Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazól majd? Én a...

Kire szavazól majd? Én a JOBBIKRA az biztos.

Figyelt kérdés

És még csomó ismerősöm is

És te?


2010. febr. 21. 20:53
1 2 3 4 5
 21/45 X. Maté ***** válasza:
0%

21:23

Egyet értek veled...

Az a beszéd szerintem teljesen jó volt, persze nem olyan beszéd volt,a mit a tv-be lemondhatott volna mindenkinek, de nem is oda szánta. Egy meggyőző beszédet tartott a többi képviselőnek, de a buta ember nem ment fel az internetre, hogy végig hallgassa a beszédet. Csak ami a TV-be volt kiragadva, azt hallotta. Arról beszélt, hogy változtatni akar, sajnos a népszerűsége, számomra ismeretlen okból eltűnt.


Gyurcsányról meg annyit, hogy külföldi elemzők szerint ő meg tudta volna oldani a problémákat idővel az országban.

Bajnai válságmegoldó programját más országban is használják már...


Nem csinálják sz*rul! Vannak a pártnak hibái. Én látom, ez ellen nem tudok sokat tenni, e még mindig sokkal kevesebb, mint a többi pártnak.


(valaki nem tudja, hogy Vona milyen magas? csak kíváncsiságból)

2010. febr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
45%

nincs félnivalója senkinek aki dolgozik??

Hát ne haragudj de ha komolyan hisztiznek majd hogy vesszen trianon azt hiszem az egész országnak lesz félnivalója...Nem hinném hogy lenne külföldi katonai védettségünk..

2010. febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
44%
Megfigyelés: a nagyonmagyar Jobbik szavazók között sokkal több a magyar nyelvet rosszul használó, és káromkodó egyén. Csak érdekességképpen.
2010. febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
79%

Privát e-mail a válasz írójának

21:24esnek: ember, te nem olvasol külföldi sajtót??? Az angol elemzők a következő náci pártot látják bennük... Aláírom, lehet jót akarnának nekünk, de az akarat kevés, ha az egész nyugat kivonja a tőkéjét az országból, mivel nem akarnak egy olyan országot támogatni, amit egy szélsőséges párt irányít...


Írj már be egy Jobbik nyilatkozatot, hogy vesszen a Trianon, de pontosan így, tehát ahogy te mondod.

Gyanítom nem fogsz találni :) talán mert szó sincs ilyenről?

Maximum a felülvizsgálatáról..

2010. febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 X. Maté ***** válasza:
32%

Persze, hogy nem lesz szó szerint leírva...


Ahogy Vona még soha nem válaszolt arra a kérdésre, hogy ő rasszista-e.

Én tudnék! Sokan tudnának! Ő miért nem??

2010. febr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
0%
persze autópályát építeni nagyon egyszerű...km-enként több mint egymilliárd forint...na akkor lehet nekiállni...
2010. febr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%
Jobbik
2010. febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%
Én is a jobbik ra :)
2010. febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
50%

Akik ennyire ki vannak ábrándulva a politikából miért nem LMPre szavaznak? Számomra néhány napos informálódás után ők tűnnek annak a pártnak, amelyik valóban igazán el akar térni a hagyományoktól és beleszarik a többi pártba.


És a Jobbik az most miről is szól? Mert mindenhol azon örömködik mindenki, hogy majd ha a jobbik nyer akkor tarkónlövik az mszp-seket és az mekkora jó lesz már. Tényleg ez a mai magyar felelős, jövőbe látó, érett, intelligens gondolkodás?

2010. febr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
58%

Persze, hogy nem lesz szó szerint leírva...


Ahogy Vona még soha nem válaszolt arra a kérdésre, hogy ő rasszista-e.

Én tudnék! Sokan tudnának! Ő miért nem??


Most buktattad le magad, mindenre van kifogásod? Neked bármit mondhatnak?

NEM nyilatkoztak ilyet, tehát ne rágalmazz ilyennel, hogy Vesszen a trianon!

Ha lenyilatkozzák akkor majd panaszkodhatsz, de addig ez szimpla rágalmazás, amiért feljelentés indítható :)

Én se vagyok rasszista, csak a sok buta romát szépen szólva nem szeretem (tisztelet a kivételnek) a többi nemzettel, esetleg bőrszínnel semmi problémám :)

2010. febr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!