Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melegként mire számíthatok,...

Melegként mire számíthatok, ha a Jobbik hatalomra kerül?

Figyelt kérdés
Volt délután egy ugyanilyen kérdés, amely a hazánkban élő etnikai kisebbség helyezetére vonatkozott a Jobbik hatalomra kerülése esetén. Az én kérdésem a Jobbik által gyűlölt másik társadalmi csoportra, azaz ránk melegekre vonatkozik.

2015. ápr. 15. 22:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos :D? Az a társadalom felnőtt, és leszarják, hogy ki mit csinál. Ebben a társadalomban az a normális, hogy az emberek keresnek valamit, amit gyűlölhetnek, az teljesen mindegy, hogy mit, de addig sem kell foglalkozniuk a saját nyomorukkal, mert azt már nem képesek megoldani. Aki más szexualitásával foglalkozik, na az a nem normális. Könyörgöm, az összes ellentüntető egy búza, ez nem egyértelmű? A világon az összes homofób, aki nem tud mást ,csak szidni őket, rájuk fogni mindent, na azok az öngyűlölő látens buzák. Ők keresik a melegeket, és nem fordítva.


A másik probléma meg az, hogy egy csoportot általánosítanak pár vonagló gyökérből. Persze a legtöbbje nem csinál semmit sem , csak gyalogol, de hát az kit érdekel.


A cigányokkal ugyanez a helyzet. Ha titeket gyerekkorotoktól fogva gyűlölnének, ti is ugyanazt tennétek, mint amit sokan közülük. Persze ez részben az ő hibájuk is. De a társadalom is tehet róla, minimum 50%-ban felelős azért, hogy így viselkedik nagy részük. A társadalom a beteg, és azon kéne változtatni.

2015. ápr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
28%

Nézzél utánna a Budaházy-s ügynek a neten.


Szóval semmi jóra.

2015. ápr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
30%
Valószínűleg be fognak tiltani mindenféle, a homoszexuális életmódot népszerűsítő tartalmat, így a "pride" felvonulást is, nem csókolózhatsz nyilvánosan azonos neművel (ez amúgy sem elfogadott még társadalmilag Magyarországon), ilyenek. Megszűnik az egyneműek élettársi kapcsolata. "Szalonképtelenebb" lesz az egész téma, de az emberek magánéletébe szerintem nem fognak belemászni.
2015. ápr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Magyarán kriminalizálni nem fogják az egynemű kapcsolatot. Azt, ha jól tudom, már a XIX. században eltörölték Magyarországon, tehát elég durva lenne!
2015. ápr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
95%
ja hát én is ezt el tudom képzelni, csak fordítva közelíteném meg a témát ... azaz nem lenne tanácsosabb, ha inkább mi közelednénk a szalonképesség és a civilizáció felé? a sok tiltás helyett nem lenne jobb, ha inkább (ha már annyira szabályozni akarnak) pl Btk-ba foglalnák a meleg-gyűlöletet és akkor kapásból társadalmilag nálunk is normalizálódna a helyzet egy kicsit? szal ez az amit én sose értek, a magyarok miért ülnek mindig fordítva a lovon? minden ország értékeli az elért haladást, mi magyarok meg még mintha ragaszkodnánk is a hülyeségekhez :( tiszta agyrém ez az ország komolyan, de még büszkék is rá sokan h ugyan már civilizáció, jó lesz ide a középkori szemlélet is ... most nem? Nem hiába mondjuk már egy ideje h a magyarokat csak akkor lehet rávenni némi szemléletbeli fejlődésre is, ha X időre csatolnának minket Ausztriához, aztán egy 50-80 évnyi felvilágosodási törekvés talán hozna eredményt (jó, ez most nagyon szerény becslés, feltehetően sokkal több lenne, de vmit akkor is kéne tenni, hogy Mao ne sötét lyukként maradjon itt Európa közepén ...).
2015. ápr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
96%

Pedig akárhogy is nézitek, ez az ország nem halad előre.

Régen milyen szép múltra tekinthettünk vissza, micsoda promóció volt az általános iskolákban a mesék a magyarokról,meg a történelem órák. Sajnos azonban felnő az ember, és látja, hogy itt nem működik semmi sem úgy, ahogy kéne (és ezzel nem azt mondom, hogy máshol sem ramaty a helyzet), de itt azért néhány dolog tényleg szégyenletes.

Miért kell a melegekkel foglalkozni? Mindig is a társadalom részei volt évezredekkel ezelőtt is.

Szerintem a mai korban (internet világa) ilyen bután viselkedni azért nem kéne.

Mellesleg akinek eddig volt esze, az eddig is otthagyta Magyarországot, ha nem akar éhen halni...

2015. ápr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
na igen, ez meg a másik ... szomorú ugyan, de racionális. egyszerűen nincs logikusabb megoldást, mint ott hagyni azt a szutykot, aztán szakadjanak meg a hülyeségeikkel, hát az ember türelme is véges azért sztem ... úgyh csak egyetérteni tudok.
2015. ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!