Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazól majd? Én a...

Kire szavazól majd? Én a JOBBIKRA az biztos.

Figyelt kérdés

És még csomó ismerősöm is

És te?


2010. febr. 21. 20:53
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
42%
21:50-nek. Cigánykártya bevezetése, mint terv. Ha ez nem rasszizmus, akkor mi? Ennyi erővel kaphatnának valami szinbólumot a szívük fölé, mint anno a zsidók és a melegek a holokauszt idején.
2010. febr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
47%

21:50-nek. Cigánykártya bevezetése, mint terv. Ha ez nem rasszizmus, akkor mi? Ennyi erővel kaphatnának valami szinbólumot a szívük fölé, mint anno a zsidók és a melegek a holokauszt idején.


Nem is hallottam még cigány kártyáról.

2010. febr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
50%
szerintem én megyek aludni. kedves utolsó. szerintem látogass el a kuruczinfóra inkább, mert már idegesítő vagyXD
2010. febr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
74%
Jobbikra!
2010. febr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 X. Maté ***** válasza:
22%

Lebuktattam magam? Nem is én írtam a trianonos szöveget!

És ha feljelent rágalmazásért??? :S Egyébként ők mondják, hogy nincs demokrácia, amibe beletartozik a szólás szabadság is... Én így gondolom és el is mondom, de szerintem nem azt mondtam, hogy büdös náci... Ha ők fel vannak háborodva, ha a be nem jelentett tüntetésről a 3. felszólítás után eloszlatják, elviszik őket, akkor ha meg feljelentene egy ilyenért, nem vesztené el a támogatóit szerinted??

Egyébként a válasz nem, mert elvakult emberek a JOBBIK követői... (nagy része legalábbis, de ez még egy rágalom volt :D nem baj...)

2010. febr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
90%

22:01


rajkártya xd


[link]

2010. febr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
83%
Természetesen a Jobbik!!
2010. febr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
67%
Jobbik
2010. febr. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
67%

"Hagy szavazak akire akkarok anélkül hogy hazaárúlónak vagy zsidónak, cigánynak titulálna valaki"


Ő egy MSZP szavazó. Ennyit arról, hogy a jobbikosok nem tudnak helyesen írni. Felvilágosítalak, ebben az országban nagyon sokan nem tudnak helyesen írni:) És beszélhetünk bármelyik párt híveiről, teljesen mindegy.


Különben írtam már párszor: az, hogy ki melyik pártra voksol, nem intelligencia, hanem meggyőződés kérdése. Ne legyünk már primitívek, ne nézzünk már sz.rnak mindenkit, aki nem a kedvenc pártunkra szavaz!

2010. febr. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

Cigánykártya?Ez nem egészen rasszizmus.

Ha jól értelmeztem,arra a kártyára gondolsz,amit segílyke helyett kapnának és élelmiszerre lehetne fordítani.

Helyes!Kevesebb megy legalább a játékgépbe meg a kocsmába.Ha ez rasszizmus,fizessék a cigányoknaka segélyt a te pénzedből,ne az én adómból!

Ja,és köteleznélek,hogy költözz olyan környékre,ahol ők az urak és a többség,a koszba-mocsokba(nézz pl.körbe a mi kerületünkben),egy hét múlva jobban gyűlölnéd őket,mint bárki.

2010. febr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!