Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazól majd? Én a...

Kire szavazól majd? Én a JOBBIKRA az biztos.

Figyelt kérdés

És még csomó ismerősöm is

És te?


2010. febr. 21. 20:53
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
Én arra a pártra szavazok, aki "felnyitotta a szemünket" (akik olvasták a vádiratukat), akik leírják, hogy milyen nagy baj a munkanélküliség, a társadalmi válság, az egyre mélyülő szegénység és másoknak a meggazdagodás... Erről a pártról nem igazán lehet hallani, olvasni, pedig igazuk van...
2010. febr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
65%

Jobbikra szavazok majd.

De esküszöm nem értem,tényleg van aki az MSZP-re szavaz?? Kérdem én miért??? Nem volt elég az eddigi nyomorgásból??

2010. febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
33%
MSZPre szavazok, ha már megkérdezted.
2010. febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
53%
alig vártam hogy jöjjön valaki aki megkérdezi...nem volt még elég ...na mert a jobbik olyan jó meg tisztességes...Nem tudom a Keszthelyi emberkéteket miért rakták előzetesbe...meg a sok jobbikos miért volt bent 72 órát...Mi lenne ha a Jobbik nyerné a választást...Szétvernétek M.O-ot??vagy mi?
2010. febr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
51%
miért mszp? ez alatt a 8év alatt emelkedett a legtöbbet az életszínvonalunk a rendszreváltás óta. az első 4évben több autópálya épült, mint a fidesz 4éve alatt. folyamatosan fejlesztettek, csak beütött a válság, amire nem számítottak, így esélyük sem volt befejezni azt, amit elkezdtek. Voltak hibáik is, lásd az öszödi beszéd utáni probléma megoldása, mivel ott lett volna esélyük, hogy megtisztuljanak teljesen, de ez nem jött össze. Jah és Gyurcsány kimerte mondani az a politikai elitről, amit mindenki tudott, de senki nem mert. És csak emlékeztetlek, hogy Orbán és társai is a politikai elitbe tartoznak és teszik az igazmondó juhászt 20éve, mikor még annyi sincs bennük, hogy beismerjék a hibáikat. röviden ennyi a véleményem az egészről és ezért szavazunk az mszpre...
2010. febr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
58%

Nem.

Végre valakik a magyarok érdekeiért állnának ki,és nem pl.a bűnöző cigányokat dédelgetnék,szaporítanák.Végre rend lenne itt.

Meggyőződésem egyébként,hogy származástól függetlenül senkinek nincs félnivalója a Jobbiktól,aki becsületesen,munkából akar megélni.

2010. febr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
74%
21:24esnek: ember, te nem olvasol külföldi sajtót??? Az angol elemzők a következő náci pártot látják bennük... Aláírom, lehet jót akarnának nekünk, de az akarat kevés, ha az egész nyugat kivonja a tőkéjét az országból, mivel nem akarnak egy olyan országot támogatni, amit egy szélsőséges párt irányít...
2010. febr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
54%

Privát e-mail a válasz írójának

21:24esnek: ember, te nem olvasol külföldi sajtót??? Az angol elemzők a következő náci pártot látják bennük... Aláírom, lehet jót akarnának nekünk, de az akarat kevés, ha az egész nyugat kivonja a tőkéjét az országból, mivel nem akarnak egy olyan országot támogatni, amit egy szélsőséges párt irányít...


Ne is haragudj meg, de szerintem az a SZÉLSŐSÉG, amit az SZDSZ vagy esetleg az MSZP csinált az országgal!

Lásd az SZDSZ oktatási reformjait: egyre hülyébbek lesznek az emberek.

Vagy az MSZP mindenre kiterjedő szociális ellátását, ami majdnem, hogy Európában a legnagyobb.(pedig vannak azért igen gazdag skandináv országok, ahol tényleg van CSAK erre szánt pénz)

2010. febr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
37%

Az eszem megáll.Micsoda hozzászólások!!!!!!!!!

Nem gondoltam volna,hogy még ennyi agy mosott mocsok mszp-s van.Akármelyik párt jöhet csak ne az mszp..........

2010. febr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
46%

Teljesen ostobák az MSZP re szavazók !


Ha akarod 5× annyi autópályát építek mint az MSZp !

A ti pénzetekből, mert az nem teljesítmény, hogy megrendelem a terveket és meg építtetem, mi ebben a kormányzati teljesítmény te állat ostoba hülye?


A nyugati tőke?

A Jobbik meg akarja nyesegetni a profitjukat és fenyegetőznek, a napnál világosabb." gondolj csak a pécsi vízmű és a nagykövetek fenyegetőzésére.


Annyi ostoba emberek vagytok!

2010. febr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!