Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Jobbik megelőzi...

Szerintetek a Jobbik megelőzi a választásokon az MSZP-t?

Figyelt kérdés
Én remélem, h igen!
2010. márc. 10. 13:15
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
100%
ill. ápr. 11.-én
2010. márc. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok elvakult Jobbikos, csak látok minden aspektust.

És bár lehetnek még a kampányban fordulatok, de ma azt mondanám hogy 25% körül lesz a Jobbik támogatottsága.

Az pedig több mint elég hogy a parlamentben komolyan bele szólhasson mindenbe. Egyszerűen mindenen rajta lesz, mint a kopó és ha kell akkor pitbullá változik egy perc alatt.

Nem lesz szemhunyás, és mutyi, vagy hallgatólagos kompromisszum, vagy ha te akkor én sem.


Csak egy apró kedvezmény a multiknak, vagy a nagytőkének, csak egy apró félrenézés, és a JObbik egyből osztja a pofont a Fidesznek, a parlamentbe és a médiában!

2010. márc. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
100%
sztem egyértelmű...itt már nem ez a kérdés, hanem az, hogy a fidesz és a jobbik között mennyire lesz éles a verseny
2010. márc. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
Egyébként csak a tisztánlátás kedvéért: én is szeretném ha lesöpörnék a komcsikat. Az előbbiekben olvasható dolog csak egy kívülálló saját tapasztalatain alapuló kritikája volt...
2010. márc. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez nagy badarsag hogy mobilizalhato.Az en csaladom 95%-a Jobbikos megsem ment senki a lakossagi forumra{en sem}.A forumokra rengeteg olyan ember megy aki eddig meg nem tudta hogy hova adja a voksat.Meg egy paran azert hogy lassak Vona Gabort eloben:D;D
2010. márc. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:

Ha már a közvéleménykutatóknál tartunk

"Vannak elemző cégek, akik a pillanatnyi állást hivatottak jelezni, de egy sem független. Ha pedig azt nézed hogy ki a fő ellenség manapság a médiában, akkor nem nehéz összerakni a dolgokat. Amiket prognosztizálnak az elemzők az meg sem közelíti a valós érdeklődést a Jobbik irányában."

A közvéleménykutatók általában több %-ot adnak egy pártnak, ha azt akarják, hogy a párt a választásokon kevesebb szavazatot érjen el (ezzel ugyanis elhitetik a szavazókkal, hogy nem kell nekik elmenni, hiszen úgyis elegen vannak). Ha kevesebb %-ot adnak, azzal az adott párt válaszóit ösztönzik a szavazásra.

2010. márc. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:

13:49

Akkor egyetértesz abban, hogy a lakossági fórumokon résztvevők közül nem mindenki jobbikos? Amikor én voltam ott, akkor a fele fideszes volt, de az is maradt (még erre a választásra.).

2010. márc. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
Én abban reménykedek, hogy az mszp-t eltarolják a jobboldali pártok, és a jövőben a radikális (jobbik), és a kicsit konzervatívabb (fidesz) kormányok fogják egymást váltogatni. Ezzel egy pici egyensúlyt hozva.
2010. márc. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
100%

Ha már a közvéleménykutatóknál tartunk

"Vannak elemző cégek, akik a pillanatnyi állást hivatottak jelezni, de egy sem független. Ha pedig azt nézed hogy ki a fő ellenség manapság a médiában,


Ez a Fidesz esetében lenne logikus!

Minek menjek el ha nélkülem is nyernek, effektus!

Amúgy normál verseny esetben, az erőhöz csatlakozás vonzása a jellemző a hezitálóknál!


Ne feledjük 40% még nem döntött

2010. márc. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
72%
Nem becsülném le az MSZP-t. Hamisíthatnak annyi szavazatot, hogy befussanak elé. Remélem nem teszik és a következő kormány eltörli ezt a nevetséges törvényt.
2010. márc. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!