokan azért élnek rosszúl mert nem akarnak dolgozni és őt nem is érdekli.


Te hülye vagy barátom. Majd mikor várod de nem kapod, a nyugdíjat, akkor fog érdekelni.

2010. ápr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/96 A kérdező kommentje:

" Újra ketté szakad az ország! Lesz jobbikos nagy hangú meg fideszes nagy hangú. És lesznek kis hangúak is. Az a baj hogy nem fogjuk hallani EGYMÁST mert mindenki kiabál egyszerre! Nem változunk! Nem tanulunk a régi esetekből! És nem tudunk egymás mellett élni! Szép volt, szép lesz ... (Legalább az ironíát érezzük együtt:S)

"


nem szakadunk szét

csak végre észre kell venni

amit olyan nehéz


hogy 20 évik a seggüket vakarta a politikai elitünk

2010. ápr. 17. 21:35
 37/96 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nyugdíjas.
2010. ápr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/96 anonim ***** válasza:

Ezt szelsolaszlo@hotmail.com-tól kaptam a privát emailemre. Milyen gyökér egy senkiházi beszarok rajta, hogy beleéli magát a butaságába.


Itt gyk van kb15-20 jobbikos, de azok nagyon aktívak, mindenre

ugranak. Nem lesz világmegváltás, a fidesszel együt beodalogtak a

parlamentbe, mint anno a miép és majd négy év múlva megint kint

találják magukat. nehogy már pár lecsúszott ember miatt keljen jobbik

kormány Magyarországra. Vicces.



Miért kellene bólogatni a Jobbiknak?

Ha valamit látnak, találnak, szerinted nem lesz teli vele a média?


Pár lecsúszott ember?

Ma az országban 3000000 létminimum alatt élő van.

És további 2000000 halad a lecsúszás felé.


Szerinted mit tud kezdeni a Fidesz, a multi elkotelezettségével, hogy

az embereknek jobb legyen?



Indokolnál, válaszolnál?


Válaszolsz a kérdésre te nyomorult? Vagy tegyelek ki kérdésnek?


Ezt az üzenetet a gyakorikerdesek.hu oldalon keresztül küldte neked az

e-mail feladója.

2010. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/96 A kérdező kommentje:
esetleg válaszolhatnál neki -.-'
2010. ápr. 17. 21:49
 40/96 anonim ***** válasza:
76%

Ez, de szánalmas komolyan. Mennyit röhögtem a sok tizenéves mosottagyú neonáci hülyén. 1. Az egész kérdésnek nincs értelme, mert egyrészt, itt a gyakorikérdések.hu-n (ami mellesleg nem politikai vitafórum, de ha nektek ez kell érvelek, úgysem árt azt is gyakorolni néha) többségben vannak a Jobbik szimpatizások, mivel a fiatalok inkább használják a netet, ilyen jellegú dolgokra. Másrészt, a kérdésnek maximum a választás előtt lett volna értelme. Az emberek döntöttek, és így "az emberek már nagy részének elege van a fidesz meg az mszp politikájából? Hogy az emberek nagy része már nem hisz nekik és a Jobbikhoz állnak át?

" kijelentés, egy idióta agyában születhetett csak meg, mert normális ember nem állít ilyet. 2. Végre magyarázza el nekem valaki, hogy a FIDESZ-nek mi köze van az elmúlt 8 év kormányzati vezetéséhez. Elárulom semmi. Nézzetek utána a törvényjavaslatok mennyi részét "utasították vissza". Ellenzékben voltak. Nem tehettek mást. Egy lehetőség lett volna, amit vlaszeg a Jobbik csinált volna, azaz polgárháborút csinálni, de ezek után hitelét vesztette volna a párt, mert demokrácia van. Kormányt csak jogi keretek között lehet megbuktatni. Nem hőbörgéssel meg paradicsomdobálással. És nem is TV ostrommal. Így is Fideszes kezdeményezés volt, a vizitdíj, kórházi napidíj eltörlése, valamint a kint rekedt magyarok állampolgárságának megadása is. Nem ők tehetnek róla, hogy nem mentek el elegen szavazni. Szóval, a Fidesz sokmindent tett, lehet nem eleget, de nem ők tehetnek a kialakult helyzetért. 3. Úgy veszem észre, az ide gyakran író jobbik szimpatizánsok, nem tudnak érvelni. Ha valami viszonylag alátámasztott dolgot állít egy Fideszes, az vagy nehéz életű liberális, vagy zsidó, vagy cigány zsideszes. Vagy demagódia. Kérdem én, az én állításaimban, hol a demagógia? A Jobbikos viszont csak az. Az összes állításuk főleg érzelmi alapú. Mint minden radikális irányzatot, ezt is a társadalmi, gazdasági válság hozta létre, és amennyiben a Fidesz sikeres kormányzatot fog folytatni (reméljük), akkor minden bizonnyal meg fog szűnni.

u.i.: Ha elolvastad, nyugodtan zsidózz, cigányozz, nem érdekel, mert én tudom, hogy magyar vagyok, tudok helyesen írni (nyílván hibázok én is), nem utálom a cigányokat, a zsidókat, a kommunistákat, sőt még a jobbikosokat sem. ÉS NEM CSAK A JOBBIKNAK VAN IGAZA! VALAMINT LEHETŐLEG PRÓBÁLJATOK ÉSZÉRVEKET ÍRNI, ÉS BEFEJEZNI AZ ÉRZELEM ALAPÚ POLITIZÁLÁST, MERT SZÁNALMAS!

2010. ápr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!