Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem szavazol a Jobbikra?

Miért nem szavazol a Jobbikra?

Figyelt kérdés
Hát, de most tényleg... :D Csak behúzod, oszt annyi, nem?
2010. ápr. 4. 22:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

"és utálom hogy egy 15 % kisebbségi vonákok alkotta párt mondja meg hogy ki a magyar."


ma már egész jó pszichológuok vannak


külföldön :)


az ország nyitva áll, sok emlék visszaszáll, de ez elmúlt már

:)))

2010. ápr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
65%

A válasz megírásának időpontja: ma 22:22


ami a vitaképességet és a magyar nyelv használatát illeti, nézd meg csak itt a 22:16-os hozzászólást. vagy akár vonának a - patkányok ellenünk vannak, a magyarok mellettünk - című sztoriját.

2010. ápr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
50%

Nekem pl túl szélsőségesek azért nem szavazok rájuk, meg mindazért amit itt produkálnak a jobbikosok (mert nem valami meggyőző, kifejezettem vitatkozós, irritáló, tolakodó és erőszakos, ha ilyen a párt is akkor inkább nem szavazok rájuk, de ha nem ilyenek akkor azok akik követik őket miért ilyenek?). Egyébként hasonló gondjaim vannak a Fidesszel is+ ott még az Orbán is ront mindent :S. MSZP most épp nem szimpi. MDF sose volt az (bár a Bokros most ott van és az megoldja a gazdasági életet akkor is ha beledöglünk XS), SZDSZ.....az még létezik???


Passz, én többesélyt adok más kis pártokank, legyenek ott többen, akkor nehezebben hoz döntést az a kormány aki nyer (legalább ne legyen nekik könnyű :P, kis kárörvendő vagyok asszem).


Abba meg már kezdek belenyugodni, hogy a Fidesz lesz vagy az MSZP (a második jobb lenne mert nincs ott az Orbán, meg hátha végkép bekattan a Viki ha az MSZP nyer XD, viszont a Fidesz tűnik esélyesebbnek :S :( ).

2010. ápr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

Khm. Szerinted a Jobbik miatt rossz a helyesírása annak a válaszolónak? :DD Te sem gondolod komolyan remélem.


Még nem néztem meg ezt a patkányos storyt, legalábbis nem emlékszem rá. De a címéből ítélve igaza van. Mondd minek neveznéd azt a két TV csatornát, amik a párt tagjairól 10 éves képeket szednek elő, kitudja milyen eszközökkel, hogy azt majd leadják. ÉRTED. Nincs a jobbik felé támadási felület. A programjukat is szétboncolhatták volna számtalanszor félév alatt a TV-ben, de senki se kezdte el szidni, mert nem tudtak belekötni. Ergo már csak a magánéleti rágalmak maradtak.

2010. ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
29%

a magyar nyelv használatánál nem a helyesírásra gondoltam.


ha pedig kiderül a tagokról, tisztségviselőkről, hogy hazudnak, hogy pontosan az ellenkezőjét teszik, mint amit hirdetnek, azok mit fognak csinálni, ha a parlamentbe kerülnek?

2010. ápr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
10%
Hol van leírva a Jobbik programjában, hogy ki lesz magyar? Vagy akárhol leírva? De tényleg, hol van?
2010. ápr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
75%

populisták, gyülöletkeltően beszélnek, következetlenül érvelnek, nincs megalapozva a programjukk.. sbt stb..

arra szavazol akire akarsz.. én máshová húzom az x-em

2010. ápr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
34%

A válasz megírásának időpontja: ma 23:14


ezt nyilván nem fogják a programjukba írni, mert azonnal betiltanák őket. viszont a kommunikációjukban ezt (és sok minden mást, amivel nem értek egyet) sugallják.


és akkor most kettő dolog lehetséges: vagy komolyan gondolják vagy nem úgy gondolják, akkor viszont rosszul kommunikálnak. és ha engem nem tudnak meggyőzni, akkor hogy tudnák ezt sokkal magasabb szinten megtenni?

2010. ápr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

23:56!


Nevetséges. De kik a magyarok? Mit sugallnak? Mert az ellentábor szerint mindenki magyar, aki nem Jobbikos. Ördögi kör, igaz?

2010. ápr. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!