Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz a jobbik 2010-es...

Mit szólsz a jobbik 2010-es programjához?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 17. 10:25
 51/104 A kérdező kommentje:

A cikkeket anno olvastam,de nem hinném hogy tapasztalható az országon. A wikin is olvastam,hogy Ukrajna GDP-je több százalékkal nő évente,és az egyik leggyorsabban fejlődő állam Európában.

Az átlag életszínvonal nem tudom milyen,de többször voltam Kárpátalján. Nem lehet érezni azt,hogy összeomlóban van az ország.

2010. jan. 17. 13:37
 52/104 anonim ***** válasza:
53%
3920 dolláros egyfőre jutó gdp-vel van hova fejlődnie.
2010. jan. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/104 anonim ***** válasza:
53%
Vagyis van honnan.
2010. jan. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/104 anonim ***** válasza:
81%

13.19-nek válasz: Kösz az észrevételeket. Ideológia egység? Hát nem tudom, nem biztos... De konkrétan


a) A kereskedelmi tv-k. Hát bevallom én is szabadulnék tőlük. Gyalázatosak, idegesítenek, züllesztenek. Szóval én értem, hogy a Jobbiknak se kellenének. Azért ne ijedj meg annyira, még nem tartunk ott, hogy bezárnák. Még ha netán győzne is a Jobbik, sok víz lefolyik még addig a Dunán és akár el is állhatnak ettől vagy találhatnak olyan megoldást, ami jogilag is elfogadható. Szóval ez egy nem túl fontos részletkérdés, nem érdemes túlzottan belekapaszkodni. Mondjuk én bele írtam volna konkrétan a programba ezt a két adót. De a megfelelő keretek között zajló kiszorításukkal egyetértenék. Ezeknél csak jobb jöhet.


b) Úgy emlékszem azt írták, hogy a hit- vagy erkölcstant vezetnék be. Ez nem probléma, mert aki nem hisz, az választhatja helyette a hitmentes erkölcstant. Azért ez annyira nem ártana. És jó, hogy hangsúlyozzák az állampolgári ismeretek erősítését is. Borzalmas, hogy mennyire nincsenek tisztában a fiatalok az állami intézményekkel, az emberi jogokkal stb.


c)Teljesen egyetértek a 100 fedezet nélküli lépéssel kapcsolatban amit írtál. Csak most már nem ez a kérdés, az a kérdés, hogy mit kezdjünk ennek a következményeivel. Erre egyedül a Jobbiknak van válasza, azaz hogy újra kell tárgyalni az államadósságot. Mondhatjátok erre azt, hogy ez álom, hogy ez lehetetlen, de ha ez nem történik meg, akkor meg élni lesz itt lehetetlen pillanatok alatt (sokaknak már most is).


d) Persze, Morvai sem képviseli tökéletesen a nemzeti egységet, de ki képviselhetné? A közt. elnök ha tetszik, ha nem, egy politikai állás, illúzió azt hinni, hogy nem az.

2010. jan. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/104 anonim ***** válasza:
57%
Bocs, az előző válaszból, az a) pontból kimaradt, hogy se, szóval bele se írtam volna.
2010. jan. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/104 A kérdező kommentje:

"Mondjuk én bele írtam volna konkrétan a programba ezt a két adót"


Benne van: 54. oldal,V.2.4 Új közszolgálatiság.



Az államadósságról meg annyit,hogy a jobbik az egyedüli párt amelyik ezt felvetette,és komolyan gondolja az újratárgyalását. A lengyelek,csehez,bolgárok stb. jelentős engedményeket kaptak.


Ha nem kérünk semmit,nem is kapunk semmit! Szerintem valahogy így megy.

2010. jan. 17. 13:53
 57/104 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem jó a program h szerkezetileg akarnak változtatni a dolgokon, de sokmindennel nem értek egyet!, rendőrállam, abortusz eltörlés, családok támogatása, és az egyedülállók? Nekik egyedül kell fizetni a rezsit, meg mindent, mégha átmenetileg akkor is! Meg nem akarok csak azért valakivel lenni mert akkor az állam szemében kedvesebb vok, és jobban támogat.


A nevelésükkel egyetértek, legyen nemzettudatos oktatás!


De ami legfelháborítóbb, h az egészségüggyel senki nem foglalkozik!!!


Azon kéne legjobban változtatni!!!!!!!!

Meg a kutatáson, fejlesztésen, meg azon h legyen az országban aki ilyen oktatásban részesül (kémia, biológia, földrajz, fizika) tantárgyak az ezekre épülő szakmák!

2010. jan. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/104 A kérdező kommentje:
Összegyűjtögettem a kritikákat innen, és egyéb oldalakról a programmal kapcsolatban. Elküldtem a jobbiknak. Hamarosan válaszolnak! (kb 1hét)
2010. jan. 17. 14:21
 59/104 anonim ***** válasza:
92%

ma 13:20

"Fejtsd ki, miért jó neked, hogy ha valaki nem akar gyereket, te "csakazértis" kényszeríted, hogy megszülje."


Ha valaki nem akar gyereket, az ne csináljon. Ha valaki nemi életet él, akkor benne van a pakliban, hogy gyerek lehet, ezt számításba kell venni. De szerintem az nem apelláta, hogy ha összejött a GYERMEKEM, akkor MEGÖLÖM csak azért, mert úgy nekem KÉNYELMESEBB. Mert semmi másról nem szól, csak kényelemről. És azt nem mondhatod, hogy nem gyilkosság, mert az. De ebbe ne is menjünk bele, ez már más téma.


Én 18 éves vagyok. Ha esetleg összejönne egy baba a barátnőmmel, eszembe nem jutni megölni. Szerencsére Ő is így gondolkozik. Ez semmi másról nem szól, mint a felelős gondolkodásról, nem az ész nélkül kefélésről. Mert ma pont emiatt elég lazán kezelik a fiatalok ezt a témát. Nem baj, ha összejön a gyerek, hiszen ott az abortusz.


Ja és még egy: tudtommal ma Magyarországon egy nap több abortuszt végeznek el, mint ahány szülés történik. Elég rossz arány.


Persze amit eddig írtam az nem vonatkozik az egészségügyi okokból végzett abortuszra.

2010. jan. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/104 anonim ***** válasza:
81%

Ja és még egy: tudtommal ma Magyarországon egy nap több abortuszt végeznek el, mint ahány szülés történik. Elég rossz arány.


...és ebből mennyi a cigány és mennyi a magyar! :(


............


kényszeríteni senkit nem kell hogy gyereket vállaljon, viszont aki nem áll be a sorba, azt igenis kíméletlenül meg kell adóztatni (a családosok javára), hiszen a jövő legfőbb záloga a felelősségteljes gyermekvállalás és nevelés.

(hangsúlyozom itt nem a cigányokra gondolok, azért is írtam, a felelősségteljes szót)

2010. jan. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!