Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Jobbik megelőzi...

Szerintetek a Jobbik megelőzi a választásokon az MSZP-t?

Figyelt kérdés
Én remélem, h igen!
2010. márc. 10. 13:15
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:

Egyébként véglis mindegy, hogy melyik veszi el a szavazatokat. A lényeg, hogy az mszp-től veszik el...

Aztán majd lesz, ami lesz.

2010. márc. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
Pontosan ezert irtam neked hogy az elozo kommentemben hogy ez a legnagyobb problema.A ciganykerdest felkaptak sokan akinek eleg van a bunozesbol az elso korben.De nem errol szol a tortenet kizarolag.Eppen ezert novekszik a Jobbik szavazotabora,kezdenek atlatni az emberek a szitan.
2010. márc. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
Multkor találkoztam egy olyan emberrel, aki jobbikosból lett fideszes. Na ez az igazi unikum :D.
2010. márc. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:

14:38

persze. De ez jó fogás volt a jobbiktól. Mert így sok szavazót tudhat maga mellett csak a cigányprobléma miatt.

2010. márc. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
En is talakoztam mar sokfelevel.Ezek az emberek altalaban semmit sem tudnak a programokrol,apro dolgokkal befolyasolhatok,sajat sertodottseg,egyebek,.Ez van.
2010. márc. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:

14:38

persze. De ez jó fogás volt a jobbiktól. Mert így sok szavazót tudhat maga mellett csak a cigányprobléma miatt.


Ha néhány Jobbikos videót lakosságit, megnéznél, talán láthatnád a valóságot! Sokszor teszik fel a kérdést ki volt Fideszes, és a feltartott karok nem hazudnak. Ahogy azt is megtudhatnád hogy nem messze a legnépszerűbb a cigánykérdés!

2010. márc. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

14:59

Azért én abban kételkednék, hogy egy 2006-ban mszp-re szavazó ember be meri vallani, hogy ő mszp-s volt... Egyszerűbb aztmondani, hogy fideszes, hiszen az mégiscsak a kisebbik probléma.

Mondjuk ez a fidesznél is így van...

2010. márc. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:

Azért én abban kételkednék, hogy egy 2006-ban mszp-re szavazó ember be meri vallani, hogy ő mszp-s volt... Egyszerűbb aztmondani, hogy fideszes, hiszen az mégiscsak a kisebbik probléma.

Mondjuk ez a fidesznél is így van...



Ahhhhhh!


Bocs nem akarlak kinevetni, de agyalj már egy picit!


Általában a fele felemeli a kezét, de akkor aki nem az MSZP s? Mindenképp bukó az MSZP seknek, ezért kérdik mindig a Fideszt, hogy ne legyen ciki!

2010. márc. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

Oke,lehet benne valami.Nem is igazan erdekel ki honnan jott.En a sajat csaladombol kiindulva.


Anya:Soha nem jart szavazni,irtozik a politikatol.Nagyon nehezen vettem ra hogy olvassa el a Jobbik programot.Vegul magatoltol mondta hogy megy szavazni Jobbikra.


Apa:Szinten nem erdekli a politika,de o Fideszes volt.Persze nem az a fajta aki leall politizalni.Most Jobbikos,de nem jar gyulesekre es egyebekre.Csendes fajta ezen a teren.



Nagymami,Nagypapi:Mindig is idesesek voltak,le mertek allni politizalni akarkivel,rohadtul utaljak az mszp-t.


Ocsem:Fiatal,sose szavazott,csendes Jobbik szimpatizans.


Noverem Ferjevel egyutt:2002-ben Mszp,2006-ban Fidesz,Most Fidesz.Olyannyira nem erdekli a politika hogy nem hajlando velem szoba allni hogy meg tudnam gyozni nem jol dont.


Keresztszulok:Nem tudom,most Jobbik fele huznak.

2010. márc. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Azt lehagytam hogy meg egy ici-picit teketorazik a mami/papi de ez kizarolag azert van mert csak a tv-bol vonjak le a kovetkezteteseket.Kopogtatora azt mondtak hogy nem adjak senkinek,a szavazason meg gondolkodank.
2010. márc. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!