Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Vannak köztetek...

Jobbikosok! Vannak köztetek olyanok akiknek titkolnia kell, hogy a jobbik felé húz? Pl munkahelyen, iskolában, stb.

Figyelt kérdés

Nekem itt melóhelyen végülis titkolnom kell. A főnököm zsidó(származás vagy vallás alapján, nem tudom), illetve izrael kedvelő. Amúgy korrekt normális ember, kedvelem és tisztelem.


De nem tudom érne e negatív diszkrimináció vagy lenézés stb ha itt tudnák, hogy melyik pártot támogatom. Kollégáim közül is egyik pampogott már többször is, h "szavazzunk, csak ne a jobbikra", stb..


szerencsére a politika itt nem téma, tehát nem politizálunk igazán.


Félreértés ne essék, nem szégyenlem, hogy jobbikos vagyok, csak épp az emberek nagy része nem akarja ezt tolerálni.


Más is van így ezzel?


2010. ápr. 14. 10:44
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Nekem még soha senki előtt sem kellett.
2010. ápr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy zsidó előtt nem szégyellném hogy jobbikra szavaztam, de ha a főnököm bevallottam cionista az gáz :D Szerencsére nálam nincs ilyen helyzet, de azér pl a fősulis tanáraimnak nem biztos hogy nyugodt szívvel elmondanám hogy a jobbikra szavaztam.
2010. ápr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
egyik barátnőmet lecseszte az anyja, hogy miért rájuk szavazott... ami sztem elég gáz.. egy 20 éves csaj had döntse már el egyedül.. én szüleim sem szoltak bele hogy kire szavazok.. am én nem a jobbikra szavaztam, de tiszteletben tartom mindenki véleményét.. elévégre a szavazás csak egy véleménynyilvánítás
2010. ápr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
4%
Inkább a Jobbikos ismerőseim előtt kell "titkolnom", hogy nem rájuk szavaztam, mert különben lezsidóznak.
2010. ápr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

igen, de tudjátok, hogy azt híresztelik, hogy a jobbikosok meg a jobbik náci, fasiszta, rasszista, antiszemita, ki akarja irtani a cigányokat, zsidókat, zsidógyűlölők, stb.


iszonyat lekezelőek az emberek a többi oldalról anélkül, hogy utánajárnának a valóságnak. és diszkriminálnak ebből kifolyólag.


főnököm nem tudom, hogy cionista e, azt tudom, hogy nemrég járt izraelben látogatóban a családjával együtt.


gondolom, hogy nem azért, mert utálja az országot és a vezetését. De persze lehet, h csak simán kirándulni akart egyet arra.


Mindenesetre félnék, hogy megromlana a munkakapcsolatunk, ha erről tudomást szerezne.

2010. ápr. 14. 10:51
 6/41 anonim ***** válasza:

Csak nézd meg, milyen hiszti ment a médiákba a Jobbik ellen! Aztán próbálj meggyőzni valakit aki csak a TV t nézi!


Nagy változások lesznek, ha megszűnik az ellenszél és a parlameniti munka sokmindenre választ ad.


A válaszom, hogy esete válogatja " ma még"!

2010. ápr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
42-es, téged minősít, ha ilyen ismerőseid vannak. ennyi.
2010. ápr. 14. 10:53
 8/41 anonim ***** válasza:
41%
Engem minősít, hogy ennyire elvakultak? Ha beszélni próbáltam velük, hogy azért ennyire vakon ne bízzanak meg senkiben, akkor rögtön támadnak. De hát ez is az én hibám.
2010. ápr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
Engem meg a fideszes ismerősem hülyéztek le. De betudom azzal, hogy vagy tudatlanok, vagy elvakultak. Nem fogom titkolni ígyse, nem szégyen ez.
2010. ápr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
38%
Nem véletlen, hogy a Jobbik táborában igen sok a műveletlen, tájékozatlan, buta, vagy csak simán korlátolt, szűklátókörű ember (nem én találtam ki, van róla konkrét statisztika, utána lehet nézni; az Origo oldalán lehet keresni), akik egyszerűen nem veszik észre az alapvető gondokat a Jobbikkal, épp a hiányos tájékozottságuk miatt. Az ostobákat pedig nyilván nem szereti senki, ezért nem tolerálják. Röviden ez a válasz a kérdésedre.
2010. ápr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!