Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Vannak köztetek...

Jobbikosok! Vannak köztetek olyanok akiknek titkolnia kell, hogy a jobbik felé húz? Pl munkahelyen, iskolában, stb.

Figyelt kérdés

Nekem itt melóhelyen végülis titkolnom kell. A főnököm zsidó(származás vagy vallás alapján, nem tudom), illetve izrael kedvelő. Amúgy korrekt normális ember, kedvelem és tisztelem.


De nem tudom érne e negatív diszkrimináció vagy lenézés stb ha itt tudnák, hogy melyik pártot támogatom. Kollégáim közül is egyik pampogott már többször is, h "szavazzunk, csak ne a jobbikra", stb..


szerencsére a politika itt nem téma, tehát nem politizálunk igazán.


Félreértés ne essék, nem szégyenlem, hogy jobbikos vagyok, csak épp az emberek nagy része nem akarja ezt tolerálni.


Más is van így ezzel?


2010. ápr. 14. 10:44
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:57


Szépen bebuktál barátom! Minek hazudozol?


Persze jól mutatja a logikai érzék teljes hiányát.

Hiszen minél kisebb egy párt, annál esélyesebb, hogy kevesebb a diplomások aránya. Hiszen minél nagyobb a támogatottsága annál projektálabb az országos arány. Egy országban meg nem lehet a diplomások aránya magasabb mint a közép vagy alap ”általános” műveltségi szinttel rendelkezőké.


Persze az is érdekes, hogy az ilyen logikus dolgok is a Jobbikosok számára természetes. „pedig mennyire buták”

2010. ápr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

Még mielőtt belém lesz kötve: a szavazókról beszélek, nem a párttagokról.

Hasznos volt számodra ez a válasz?



A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:17


Ne égesd magad tovább, mert már nekem kellemetlen.

Világosan a statisztikai táblázat felé van írva!


„A szavazótáborok iskolai végzettség alapján”

2010. ápr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Kellett már titkolnom. Olyan is volt, hogy tanácsos lett volna, de gondoltam, kipróbálom a liberálisok toleranciahatárait, és nem titkoltam. Nem agitáltam, nem beszéltem róla semmit, csak amikor szóba került, elmondtam, hogy a Magyar Gárda erőszakos cselekményt még nem hajtott végre, tudom, mert pártoló tagja vagyok.
2010. ápr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Utolsó. Nyilván van aki nem figyeli, mert annyi értelem nem szorult bele. És felháborítónak tartom, hogy minket jobbikosokat leműveletlen tuskóznak, holott látszik a statisztikából, hogy ez nem igaz. 70-es voltam.
2010. ápr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti. És én másik hetvenes vagyok.
2010. ápr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

" Inkább a Jobbikos ismerőseim előtt kell "titkolnom", hogy nem rájuk szavaztam, mert különben lezsidóznak.

"


olyan hülye vagy...

minek politizálsz?

2010. ápr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Igen,nálunk nem ajánlatos hangoztatni, de még ha a családban van se, mert a polgármester fideszes,és nem tűr meg mást az önkormányzati fenntartású intézményekben....:(
2010. ápr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

nekem csak személyes tapasztalatok, de akik élőben vagy akár itt az oldalon lezsidóztak, azzal jönnek, hogy takarodjak (a saját országomból, bff), meg húzzak vissza Izraelbe, meg ha ki mertem nyilvánítani (értelmesen elmagyarázva) a véleményemet, akkor a mocskos komcsi-libsi-bolsi-zsidó-idegenszívű mocskolódástól kezdve a testi fenyítéssel fenyegetésig (szerencsére ilyeneket általában csak interneten kapok, bár buszon már volt szerencsém pár skinheadhez, akik hasonlókkal kötöttek belém kötöttek, és "beszélgetés" közben azért csak kiderült, hogy melyik párt szimpatizánysai), tehát ezek az emberek rendre jobbikosok.


Nem állítom, hogy minden jobbikos ilyen, mert nem hiszem, hogy az. De ez a réteg is képviselteti magát (erősen) a jobbikosok között, sokkalta nagyobb arányban, mint más pártok között.


És ehhez mondjuk ha hozzáveszem a párt EP-képviselőjének és köztársasági elnökének nem is burkoltan zsidózó megnyilvánulásait, és ennek a nőszemélynek az odaadó imádatát a jobbikosok között, akkor igenis van bennem egy előítélet, ha valakiről kiderül, hogy jobbikos.

2010. ápr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

valaki itt említette a gárdát. Számtalanszor próbáltam már jobbikossal beszélni arról, hogy jó, de mit is tesz a gárda, milyen eredményei vannak. Mert jó felvonul, az látványos, az f*sza, csak mi van utána. Mert hogy ettől csak az indulatok fokozódnak még inkább, de hogy a helyzetet egy fikarcnyival se javítottam semmilyen formában, csak tovább súlyosbítottam, az adott.

Erre a válasz rendre az, hogy de a többi párt semmit nem csinál, a jobbik meg végre csinál valamit. AMire mondom, persze, valamit csinál, csak az egy semmi, attól semmit nem javul a helyzet, csak romlik, mert tovább szítja az indulatokat. És ezen a ponton még nem találkoztam jobbikossal, aki képes lett volna itt logikailag továbbgondolni. Megragad mindegyik ott, hogy de végre csinál valamit, és akkor én szemét miért ellenzem ezt. Azt, hogy amit csinál, az csak ront a helyzeten, azt már nem képes látni, azt látja, hogy akció van, és az neki már elég. Az hogy, ez mihez vezet, mire jó, az már nem érdekli.

Az őszintébbekkel el lehet odáig jutni, hogy hellyel közel már beismerik, hogy igaziból az egész gárdázásból az tetszik nekik, hogy akkor aznap délután, amikor felvonul, a cigányok is beszarnak egy kicsit, és ez mekkora jó elégtétel (érthető emberi reakció olyantól, aki tényleg olyan környéken él), de azt már nem hajlandó belátni, hogy ennél többet nem csinál - csak ugyanazt szajkózza, hogy ez mekkora valós probléma (és ebben igaza van), és a többi párt nem csinált semmit (ebben is), de végre a jobbik csinált valamit (ja, valamit, csak az rossz, de az már nem zavarja).

Azt nem képesek felfogni, hogy ha ég a ház, akkor nem klafa ötlet leönteni még olajjal, csak hogy csináljunk "valamit".

2010. ápr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:

a gárda felhívja a figyelmet, jelenlétével jelzi, hogy valami gond van.


megmutatja, hogy össze lehet fogni, ez sokakat eltántorít attól, hogy utána is támadjanak, hisz látják, hogy a magyar is össze tud fogni.


elindítja ezt az összefogást az emberekben, példát mutat.


demonstrálnak a felvonulással, ugyebár ha ezt lenézed, akkor a többezres tömeget aki a parlament előtt demonstrált is lenézed, hogy idióták ugye?


Több helyen is tudtommal a gárdával karöltve a polgárőrség összeállt, és járőröznek, nagyobb rend is lett állítólag.


A gárda ott volt az áradásoknál is, cigányokkal is karöltve segített a baj elhárításában.


Kenyeret osztogatott civilben.


Vért adtak többször is.


Megemlékezéseket tartanak, hagyományőrző rendezvényeket.


soroljam e még, hogy mennyi hasznos dolgot tettek?

ha neked ez mind haszontalan, akkor nem látsz tovább az orrodnál.


azzal pedig ne kérkedj, hogy sikerült pár jobbikost sarokba szorítanod. Ugyanúgy egy tonna vak szavazó van a jobbikosok között is mint a többi pártnál. Speciel én nem tartozom közéjük, én tudom, hogy miért.


De attól, hogy ők nem tudják, még nem jelenti azt, hogy nincs válasz.



a zsidózásos kommentjeidnek meg semmi értelme. én ezer meg ezer eszméletlenül vulgáris paraszt bunkó beszólást kaptam már fideszestől az oldalon. nem keveset. nem tagadom, hogy vannak a jobboknál idióta primitívek, de kár tagadni, hogy a többinél nem találhatóak meg ugyanazok a kategóriájú emberek. csak épp más szavakat használnak amit te jobban tolerálsz.


Neked szarul esik ha lezsidóznak ok nélkül.

Nekem is szarul esik amikor lenáciznak ok nélkül.

2010. ápr. 14. 13:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!