Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem szavazol a Jobbikra?

Miért nem szavazol a Jobbikra?

Figyelt kérdés
Hát, de most tényleg... :D Csak behúzod, oszt annyi, nem?
2010. ápr. 4. 22:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
46%

irredentisták, populisták, vulgármarxisták, szélsőségesek, viccesek ( vona hofyt megszégyenítő humora), radikálisok, szociáldarwinisták röviden összefoglalva.


"Csak behúzod, oszt annyi, nem?"


és nem akarom ősparasztként végezni.

2010. ápr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%
Mert szélsőséges pártnak tartom,és a programjával sem értek egyet.
2010. ápr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
40%

mert ha nem szavaznék rájuk olyan butus lenék mint az előző hogy nyomnám a populista szöveget


de én jobb vagyok az előzőnél

ergo

rájuk szavazok

2010. ápr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
59%

"de én jobb vagyok az előzőnél "

ergo beképzeltek is.

és utálom hogy egy 15 % kisebbségi vonákok alkotta párt mondja meg hogy ki a magyar.

2010. ápr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
17%
Mi az, hogy vonákok te idióta rettegő nehézéletű liberális szardarab? csak mellébeszélni tudsz, de minden kérdésre válaszolsz, te kis ketrecharcos hazug bu*i :))
2010. ápr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

irredentisták, populisták, vulgármarxisták, szélsőségesek, viccesek ( vona hofyt megszégyenítő humora), radikálisok, szociáldarwinisták röviden összefoglalva


Legfeljebb irredenták. És mi az, hogy szociáldarwinista, meg vulgármarxista? Ezeket valahol én is olvastam, mosolyogtam egy jót ezeken a szép szavakon :)

Ha radikálisok, az miért baj? Neked jó volna, ha a bajodra a lábad amputálása volna az igazi megoldás, az orvos viszont csak egy aszpirint adna neked, oszt jónapot?

Szélsőségesek? A maga módján mindegyik párt szélsőséges. Szélsőségesen hülyének nézi a választókat a Fidesz és az MSZP is.

Vona Gábor humoros megjegyzéseit én is bírom, végre valami, amiben egyetértünk. Mondjuk Hofit még nem körözi le.

Nehéz a terhes liberálisok élete.


Kérdező: a te érved a Fideszre és az MSZP-re ugyanúgy érvényesíthető... azokat is csak beikszelni kell.

2010. ápr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
67%

mert nem vitaképesek, gyalázatos módon használják a magyar nyelvet, a kommunikációjuk szerint ők akarják eldönteni, hogy ki a magyar. mert el akarják magyaroszágot szigetelni európától, mert nem akarják egy közösség alapvető szabályait betartani.


és vizet prédikálnak, miközben bort isznak.

2010. ápr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
67%

A válasz megírásának időpontja: ma 22:16


na ilyen és hasonló megnyilvánulások miatt nem szavazok a jobbikra.

2010. ápr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
45%

"És mi az, hogy szociáldarwinista, meg vulgármarxista? Ezeket valahol én is olvastam, mosolyogtam egy jót ezeken a szép szavakon :) "


ezek szakkifejezések, és ha nem tudod mit jelent google a barátod, wikipedia a barátnőd.


és tökéletesen jellemzi a vulgármarxizmus a jobbik gazdasági programját, vona beszédei pedig a szociáldarwinizmust.

2010. ápr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

Nem vitaképesek? Pl?

Gyalázatos módon használják a magyar nyelvet? Pl mikor?

Mikor akarta eldönteni Vona, vagy akármelyik jobbikos politikus hogy ki a magyar és ki nem? Tudtommal ezen a fórumon szoktak az antijobbikosok vonákoknak hívni a jobbikosokat. Fogjátok már fel hogy a jobbiknak nem érdeke szétzilálni a társadalmat. Éppen hogy összeilleszteni szeretné őket, a határontúliakkal együtt. Amíg olyan pártban bízik a többséget, amik 20 éve a parlamentben ülnek, kormányoztak is, hazaárulással egyenértékű lépéseket hoztak (pl lisszaboni szerződés), addig itt NEM LESZ FEJLŐDÉS. Mikor akarjátok felfogni végre?

2010. ápr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!