Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják sokan hogy a...

Miért mondják sokan hogy a fidesz óta nem emelkednek a fizetések?

Figyelt kérdés
Én kb másfélszer annyit keresek mint 5éve! És még ráadásul rengeteg adót vissza is tudok igényelni a 3 gyerekem után, most meg ez a csok, már néha el sem hiszem, hogy ez igaz, most tervezzük éppen a családi házunkkat.. Minden fiamnak külön szoba, lesz dolgó szobám, feleségemnek hobbi szoba! Szocik idején ilyen életről álmodni sem mertem volna, nem tudom nektek mi bajotok van! Pedig csak egy egyszerű főiskolai végzettségem van és 12év tapasztalatom gépészetből nem tartom elérhetetlennek! A mai fiatalok, meg egyetemisták mire siránkoznak annyit? Nagyon Nem értem! Valaki elmondaná nekem?
2016. febr. 3. 13:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
46%

Ha 2018-ban ismét a Fidesz nyer, én itt hagyom Magyarországot!!!

Elkezdem szépen gyűjteni a pénzem, aztán elhúzok innen, VÉGÉRVÉNYESEN!!!

A büdös életbe nem jövök haza!!!

SOHA!!!!!!

DE...

MAGYARORSZÁG ÖRÖKKÉ A SZÍVEMBEN ÉL!!!!

2016. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Nem fogsz hiányozni!
2016. febr. 3. 22:01
 23/28 anonim ***** válasza:

"Ha olyan jólét lenne, nem lennének megmozdulások országszerte, nem lázadnának sem a pedagógusok, sem a diákok, sem az orvosok, sem a buszsofőrök, sem a húsipíri dolgozók, sem senki más!

Biztos nem unalmukból, heccből, jókedvükből mentek el országszerte tüntetni az Orbán-rezsim ellen!!!

És senki ne mondja már nekem, hogy a "bukott baloldal" uszította az embereket, hogy "fröcsögjenek"!!!

Sokan megelégelték, amit Orbánék művelnek!!!

Továbbá ne támogassa már a Fidesz a balkáni országokat, hogy ők is belépjenek az EU-ba, a Fidesznek semmi köze nincs a balkáni országok politikájához, és ne ugassanak be csak senkinek"


Nem is értem mire fel lázadoznak(már megint!!!)a pedagógusok,sokadszorra kapnak emelést,persze mondhatják h nem sok de mondjuk a vasutasok évente kapnak 2% emelést ami tényleg semmi,mégse verik annyira a nyálokat mint a tanárok,de ha a pedagógusok tüntetnek akkor "szegény tanárok" ha a vasútasok akkor meg "szemetek miatt nem jár a vonat"!!!

Az orvosok se reklamálhatnának,tény h nem sok a fizetésük,de melyik hülye nem hivja az sztk-ból a magánpraxisába legombolni az emberekről 10-15ezer forintot?!!



Miért fáj neked h a fidesz támogatja a balkáni országokat?100x inkább ők mint a muszlim Töröko. amit az eu nagyon szorgalmaz!!!

2016. febr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
39%

"Ha 2018-ban ismét a Fidesz nyer, én itt hagyom Magyarországot!!! "


Ne várj addig kérlek....indulj most!!!

2016. febr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

"Ja, és hogy már Hajdúszoboszló is csatlakozott ma, 16:30-tól, ennek csak van valami oka!!"


Soros gyuri bácsi megküldte segílyt!!!

2016. febr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

de jó neked

nekem csökkent is !!!

140 et keresek mire leadózom 90000

emútnyócév stb köpködő dumák de 10 éve kerestem a kezembe 85000 forintot tehát évi 500!!!! forint a valós emelés


igaz akkor még tudtam 100-120 forintért venni egy kiló kenyeret most meg 250-300 ALATT nem kapok

végül is teljesen reális, vagy mégse?

2016. febr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Hát,végülis az enyém is nőtt és nem is panaszkodom,bár azt a "szemét" multinak köszönhetem,ahol dolgozom.Persze azért másfélszeres emelkedésről nálam nincs szó.Viszont a túlórakeret maximális ,vagy azon túli kihasználásával azért összejöhet.Igaz,én nem tartozom az értelmiséghez,de vagyunk így páran az országban.
2016. febr. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

"Példa, az egykulcsos adó. Kik jártak vele rosszabbul?"


Kb a társadalom 70%-a rosszul járt az egykulcsos adóval.

Az a rengeteg magát középrétegnek nevező egyén is,aki valamivel többet keresett,mint ami a 2.kulcs alsó határa volt.

A sok különadóval,ÁFA emeléssel a fizetésük még nekik is kevesebbet ér,mint a kétkulcsos adó idején.

Tudod,nem az a lényeg,hogy a fizetésed,amit kézhez kapsz mennyi,hanem,hogy abból a boltban mit tudsz venni.

2016. febr. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!