Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tavaszra nagy megmozdulást...

Tavaszra nagy megmozdulást terveznek a megyei matricák miatt. Csak én nem értem miért?

Figyelt kérdés

Addig még érteném, hogy az autóutak és a városokat elkerülő pályaszakaszok fizetőssé tétele nem túl örvendetes. Ez nekem sem tetszik.

De miért kellene az egészet teljesen eltörölni? Van néhány kritikus pont, ezen szerintem korrigálni fognak (pl. az M7-en az a 8 km veszprémi szakasz).

Minden tarifa marad, ami eddig is volt. De 8 érintett megyéig az új rendszer olcsóbb, mint a korábbi (és megmaradó!) éves matrica.


2015. jan. 4. 16:42
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Ja csak szólok, hogy pár éve már cigire se futja:


"2012- ben a felnőtt lakosság körében a naponta dohányzók aránya 28 százalék volt, addig ez az arány 2013-ra 19 százalékra esett vissza, vagyis nagyjából 200 ezren abbahagyták a dohányzást"

2015. jan. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
53%
Magyarázhatsz egy de.ilnek.
2015. jan. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
53%
Mi hétvégente látogatjuk Üllőről a pesti szülőket, erre használtuk a ferihegyi utat, ami most fizetős lett pár száz méteres szakaszon. Mi sem vesszük meg emiatt a matricát, hanem Vecsésen és Üllő központján keresztül fogunk járni, ami még rövidebb is nekünk, csak az arra lakók nem lesznek miatta túl boldogok. Gondolom ha a házaik előtt megint nagy dugók lesznek és benznigőzös levegő, előbb-utóbb ők is tüntetni fognak. Mivelhogy annak idején miattuk hozták létre az új 4-es elkerülő utat.
2015. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!