Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a jobbik kerül hatalomra...

Ha a jobbik kerül hatalomra mi fog történni az egyetemi finnugor-szakokkal és az MTA-val? Bezárják őket?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 20. 23:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
38%
Gondolod a jobbiknak nem kellenek helyek, ahová a sok kiéhezett párttagot el lehet helyezni jó kis állami pénzekért?
2015. ápr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
25%
Te azt gondolod,hogy a Jobbik tényleg az aminek láttatni akarja magát?
2015. ápr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Miért minek akarja láttatni magát?

5 éve még börtönbe zárták volna a melegeket , ma meg kutyákat simogatnak.

Már gőzöm sincs minek akarják láttatni magukat.

2015. ápr. 20. 23:42
 4/32 anonim ***** válasza:
42%
Én nem vagyok jobbikos, de az egyetemi finnugor-szakot és az MTA-t seprűvel kergetném ki, mint Jézus a kufárokat a templomból!
2015. ápr. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Finnugor szak helyett lett Szumerológus, szkítológus szak az MTA is átképezi magát. Szkítológiára, Hunológiára és Szuimerológiára
2015. ápr. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 Rubicon87 ***** válasza:
23%

"ma 00:06"


na és miért?

2015. ápr. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
34%

# 6


Ugyan nem én írtam..


Azért mert nem értünk,hanem ellenünk dolgoznak.

2015. ápr. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
55%

Ha a fasiszták kerülnek hatalomra, akkor a legkisebb problémánk az lesz, hogy tesznek néhány tudományellenes lépést. Már most a sima jobboldal is elég sok bajt csinál nekünk, hát még a szélsőjobb.

Nem tudom ki hogy van vele, de én nem szeretnék egy még a mostaninál is illiberálisabb, intoleránsabb, antidemokratikusabb, idegengyűlölőbb, magyarkodóbb, európa-ellenesebb, diktátorokkal haverkodóbb, mutyizósabb, rasszistább, antiszemitább országban élni.

Már ez is szégyen ránk nézve, mert mi választottuk meg őket és nem ismertük fel idejében, hogy mikre képesek.

Egy normális országban, normális körülmények között a Fidesz még csak-csak beférne a parlament jobbszélére, kis radikális ellenzéki pártként, de a fasisztáknak már nem szabadna a parlamenti párt dicsfényében tetszelegniük. A fasisztákat régebben egyszerűen bűnözőknek tekintettük, hogyan változhattunk meg annyira, hogy már a hatalomra jutásukat is felvetjük?!

2015. ápr. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
70%

8:

Én még hozzátenném, hogy a Jobbik még piacellenesebb is a Fidesznél, ami még nagyobb baj ezeknél, mert a társadalmi intolerancia egy dolog, de a gazdasági lemaradásunk tovább fog nőni, hacsak nem jön egy valódi jobboldali párt a kádárista jobboldal helyett.

2015. ápr. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
48%
6-os! 5-ös vagyok. 7-es jól mondta: Azért, mert nem értünk, hanem ellenünk dolgoznak! Már nemcsak a magyar kutatók, de a külföldi kutatók is rég bebizonyították, hogy a magyar nép nem származik a finnugoroktól, hanem Irán-Irak területéről származunk! És az MTA még mindig nem veszi a lapot, görcsösen, 10 körömmel ragaszkodik a finnugor elmélethez! Ugyan vajon miért? Mert nem értünk, hanem ellenünk dolgozik! És itt megkérdőjeleződik, hogy az MTA vezetői vajon magyarok-e? Ha nem, akkor milyen származásúak ülnek az MTA vezető pozícióiban? Na ez már érdekes kérdés, ugye?
2015. ápr. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!