Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazól majd? Én a...

Kire szavazól majd? Én a JOBBIKRA az biztos.

Figyelt kérdés

És még csomó ismerősöm is

És te?


2010. febr. 21. 20:53
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%
21.25:Mondhatnánk,hogy Vonának szenzációs húzása,hogy Morvait állafőnek akarja.Ez csupán egy kirakati hely.Beleszólás szinte semmibe sincs.
2010. febr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%

21.56:

Nekem pl semi kifogásom nem lenne az ellen,ha a családi pótlékot egy kártyára kapnám,amit kizárólag élelmiszerre(piára nem),papírboltba és gyermekruházati boltokban lehetne elkölteni.

2010. febr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
58%

Nézzetek szét a latin-amerikai politika történetében, és számtalan a Jobbikhoz hasonló pártot találhattok... és finoman szólva azok juttatták oda azokat az országokat is, ahol vannak... kivétel Costa Rica.


És valószínűleg Európa többi részének sem lennénk szalonképesek egy szélsőségesen populista párttal. Már csak ezért sem szavazok rájuk. Másrészt meg az erőltetett nacionalizmus egy vicc.

2010. febr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
48%

én BIZTOS,h. nem a jobbikra. beleolvastam a programjukba, égnek állt a hajam tőle. egy vicc az egész.

azt hiszem,h. senkire.

2010. febr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:

szar dolog, de senkire.

Egyszerűen nincs olyan, akire szavazhatnék...

A fidesz undorító emberekből áll, gerinctelen az egész bagázs, de az mszp se sokkal jobb..

Viszont azt már előre lehet látni hogy leginkább ez a 2 párt fog egymással versengeni, mert másokban nem "bíznak meg" az emberek...

Szar ügy az egész, saját vélemény, de sztem egyik párt se fogja elindítani az országot a helyes irányba, pedig a "nagy messiás" eléréséhez, amit mindenki annyira vár, csak ez az út járható...


És tudom hogy ez egy hülye dolog, mert milyen az hogy nem szavazol, mert sok kicsi sokra megy és hasonlók, de mégis... Egyszerűen nincs akit nyugodt szívvel, szívesen választanék meg...


Nekünk egy olyan vezetés kéne, amit például Szlovákia kapott, az működött...

Mo. is csak hatalmas áldozatok árán indulhat el a fejlett országok felé... Csak az a baj, hogy a társadalomra már így is hatalmas nyomás nehezedik, így is sok mindent viseltünk el (adórendszer, ugye), és így is elég rossz a helyzetünk, de ha még megpakolnak, az alatt összeroskad az ország...

Lehet utálni, ez egy ilyen dolog, sehogy sem jó :(

2010. febr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!