Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Vannak köztetek...

Jobbikosok! Vannak köztetek olyanok akiknek titkolnia kell, hogy a jobbik felé húz? Pl munkahelyen, iskolában, stb.

Figyelt kérdés

Nekem itt melóhelyen végülis titkolnom kell. A főnököm zsidó(származás vagy vallás alapján, nem tudom), illetve izrael kedvelő. Amúgy korrekt normális ember, kedvelem és tisztelem.


De nem tudom érne e negatív diszkrimináció vagy lenézés stb ha itt tudnák, hogy melyik pártot támogatom. Kollégáim közül is egyik pampogott már többször is, h "szavazzunk, csak ne a jobbikra", stb..


szerencsére a politika itt nem téma, tehát nem politizálunk igazán.


Félreértés ne essék, nem szégyenlem, hogy jobbikos vagyok, csak épp az emberek nagy része nem akarja ezt tolerálni.


Más is van így ezzel?


2010. ápr. 14. 10:44
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett. Faterom, aki a Fideszre szavazott megkérdezte, hogy kire fogok. Mondtam hogy a jobbikra. Kérdeztem miért. Azt mondta csak kérdezte, arra szavazok akire szeretnék meg akire én úgy érzem hogy érdemes, ez a saját döntésem. Annyit mondott még ha az Mszp-re akarnék azért leülne velem egy kicsit beszélgetni, de alapjába véve ő is azon a véleményen van mint én. Mindenkinek a szíve joga eldönteni hogy kire szavaz. Én is hallottam a Jobbik uszító szövegeket, de elengedtem a fülem mellett. Engem nem érdekel különösebben.
2010. ápr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:

Engem minősít, hogy ennyire elvakultak? Ha beszélni próbáltam velük, hogy azért ennyire vakon ne bízzanak meg senkiben, akkor rögtön támadnak. De hát ez is az én hibám.



És mit mondasz nekik? Hogy nácik?


Én még nem találkoztam Fideszessel vagy MSZP sel aki megtudta volna mondani, hogy miért rá szavaz!

De Jobbikossal annál többel.

2010. ápr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk ugyanez a helyzet, a saját érdekemben tudom, hogy jobb erről nem beszélni. Nagyon rendes kollégáim vannak, családosok, rossz, hogy a pártok így meg tudják osztani az embereket és barátságok múlnak azon, ki kire szavaz. Amikor pl. a rebiszesek rátámadtak a tüntetőkre (szemkilövetés stb.) nem győztem szörnyülködni melóhelyen, de ezzel csak egyedül voltam, mert a többiek csak azt vették le az egészből, hogy "csőcselék" meg csak balhézó huligánok voltak, megkapták amit érdemelnek. Így maradt tabu téma, ki kire szavaz.
2010. ápr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
0%

Igen, azt mondtam nekik, hogy nácik, fasiszták, antiszemiták. Ne legyél már ennyire korlátolt.

Azt akartam nekik elmondani, hogy ne bízzanak vakon egy pártban sem. Nem azt, hogy ne szavazz erre meg arra. Tudod én tiszteletben tartom, hogy kire szavaznak az emberek. NEm minősítek senkit, amíg ők nem minősítenek.

2010. ápr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
Nekem az egyetemen nem kellett titkolnom, hogy a Jobbikra szavaztam, pedig sok LMP-s meg fideszes van az évfolyamtársaim között, de van olyan szerencsém, hogy olyan emberekkel vagyok körülvéve az iskolában, akikkel higgadtan lehet vitázni a politikáról. Igaz, mondjuk az már elég nagy ciki lenne, ha már az egyetemen sem lehetne higgadtan vitázni.
2010. ápr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

"Engem minősít, hogy ennyire elvakultak? Ha beszélni próbáltam velük, hogy azért ennyire vakon ne bízzanak meg senkiben, akkor rögtön támadnak. De hát ez is az én hibám."


igen téged. én nem barátkozom se olyannal aki kapásból zsidóz se olyannal aki kapásból nácizik komcsizik, stb..


tudod madarat tolláról, embert barátjáról...

2010. ápr. 14. 11:04
 17/41 anonim ***** válasza:

Nem véletlen, hogy a Jobbik táborában igen sok a műveletlen, tájékozatlan, buta, vagy csak simán korlátolt, szűklátókörű ember (nem én találtam ki, van róla konkrét statisztika, utána lehet nézni; az Origo oldalán lehet keresni),


Ez egyszerűen nem igaz!

Az origón a Fidesz választói között vannak a legiskolázatlanabbak.


De én mint Jobbikos, szívesen beszélgetek bármely Fideszessel, és az a gyanúm hogy lemosom!


Veled is beszélgetek ha gondolod! Mivel kezdjük gazdasággal?

2010. ápr. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

"Nem véletlen, hogy a Jobbik táborában igen sok a műveletlen, tájékozatlan, buta, vagy csak simán korlátolt, "


te inkább keress magadnak jobb elfoglaltságot mint a 3000 emberen végrehajtott "statisztikád" nyomatása, ami szerinted egyértelműen bizonyítja, hogy a 800.000 ember nagy része olyan. ha egy mód van rá, kímélj meg minket inkább, főleg mert nem a kérdésre válaszolsz.

2010. ápr. 14. 11:05
 19/41 anonim ***** válasza:

"Inkább a Jobbikos ismerőseim előtt kell "titkolnom", hogy nem rájuk szavaztam, mert különben lezsidóznak."



Hamár hazudsz legalább úgy csináld hogy ne legyen átlátszó. :)

2010. ápr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
0%
Csak tudod, a Jobbik előtt nem ilyenek voltak. Behülyítette őket a párt.
2010. ápr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!