Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Jobbik megelőzi...

Szerintetek a Jobbik megelőzi a választásokon az MSZP-t?

Figyelt kérdés
Én remélem, h igen!
2010. márc. 10. 13:15
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:

Az én véleményem inkább az, hogy a fidesznek van egy nagyon stabil szavazóbázisa. Velük a 40%-ot tuti elérik.


Megnyugtatlak a Jobbik szavazótábora, 40% ban a Fidesztől származik, köztük én is és sokan mások.

Napi kapcsolatban vagyok a Jobbikosokkal.

Sok MSZP s inkább nem is szavaz!

2010. márc. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:

14:16

felénk (nyugat Mo.-n) ez az átalakulás van (átlagban:)

4 MSZP-s -> 3 Jobbikos, 1 Fideszes

8 Fideszes -> 8 Fideszes

A jobbik nagy megerősödése ott várható, ahol nagy probléma van a cigányokkal, és az emberek a gyors és azonnali megoldást várják. Az ország olyan részein, ahol ez (szerencsére) nem jellemző, ott a fidesz vezet. Viszont az mszp sehol sincs.

2010. márc. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
A 4 MSZP-sből 2-őt érintett a cigányprobléma. Ők lettek jobbikosok.
2010. márc. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
0%
Álmodjatok csak!Úgyis idén is mi fogunk nyerni!Éljen Mesterházy,éljen az MSZP!
2010. márc. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
14:25 szép álmokat....
2010. márc. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
54%

En sosem mentem szavazni{egy part sem szolgalt ra a bizalmamra eddig,most fogok}

Egyebkent teljesen folosleges ezen vitatkozni hogy ki-kire szavazott eddig es kire fog most.Aki egyszer szavazott mszp-re annak mostmar mindig oda kell, vagy mi?Ez szinten egy kampanyfogas.Beijesztjuk a Fideszeseket hogy a Jobbikosok mind kiabrandult Mszp-sek.Juj,juj...Na nem is ez a szomoru hanem az hogy valaki elhiszi.

2010. márc. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
14:27 nincs ebben semmi beijesztés. Tényleg kiábrándultak az mszp-sekből, és olyan szinten jobboldaliak lettek, hogy na...
2010. márc. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
Szinten van ilyen fideszesek kozott is.
2010. márc. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
A legnagyobb problema az hogy az atlag ember azt hiszi hogy az egesz Jobbik a ciganykerdesrol szol.Pedig nem.Az csak egy ici-pici tema a tobbi mellet.Nem veletlen ez lett felfujva.Vajon miert?
2010. márc. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:

[link]

Ez bizonyítja, hogy az mszp-s szavazóból lettek a leginkább a jobbikosok. Igaz ep-s adat, de szerintem eléggé hiteles, mivel elég jól szerepelt a jobbik. És hol? Az ország keleti részében, ahol a cigányprobléma létezik, és valós. Valósabb, mint bárhol az egész országban.

Nincs ebben beijesztés. Attól, hogy valamikor az mszp-re szavazott, nem bizonyítja, hogy ő az a nagy kommunista pártkatona. Vagy nem változhat meg az ember?

2010. márc. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!