Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tavaszra nagy megmozdulást...

Tavaszra nagy megmozdulást terveznek a megyei matricák miatt. Csak én nem értem miért?

Figyelt kérdés

Addig még érteném, hogy az autóutak és a városokat elkerülő pályaszakaszok fizetőssé tétele nem túl örvendetes. Ez nekem sem tetszik.

De miért kellene az egészet teljesen eltörölni? Van néhány kritikus pont, ezen szerintem korrigálni fognak (pl. az M7-en az a 8 km veszprémi szakasz).

Minden tarifa marad, ami eddig is volt. De 8 érintett megyéig az új rendszer olcsóbb, mint a korábbi (és megmaradó!) éves matrica.


2015. jan. 4. 16:42
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
52%

"De miért kellene az egészet teljesen eltörölni?"


Ezért mert ez egy etikátlan gátlástalan lopás.

2015. jan. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
75%
De jó neked, hogy neked nem gond 5000 forintot kiadni azért, ami eddig ingyenes volt....
2015. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Miért az?

Eddig kellett volna fizetnem 43 ezer forintot, ha többször látogatom a rokonomat. Most 10 ezerből megvan.

2015. jan. 4. 16:50
 4/33 A kérdező kommentje:

"De jó neked, hogy neked nem gond 5000 forintot kiadni azért, ami eddig ingyenes volt...."


Szövegértelmezés nem nagyon megy, látom. Az nekem sem teszik. De én a teljes eltörlését nem értem.

2015. jan. 4. 16:51
 5/33 anonim ***** válasza:
93%

Valószínűleg nem a megyei matricák ellen akarnak tüntetni, hanem az újonnan fizetőssé váló utak miatt.

Meg esetleg amiatt, hogy a szakadt segédmunkásszállító (9 fős) kisbuszok is nagybusz kategóriába kerültek.

2015. jan. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
94%
Én naponta használom a győri autópálya körgyűrűt (ingyenes), most meg mehetek be a városba...
2015. jan. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
85%

Én csak a M0-t és a bevezető szakaszokat használtam párhavonta.

Ezek után nem fogom, mert nem éri meg perkálni érte.

2015. jan. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván semmi értelme nem lenne a részükről eltörölni a plusz fizetős utakat. Hiszen így összességében többet fog hozni nekik. Ne képzeld, hogy az emberekért tették ezt.
2015. jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
77%

"Addig még érteném, hogy az autóutak és a városokat elkerülő pályaszakaszok fizetőssé tétele nem túl örvendetes."

Ez épp elég nagy gond. Budapestet ha meg akarod kerülni azért fizetsz, ha behajtasz, akkor 2016-tól jön a dugódíj. Nem is beszélve hogyha a reptérre vagy az autópályameni áruházkhoz szeretnél eljutni...


"Van néhány kritikus pont, ezen szerintem korrigálni fognak"

Adja Isten, hogy neked legyen igazad...

2015. jan. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
94%

Átgondolatlan az egész terv.


A megyei matrica nem rossz, de a fővárosi körgyűrű, az M0 fizetőssé tétele ostobaság!

A világon mindenhol azért építenek körgyűrűt, hogy az átmenő autóforgalom elkerülje a várost.

A reptérre is csak matricával tudsz kimenni?!

Jellemzően egy átgondolatlan, elkapkodott, fideszes lehúzás.


Már tervezgetik a hídak fizetőssé tételét is! Hídpénz. Nonszensz!

2015. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!