Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melegként mire számíthatok,...

Melegként mire számíthatok, ha a Jobbik hatalomra kerül?

Figyelt kérdés
Volt délután egy ugyanilyen kérdés, amely a hazánkban élő etnikai kisebbség helyezetére vonatkozott a Jobbik hatalomra kerülése esetén. Az én kérdésem a Jobbik által gyűlölt másik társadalmi csoportra, azaz ránk melegekre vonatkozik.

2015. ápr. 15. 22:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
max annyi, hogy beszüntetik a melegfelvonulást
2015. ápr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%

[link]


előzmények alatti bekezdés

2015. ápr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%

ma 22:09

az még jól is jönne :D az értelmesebb meleg ismerőseim szégyenkeznek a melegfelvonulás miatt :\

2015. ápr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
2015. ápr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
torz képet fest a melegekről így megértem
2015. ápr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%
Valószínűleg nem lesz nyári ..zivonaglás, nem veheted el a menyasszonyod/menybarátod feleségül/férjül, remélhetőleg majd csak heterók fogadhatnak örökbe gyereket. Amúgy odahaza akár a teknősbékáddal is ágyba bújhatsz továbbra is, az a kutyát nem érdekli. Kevesebb szó lesz erről a keveseket érintő, marginális álproblémáról.
2015. ápr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

Felvonulást nem engedélyeznék, amúgy semmi...

Mondjuk heteróként hozzáteszem hogy ha nagyobb elfogadást szeretnétek a heterokról akkor a felvonuláson résztvevő rózsaszín angyalnak öltözött szőrös fenekű férfiak nem igazán hatékonyak...

2015. ápr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

hogy keveseket érint-e? és hogy álprobléma-e? na azért .... nézz csak kicsit jobban akár a saját környezetedben is!

egyébként a felvonulással én se értek egyet, de nem betiltani kellene, hanem végre civilizált, európai szintre hozni!a nagy Nyugaton miért tud az tök normálisan, tulképpen egy utcabálként lezajlani? miért csak nálunk van ebből cirkusz? láttatok már közvetítéseket madridi vagy sydney-i felvonulásokról? javaslom, nézzetek meg párat, aztán valaki magyarázza el a különbség okát!

2015. ápr. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 kovpet ***** válasza:
85%

"javaslom, nézzetek meg párat, aztán valaki magyarázza el a különbség okát!"


Én csak híradóban láttam felvonulásokat, de egy különbség tűnt fel: külföldön nem voltak ordibáló feketeruhások a kordonokon túl.

2015. ápr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
10%

"Én csak híradóban láttam felvonulásokat, de egy különbség tűnt fel: külföldön nem voltak ordibáló feketeruhások a kordonokon túl."


sajnos ott jobban elfogadják az ilyen dolgokat

2015. ápr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!