Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Vannak köztetek...

Jobbikosok! Vannak köztetek olyanok akiknek titkolnia kell, hogy a jobbik felé húz? Pl munkahelyen, iskolában, stb.

Figyelt kérdés

Nekem itt melóhelyen végülis titkolnom kell. A főnököm zsidó(származás vagy vallás alapján, nem tudom), illetve izrael kedvelő. Amúgy korrekt normális ember, kedvelem és tisztelem.


De nem tudom érne e negatív diszkrimináció vagy lenézés stb ha itt tudnák, hogy melyik pártot támogatom. Kollégáim közül is egyik pampogott már többször is, h "szavazzunk, csak ne a jobbikra", stb..


szerencsére a politika itt nem téma, tehát nem politizálunk igazán.


Félreértés ne essék, nem szégyenlem, hogy jobbikos vagyok, csak épp az emberek nagy része nem akarja ezt tolerálni.


Más is van így ezzel?


2010. ápr. 14. 10:44
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
de igen, ilyenek voltak. és többnyire fideszesek voltak.
2010. ápr. 14. 11:08
 22/41 anonim ***** válasza:

"Nem véletlen, hogy a Jobbik táborában igen sok a műveletlen, tájékozatlan, buta, vagy csak simán korlátolt, szűklátókörű ember (nem én találtam ki, van róla konkrét statisztika, utána lehet nézni; az Origo oldalán lehet keresni), akik egyszerűen nem veszik észre az alapvető gondokat a Jobbikkal, épp a hiányos tájékozottságuk miatt. Az ostobákat pedig nyilván nem szereti senki, ezért nem tolerálják. Röviden ez a válasz a kérdésedre."



Meg néznék egy ilyen statisztikát a FIDESZről is akik csak részegen hőzöngve tudnak véleményt nyilvánítani. Hugyos tajparasztok!

2010. ápr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
0%
Nem voltak fideszesek. Ez az első ogy választásuk volt, előtte nem voltak egyik párt mellett sem.
2010. ápr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Csak tudod, a Jobbik előtt nem ilyenek voltak. Behülyítette őket a párt.



Mivel is hülyít a Jobbik szerinted?

Csak hogy világos legyen!

2010. ápr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

jólvan 42-es "igazad van" így jó? 3000 emberből akinek csak egy töredéke a jobbikos vond le a következtetést, terjesszed az igét felőlem. vagy nekünk muszály a te véleményedet elfogadni mi?


békén hagysz minket a kérdésről beszélgetni? Vagy ennyire intelligens, hogy nem pofátlankodsz be az offolásoddal oda ahol nem vagy kívánatos?

2010. ápr. 14. 11:14
 26/41 A kérdező kommentje:
*muszáj
2010. ápr. 14. 11:14
 27/41 A kérdező kommentje:
kevertem 42-est 52-esel, mind1. ugyanaz.
2010. ápr. 14. 11:15
 28/41 anonim ***** válasza:

"Nem véletlen, hogy a Jobbik táborában igen sok a műveletlen, tájékozatlan, buta, vagy csak simán korlátolt, szűklátókörű ember (nem én találtam ki, van róla konkrét statisztika, utána lehet nézni; az Origo oldalán lehet keresni)"


Jééé... de érdekes! Utánakerestem!


[link]


Valahogy ez a kép megragadta a figyelmem: [link]


A Jobbikosok között több az érettségizett, mint a fideszben? És több a diplomás? aha, igen, tényleg igazad van, a jobbik parasztokból áll. Itt a pont. Döntsd meg.

2010. ápr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Még mielőtt belém lesz kötve: a szavazókról beszélek, nem a párttagokról.
2010. ápr. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
24%

Engem elég régóta hülye komcsiznak le sokan napi szinten, meg se hallom az ilyesmit. Nem engem minősít hanem a sok parasztot.

(másik 42-es vagyok)

2010. ápr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!